Jump to content
IGNORED

Mentalno zdravlje


Gospodin Slucaj

Recommended Posts

Ja bih i anksioznost nešto dramatičnije i eksplozivnije i nema prozora i urušen krov i duva neki užas s ledenom kišom. ❤️

Edited by Taihoskopija
  • Wub 1
Link to comment

Nije ti verovatmo ni tren pomogao. Jel ti se ciklus poklopio sa onim velikim luđenjem u kladži od prošle godine? I depresija skidanjem? 

 

To i profi bodibilderi izbegavaju jer polude od njega. Tren rage. Topla preporuka da promeniš stack ako ti samo test nije dovoljan. 

Link to comment

Da nisam ludeo i pre toga mislio bi da je do njega najvise ali imao sam i ranije jako slicne nalete ludila u kladionici, zapravo oduvek ali se najvece ludilo desavalo kad sam dosao do vecih para pa porasle i uplate. Ranije sam npr. znao da se smorim kad puknem lupam 800e za mesec dana, nije mi dobro bilo, tragedija... a posle smo dosli na 1000e na uzivo kladjenju na igre koje traju recimo i samo minut. Pregoris i bude ti svejedno i onda se ta ravna linija prenese na manje vise sve.

 

Isto tako mislim i da sam (bio?) zavisnik od nekih vrsta seksualnog manijacenja, to se potrosile silne hiljade evra po seks sopovima, to udri snimaj, to javna mesta, to daj svima svega samo da nije normalno i klasika... I tu mislim da sam pregoreo vremenom, nije ni cudo sto oduvek bezim od pokusaja regularne veze ko djavo od krsta.

 

Ali opet kazem, ponavljam, ziva glava na ramenima, sve je to dobro, sve ce to narod pozlatiti:fantom:

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Da nisam ludeo i pre toga mislio bi da je do njega najvise ali imao sam i ranije jako slicne nalete ludila u kladionici, zapravo oduvek ali se najvece ludilo desavalo kad sam dosao do vecih para pa porasle i uplate. Ranije sam npr. znao da se smorim kad puknem lupam 800e za mesec dana, nije mi dobro bilo, tragedija... a posle smo dosli na 1000e na uzivo kladjenju na igre koje traju recimo i samo minut. Pregoris i bude ti svejedno i onda se ta ravna linija prenese na manje vise sve.

 

Isto tako mislim i da sam (bio?) zavisnik od nekih vrsta seksualnog manijacenja, to se potrosile silne hiljade evra po seks sopovima, to udri snimaj, to javna mesta, to daj svima svega samo da nije normalno i klasika... I tu mislim da sam pregoreo vremenom, nije ni cudo sto oduvek bezim od pokusaja regularne veze ko djavo od krsta.

 

Ali opet kazem, ponavljam, ziva glava na ramenima, sve je to dobro, sve ce to narod pozlatiti:fantom:

 

Imash genetiku takvu, ima je i moja porodica sa majchine strane, tu je svako bio zavisnik od nechega samo je bilo pitanje od chega. Jedini se pokojni deda u nekom trenutku ishchupao jer je zene i alkohol zamenio ubijanjem od rada na imanju. ujaci i njihova mushka deca ne.

Imaj u vidu da na tebe i hemija tipa steroida itd deluje drugachije nego na prosechnog mushkarca. Ja to ne bih na tvom mestu - po mom mishljenju.

Link to comment

Poceo sam da uzimam sa 37 punih a ni pre toga nije bilo nista bolje ni drugacije, mada nisam imao tako uzasne periode u kladjenju nego uvek toplo hladno, sto kazu pozitivna nula. Mozda mi je to pomutilo razum pa izgiboh kao Nemac, sve je moguce. 

Link to comment
  • 5 months later...

Hitno da dignem blokcine oko mene, opet pocela faza drugaricinog ludila..... 

 

Don't project your shit on me....

Ne pecaj se...

Ne pecaj se...

Ignorisi....

Ignorisi....

Ignorisi....

 

Fuck everything

 

My universe :wub:

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Ja sam propo ko zeton, ovo ako ostane do kraja zivota mogu komotno da se samospalim bacacem plamena. Kakva jebena ravna linija, cak i prvi let avionom od cega sam imao nevidjenu frku je prosao kao da sam vozio skuter, nista bukvalno. Seksualno uzbudjenje nula, teretana preko one stvari, danas npr. prodao auto za bas veliku zaradu ali sreca radost nula... jedine emocije koje imam su nervoza zbog keve za koju nemam resenje ceo zivot, debila koji parkiraju na dva mesta ispred i pored nase zgrade (zbog cega ce doci do incidenta cim se suocimo) i zbog Vucica i SNS ali to je valjda normalno.

 

Veoma stravican period, pomozi Boze da dodjem sebi:ph34r:

  • Tužno 1
Link to comment

Gli, dobra vest za tebe! Juce kad sam bila na jogi kaze uciteljica (ona zna, moze i Milosica da potvrdi) neko retrogradno sranje je u toku ali je pri kraju, svima ce da nam svane pred NG!

Kaze manifestuje se raznim padovima, i bukvalnim, saplitanja i sl, ali i nenormalnim seksualnim apetitom ili totalnim odsustvom istog. Kod tebe je ovo drugo. 

Samo sto nije proslo, raduj se, nije do tebe.

  • Haha 1
Link to comment

@Zli Gli Manjak Vitamina D i magnezijuma zna da utice na raspolozenje. A ako si vec zaradio neke pare, sad ti je idealno vreme da odes na Tajland ili Sri Lanku. Da se kupas, suncas, pokazujes sexy telo u roze gacama i vratis ko nov covek!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...