Jump to content
IGNORED

US Open 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    201

  • Timmy

    96

  • 189-

    68

  • dùda

    53

Top Posters In This Topic

Može i na tvoj i na Piksetov, u oba se spominje to nesrećno finale RGa, Vavrinka, glagol usrati i bijenje po loptici kao da su u pitanju drvoseče a ne vrhunski sportisti. Ne treba se toliko poneti u pobedi iako navijamo za Đokovića, da Đoković misli da druge sere kada ga pobede verovatno ne bi bio šampion. Moje skromno mišljenje je da Đoković nije izgubio taj meč zato što je Vavrinku sralo nego zato što je finale RGa i pitanje je kako i da li će rešiti taj problem u glavi. A sad nastavite da licitirate koliko će Novak uzeti slemova do 2050. 

 

:lolol:

 

Dobro.

Link to comment

kad se uopste igra cincinnati ako ce olimpijske igre biti sredinom avgusta

 

sad vidim da pise da ce biti od 13-21. a olimpijske od 5-21. sto znaci da ce biti b2b turniri. tu jos treba negde ugurati toronto

 

edit: toronto 25 jula

 

 

http://www.atpworldtour.com/en/news/atp-announces-2016-atp-world-tour-calendar

 

kalendar u pdf

 

 

sedam dana pauze izmedju Toronta i olimpijade

 

ista podloga

 

Novak i onako nece u Cinciju poceti pre srede i drugog kola. 

 

Toronto moze komotno i da preskoci ako zatreba

Link to comment

Ovo je bio najbitniji novakov mec u karijeri

 

Mislim da su ona dva u Londonu kad je zaseo na prvo mesto i prvi put osvojio nesto van Australije najbitniji mecevi njegove karijere do sada, mada i ovaj jeste veoma bitan. Ono sto je vazno kod Novaka je i to sto ima fair share poraza u svojim najbitnijim mecevima. Novakova reakcija na dva teska i bolna poraza u Parizu 2011. i 2015. godine je poster njegovog mentalnog zdravlja.

 

Ipak, za mene je najvece Novakovo dostignuce njegov kontinuitet. Ako izuzmemo poraz od Vavrinke u cetvrtfinalu AO gotovo da sam zaboravio kada je poslednji put ispao sa nekog GS turnira pre polufinala, bilo zbog povrede, bolesti, lose forme ili je pauzirao iz nekog drugog razloga.

Link to comment

Da li neko ima objasnjenje katastrofalne realizacije brejk lopti Fedje?

Nije da su svih 19 puta bili asovi pa da nije mogao nista da uradi.

 

 

Inace, Federeru svaka, ali saka cast. U 34 godini, on menja nacin igra, napreduje, itd...

Tinjor kaze da je Fedja u ovom ecu pretrcao vise nego na celom turniru.

On je svoj tenis prilagodio svojim godinama i to je jos uvek dovoljno cak i za jednog Mareja.

 

Da bi Novak ostao top igrac  u tim godinama, morace da izmeni nacin igre koji se dosta zasniva na trcanju i atleticizimu (ali ne i na suvoj snazi kao Rafa koji je sagoreo).

 

 

 

Inace, pariska publika je gora dok se ne dokaze suprotno - Vimbldon i US Open mogu da se vade da su navijali za Feda, a Vavrinka nije Fed.

 

US Open publika bolja lol

Hau jes no, pola publike napustilo stadion dok su djelili pehare, aplauz na prve servis greske itd itd

To nisam vidio na RG gdje publika jeste ocajna. Ovo sto se desilo sinoc se desava samo juznoj americi dok se igra dejvis kup i nekada u sarajevu (za vrijeme istog tog dejvis kupa).

 

Link to comment

US Open publika bolja lol

Hau jes no, pola publike napustilo stadion dok su djelili pehare, aplauz na prve servis greske itd itd

To nisam vidio na RG gdje publika jeste ocajna. Ovo sto se desilo sinoc se desava samo juznoj americi dok se igra dejvis kup i nekada u sarajevu (za vrijeme istog tog dejvis kupa).

 

Prosuo sam kofu zuci na parisku seljanu letos ali ovo sto sam jutros gledao definitivno je zajebalo vek. Ne cudi me da danas bukvalno svi sportski portali, cak i oni tradicionalno naklonjeni Rodzeru (Eurosport, na primer), pishaju po njujorskoj publici. Unosenje u Novakovu facu iz prvih redova, zvizdanje na vinere, aplauzi na greske, podvriskivanje kad baci loptu za servis, napustanje stadiona na 5:2 ili pre zavrsetka ceremonije dodele pehara, cak i sporadicni zvizduci kad je prozvan da uzme pehar... Stvarno se ne secam da sam ikada video tako nesto na ovom nivou tenisa, svakako ne u finalu GS turnira.

 

Smejali smo se beogradskoj publici sto se trudila da nauci da se ponasa dok je postojao Serbian Open, pa im je stajalo kao piletu sise, ali bolje trud makar i trapav nego uvodjenje ulicarskog ponasanja na teniske stadione i podilazenje idiotima koji ne znaju sta je tenis, samo znaju da je to neko misteriozno cudo koje igra Federer.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...