Jump to content
IGNORED

David Bowie


vladavsnarod

Recommended Posts

sad sam video

 

pa jebote... :(

 

jbt, zvuci idiotski, ali postoji osoba kojoj ne smem da javim dok je na poslu, a mislim da i dalje ne zna...

 

Da ne preteram u ovom momentu ali najveci britanski pop i rok autor (jedna osoba), pa onda mozda i najznacajniji Londonac II 1/2 XX veka. 

 

Genije.

Edited by MancMellow
Link to comment

to je bas dobro, ja cak ne bih pomenuo u istom kontekstu ovog u zagradi i ostale. ovu danas smrdljivu, mainstream scenu ne bih mogao da uporedim ni sa cim, jednostavno mi nisu u radaru, i kada ih neko pomene, ne pridajem nikakav znacaj, a kamoli da ih uporedim sa nekom prljavom zivotinjom kakav je pacov iz kanalizacije. sve ono sa cime bih mogao istu da uporedim bi bilo vredjanje tih drugih stvari, ne bi pristajalo. 

 

sto se tice ovog pomena iz brixtona sto sada ide 'live', ovaj crtez stoji tu dugo ili je to danas uradjeno, da li neko mozda zna?

 

Potpuno se slažem s tobom, probala sam da budem sarkastična (nije mi dan, očigledno). 

Link to comment

Potpuno se slažem s tobom, probala sam da budem sarkastična (nije mi dan, očigledno). 

 

ma, i ja sam se zaleteo [iako mislim to stvarno]. stavise, i ovako kako sam napisao, ne volim da ih spominjem, odn. "tu scenu" zato sam i editovao post, odn. izbrisao. 

 

Mural je tu od leta 2013.

 

hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...