Jump to content
IGNORED

Mentalno zdravlje


Gospodin Slucaj

Recommended Posts

1 minute ago, Svemir Zeka said:

Bila sam pre desetak dana u spa hotelu dva dana....nijednom nisam ušla u bazen niti išta od spa. :D

 

 

Ja 26.12 idem u na odomr, neće me 4 dana niko izaciti iz bazena, to je moj način da održavam mentalno zdravlje... :fantom:

 

Najbolje što se čovek toliko opusti u SPA, da uveče u 8 je već spreman za spavanje... :)

  • Wub 1
Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Ja 26.12 idem u na odomr, neće me 4 dana niko izaciti iz bazena, to je moj način da održavam mentalno zdravlje... :fantom:

 

Najbolje što se čovek toliko opusti u SPA, da uveče u 8 je već spreman za spavanje... :)

Nije meni spavanje problem, mogu da zaspem bukvalno svuda....premorena sam večito. 

To što ti kažeš za spa je meni more. More je jedno, sve zatvorene površine su drugo. Mogu, ali nikakvo posebno zadovoljstvo mi ne predstavlja. Znam da mnogo ljudi voli. Ako. neka cveta hiljadu cvetova. Isto i za putovanja, Jednom sa rekla da me ne privlačne egzotične destinacije, napali me da nisam ni mrdnula iz svog sela....postoji nešto što se mora voleti, čak i na ppp :D

Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Ja bih preporučio meku drugu aktivnost za održavanje mentalnog zdravlja, al da ne bude posle - ti si manijak!

Kad se usines kukaces za spa tretmanima :D

Edited by Sandradjer
Link to comment

Što kaže moj ćale - godine nose svoje.

Uđeš u spa. Izađeš, malo te ošine promaja preko kičme, eto kičme. Drugo. Uđem tamo, oni mirisi, isparenja....posla dva dana počinje da lije iz nosa. Zatim ide izolonim putem u pluća. Onda treba lečiti to narednih deset dana do tri nedelje. Onda. Toplo, hladno, toplo, hladno. Pre neki dan sam imala skok pritiska, onda nagli pad, sad je nešto umereno. Ne treba mi to.

Plus što me mrzelo da skidam i onda mokro, pa peri kosu, pa peglaj kosu....ono crveno ostaje po bazenu od kose....zajebi.

Za kupanje je toplo vreme.

  • Haha 1
Link to comment

Svakom svoje. Ja sam posle saune kao da sam odradio kardio plus masazu. Opusten i zagrejan. Zanimljivo da se posle saune osecam sitim, valjda krene krv da tece organizmom i raznosi hranjive tvari koje samo trpam u sebe :D Djakuzi mi dodje idealan za neki relax sa onim mlazevima koji te miluju. Slican osecaj kao kada si na plazi i slusas talase. Zen. 

 

Tursko kupatilo i tepidarijum me slabo rade a bazen prakticno koristim da se ohladim od saune.

 

Sve u svemu meni spa kida i planiram da ga uvedem obavezno 2 puta nedeljno jer tajkun™ :fantom: al kapiram da je samo za one koji su zdravi a i ne mora svakom da odgovara.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Braća Strugacki said:

službeno uvek idem po hotelima koji imaju sijaset ponuda, najmanje sam godinu dana prenoćio tako

 

broj poseta bazenu - nula

bilo koji drugi sadržaji - nula

Kakvo arcenje resursa :D

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Svakom svoje. Ja sam posle saune kao da sam odradio kardio plus masazu. Opusten i zagrejan. Zanimljivo da se posle saune osecam sitim, valjda krene krv da tece organizmom i raznosi hranjive tvari koje samo trpam u sebe :D Djakuzi mi dodje idealan za neki relax sa onim mlazevima koji te miluju. Slican osecaj kao kada si na plazi i slusas talase. Zen. 

 

Tursko kupatilo i tepidarijum me slabo rade a bazen prakticno koristim da se ohladim od saune.

 

Sve u svemu meni spa kida i planiram da ga uvedem obavezno 2 puta nedeljno jer tajkun™ :fantom: al kapiram da je samo za one koji su zdravi a i ne mora svakom da odgovara.

Volim tursko kupatilo. Jos ako je neka dobra muzika i svetla, uhhh. Kad se zajapurim, ma postanem bolji covek :wub:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...