Jump to content
IGNORED

Mentalno zdravlje


Gospodin Slucaj

Recommended Posts

A nisam trenutno seksi toliko, sad sam u godinama pa se tempiram za par meseci preko leta samo a ostatak godine kuliram, plus ne nosim odavno roze gace :cry: Ali Tajland je svakako u planu, samo da skupim neku ekipicu

  • Wub 1
Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Te nabrojane mislim nikad :unsure:

 

Pa idi sutra izvadi. 

Rezultat ti lepo kaze sta je manje, sta normalno. Ako je negde odstupanje, popricaj sa doktorom da ti prepise na recept ili uzimaj suplemente

Edited by mustang
Link to comment
50 minutes ago, Zli Gli said:

A nisam trenutno seksi toliko, sad sam u godinama pa se tempiram za par meseci preko leta samo a ostatak godine kuliram, plus ne nosim odavno roze gace :cry: Ali Tajland je svakako u planu, samo da skupim neku ekipicu

Mozes bukvalno da iznajmis kulturica gajbu za 200 evra na mesec dana blizu popularnih plaza. Karta ne verujem da je preko 500. Hrana i pice dzabe. Ja da mogu sutra bih otisao na 3 meseca da radim odande. Sto puta bolje nego da provodis ovu sumornu zimu u Srbiji. A za zmijsko telo samo cu reci da debeli Shan nece u zivotu da ima to sto imas ti sada tako da cuti.

 

Ako ti treba drustvo uvek imas tajlandjanke gladne belog mesa. Samo pazi da ne dolaze u paketu sa dodatnim opremom.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Shan Jan said:

@Zli Gli Manjak Vitamina D i magnezijuma zna da utice na raspolozenje. A ako si vec zaradio neke pare, sad ti je idealno vreme da odes na Tajland ili Sri Lanku. Da se kupas, suncas, pokazujes sexy telo u roze gacama i vratis ko nov covek!

 

Ja recimo ne mogu da zamislim (no pun intended zbog para :D ) da idem usred zime negde da se kupam. Mozak i telo mi je naštelovan tako da je leto leti, a zima zimi. I onda mi je zimi ugođaj neka zimska idila u gradu, lično meni. 

U principu, mom mozgiću više odgovara hladnoća, mislim da je do biohemije. 

 

1 hour ago, mustang said:

 

Pa idi sutra izvadi. 

Rezultat ti lepo kaze sta je manje, sta normalno. Ako je negde odstupanje, popricaj sa doktorom da ti prepise na recept ili uzimaj suplemente

 

Ja još nisam čula da se u bilo kojoj laboratoriji ovde meri serotonin i dopamin. Ovako kao recimo kad hoću da proverim hormone ili hemoglobin samoinicijativno. 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
24 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Ja recimo ne mogu da zamislim (no pun intended zbog para :D ) da idem usred zime negde da se kupam. Mozak i telo mi je naštelovan tako da je leto leti, a zima zimi. I onda mi je zimi ugođaj neka zimska idila u gradu, lično meni. 

U principu, mom mozgiću više odgovara hladnoća, mislim da je do biohemije. 

Posle kupanja u otvorenom bazenu dok sneg pada, dobijas novu sliku zimske idile... :)

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Posle kupanja u otvorenom bazenu dok sneg pada, dobijas novu sliku zimske idile... :)

Moguće, nisam probala. 

Mislila sam na sunčano vreme i visoku temperaturu, u smislu sad otputujem negde gde možeš u moru da se kupaš.

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Mozes bukvalno da iznajmis kulturica gajbu za 200 evra na mesec dana blizu popularnih plaza. Karta ne verujem da je preko 500. Hrana i pice dzabe. Ja da mogu sutra bih otisao na 3 meseca da radim odande. Sto puta bolje nego da provodis ovu sumornu zimu u Srbiji. A za zmijsko telo samo cu reci da debeli Shan nece u zivotu da ima to sto imas ti sada tako da cuti.

 

Ako ti treba drustvo uvek imas tajlandjanke gladne belog mesa. Samo pazi da ne dolaze u paketu sa dodatnim opremom.

 

Isao drug nedavno sa dva svoja pajtosa, povratna karta 550e i 350e 28 dana neki apartman u hotelu sa 4 zvezdice, svaki posebno uzeo za sebe, ogroman hotel sa bazenom i cudima raznim. Obisli su Kambodzu i jos nesto, isli na ono ostrvo Koh Chang par dana, sve kul bilo dok mu nije dosla zena zadnjih 7 dana i zapatila neku viruscinu, prosli kroz pakao ali srecom bili osigurani a tamo usluga vrhunska pa je dosla sebi kasnije. 

 

Sto se tice lejdibojeva, nije ni to nista strasno ali postoji jedno pravilo - samo da joj/mu nije veci :fantom:

Edited by Zli Gli
  • +1 4
Link to comment

Pretoplo je napolju. Mokar sam. 

a i pceto je. Nek se osuši malo ispred prvo. 
 

kolko pametno pceto. Kad nosim smeće ili kesu s kakom kad krenem bacit pa skrenem s rute ona se ne cima da ide za mnom nego čeka. 
 

neki dan idemo po klinca u školu i ja zaboravim povodac koji mi treba samo da je privežem za ogradu od škole.

 

otvaram kapiju gledam hoće li za mnom. Neće. Čeka ispred. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Pederi ogranicavaju spa na samo 2 sata, posle placaj dodatno. Ja bih nesto gde mogu da se opustim i zajebavam ceo dan ako hocu.

 

Daj lokaciju. Moze i na PM ;) 

Aquapolis, Szeged...

 

http://www.napfenyfurdoaquapolis.com/hu/galeria/elmenyfurdo/

 

Imaš hotel u sklopu (Forras se zove hotel), ali možeš i AirBnB negde blizu pa ići na bazen... Termalni bazeni taj spoljni 32-34 stepena, unutrašnji su oko 30...

 

Edit:

Mislim, ovo je najbliže, i najpovoljnije, imaš oakvih stavri po SLoveniji i Austriji koliko hoćeš... Moguće da imai u Morohalomu, ali tamo nisam bio dugo, a ne sećam se kad sam bio da li je bilo tako nešto jer sam bio leti... Ako ima, to bi bilo i za nijasnu  jeftinije...

Edited by radisa
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...