Jump to content
IGNORED

David Bowie


vladavsnarod

Recommended Posts

deo o internetu je jednostavno genijalan, pogotovo za 1999.

 

edit: hehe, sad vidim i sladžov komentar. to je to.

 

Deo o internetu govori volumove o njegovoj inteligenciji. Ali ceo intervju...šta priča, kako priča, mimikrija, iskrenost, bullshit level 0. Oduvek sam ga gotivio i fenomenološki i muzički, smatrao ga genijem, ali mi se sad čini da sam ga potcenjivao...

Link to comment

Deo o internetu govori volumove o njegovoj inteligenciji. Ali ceo intervju...šta priča, kako priča, mimikrija, iskrenost, bullshit level 0. Oduvek sam ga gotivio i fenomenološki i muzički, smatrao ga genijem, ali mi se sad čini da sam ga potcenjivao...

 

Isto sam pomislio gledajuci ovaj intervju, a izbacili su i neke neemitovane delove 60 minutes intervjua iz 2000 i neke, divota ga je bilo slusati. Svidja mi se sto je u principu bio cvrsto na zemlji, iako je vanzemaljac :D bez foliranja, otvoreno prica o tome sta radi kao umetnik, nije delovao da mu je glava u nekim visinama, kao sto neki umeju da polude, pa se skroz uzive u svoj koncept i ulogu koju su kreirali. 

 

A kako je izveo i uradio sve oko ovog poslednjeg albuma i svoje smrti, ja i dalje ne verujem. 

Link to comment

 

 

A kako je izveo i uradio sve oko ovog poslednjeg albuma i svoje smrti, ja i dalje ne verujem. 

 

Zamišljam da je posle saznanja da je smrtno bolestan došao kući , seo, zapalio cigaru (nisam sigurna da li je prestao da puši ili nije), i rekao sebi " ja sam David fucking Bowie, zar će jedan bedan kancer da me spreči da stvorim još jedan poslednji album i neka mi to bude poslednje u životu, ali biće velelepno".

I uverena sam da je sačekao da album izađe planirano na njegov rođendan i da se onda oprostio od žene i dece i  predozirao nečim belim što mu je bilo najmilije nekada.

Link to comment

Ima mimikrija? Moram to pogledati.

 

Naravno, kako drugačije proceniti ko je najveći i najmanje shvaćeni pametnjaković ovde...

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Imate na www.capital.it poseban internet radio gde ovih dana 24 sata vrte samo njegov opus ...

 

Muzika koja ne dosadi, koliko se samo menjao kroz epohe. Uvek tako svež i avangardan ...

Link to comment

Samo sto sam ustao i bas razmisljam da pustim Blackstar i onda palim forum i vidim topic i rekoh neko je otvorio zbog albuma. Ne mogu da verujem, ovo je neka njegova igra. 

Isto, rekoh verovatno je izbacio novi spot i jos se cudim sto odjednom vidim 11 stranica a niko nije otvorio topic kad je izaso Blackstar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...