Jump to content
IGNORED

David Bowie


vladavsnarod

Recommended Posts

Sad shvatam sta ljudi misle kad kazu posle smrti neke zvezde - kao da mi je dragi prijatelj otisao. Tacno osecam gubitak, kao da mi je iz dnevne sobe otisao neko ko je ziveo sa mnom ceo zivot. :(

 

tačno tako. ceo dan na poslu kao nešto radim, a ne funkcionišem.

Link to comment

razmišljam o njemu celo prepodne, sama vest o smrti mi je nadrealna, ne mogu ni izbliza da zamislim tu scenu, taj momenat u kom bouvi umire...

nisam neki mega fan, naravno da ga nikad nisam ni upoznao, ali iz svega što znam o njemu, ako zanemarimo muziku na momenat, najjači utisak mi je kakav je to gospodin čovek bio, redak gospodin. redak ako znamo kakve sve bitange dolaze iz tog rnr-a.

 

najlakše bi bilo okačiti neku njegovu stvar (ja bih najrađe moonage daydream), ali umesto toga bolje nešto od njegove mnogobrojne dece. pesma je o jednom drugom caru, ali može komotno i o gospodinu jonesu da bude.

 

whiplash caught the silver son...

 

Link to comment

'skorije', najblize nam bese u zgb 97?

jel bio neko s foruma ikada, indi?

 

Roskilde Festival 1996

 

Covek Razvalio. Bio sam u prvim redovima. Prosto je neverovatno koliko je lako bilo uociti na njegovom licu koliko uziva u svirci.

 

 

 

inace interestantan intervju sa tada mladim danskim rediteljom Vinterbergom (The Hunt, Festen/Celebration, It's all about love)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...