May 27May 27 18 hours ago, Nikodije said:Nemoj nikad da pomisliš da "kukaš", uostalom "kukanje" može da spasi čoveka ako krene na vreme da "kuka"Ja u tom smislu kasnim, psihofizički sam odavno u crvenom, ali kao neću da kukam te čekam da se desi ne znam šta da bih se trgnuoNikad nije kasno, samo nemoj više da čekaš. A kukanje jeste jedan od dobrih početaka za dalje razumevanje i delovanje i nije loše redovno trenirati i tu disciplinu, ali naravno nije dobro ako se čovek zaglavi u njemu.
May 27May 27 18 hours ago, pariah said:Ispade da sam ja najviše hajdžakovao ovaj topik i da najviše kukam.Enivej, smanjio sam na svoju ruku valproat na samo 250m ujutru jer sam postao da budem baš fletlajn, skoro ništa da me pipne, emocije otupljenje, plus mi je baš vidljivo usporen train of thought.Generalno je zaista dobro ako ti emocije nedostaju i želiš da ih osetiš, ali samo polako.
May 28May 28 On 26. 5. 2026. at 19:57, pariah said:Ispade da sam ja najviše hajdžakovao ovaj topik i da najviše kukam.Enivej, smanjio sam na svoju ruku valproat na samo 250m ujutru jer sam postao da budem baš fletlajn, skoro ništa da me pipne, emocije otupljenje, plus mi je baš vidljivo usporen train of thought.Da li bi pokusao sa ucenjem jezika? To bi trebala da bude nekakva intelektualna stimulacija. Imala sam prijateljicu koja je bila ozbiljno bolesna, i uspela je da se izvuce. Imala je mega pametan pristup problemu. Ne vidim zasto ne bi i ti (imao pametan pristup i izvukao se)
Create an account or sign in to comment