Jump to content
IGNORED

US Open 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    201

  • Timmy

    96

  • 189-

    68

  • dùda

    53

Top Posters In This Topic

prethodnih meseci se po americkim medijima nasiroko raspravljalo zasto serena nema ni priblizan status sportske zvezde, kakav joj po rezultatima pripada. a ni marketinski, sarapova bolje prolazi. 

tako je kako je, nisu samo sportski rezultati faktor.

Link to comment

prethodnih meseci se po americkim medijima nasiroko raspravljalo zasto serena nema ni priblizan status sportske zvezde, kakav joj po rezultatima pripada. a ni marketinski, sarapova bolje prolazi.

tako je kako je, nisu samo sportski rezultati faktor.

Ono jes, lepši je Roger :D

Link to comment

Kako se sad lakse vide neke stvari. Kakva kapitalna odluka sudije na Rodzerovoj brejk lopti na 5:4 u trecem setu, svaka joj cast.

da, eva je pokidala. kad hladne glave gledas, odmah vidis i u prenosu. isto tako fino zaspis nakon treceg seta. :D

Edited by Timmi
Link to comment

Da li neko ima objasnjenje katastrofalne realizacije brejk lopti Fedje?

Nije da su svih 19 puta bili asovi pa da nije mogao nista da uradi.

 

 

Inace, Federeru svaka, ali saka cast. U 34 godini, on menja nacin igra, napreduje, itd...

Tinjor kaze da je Fedja u ovom ecu pretrcao vise nego na celom turniru.

On je svoj tenis prilagodio svojim godinama i to je jos uvek dovoljno cak i za jednog Mareja.

 

Da bi Novak ostao top igrac  u tim godinama, morace da izmeni nacin igre koji se dosta zasniva na trcanju i atleticizimu (ali ne i na suvoj snazi kao Rafa koji je sagoreo).

 

 

 

Inace, pariska publika je gora dok se ne dokaze suprotno - Vimbldon i US Open mogu da se vade da su navijali za Feda, a Vavrinka nije Fed.

Link to comment

Eva perfektna sinoc

 

U momentu kada je Novak dobio prvi set, mec je bio odlucen i bilo je samo pitanje hoce li biti 3:1 ili metla. Roger moze Novaka dobiti u 3 taktikom "saka na oko" inace tapija.

 

Novak moze i bolje al i ovo je sasvim dovoljno.

 

Roger ne treba da tuguje. Dobio je finu tacnu, moze tu da stane dosta meze. Novak mu pomaze da skupi citavu kolekciju posudja.

 

Nadam se da ce Novak sad malo da pusti rucnu i da se napuni za januar i svoj omiljeni turnir.

 

Publika ocekivana i prosla ocekivano.

Link to comment

Novak je visio u trecem setu i sam bog zna kako ga je iscupao. Verujem da bi bio pregazen u cetvrtom da ga je izgubio. Federer ga je ispustio i vise nikad nece imati takvu sansu da ga dobije u tri dobijena seta.

Link to comment

novak ako osvoji jos npr 4 gs-a za mene ce biti najbolji ikada. ne interesuje me sta ima bilo ko da kaze, za mene ce on biti najbolji kojeg sam gledao. do pre dve godine mi je to bio rafa ali poceo je dosta da strugleuje a i novak postavlja neke nove standarde pa menjam misljenje. 

 

molim boga da se rafa vrati u najboljem sjaju. koliko sam nedostaje touru.

Link to comment

Da li neko ima objasnjenje katastrofalne realizacije brejk lopti Fedje?

Nije da su svih 19 puta bili asovi pa da nije mogao nista da uradi.

 

 

Tesko da tu ima nekog suvislog objasnjenja. Jednostavno - desava se. Desilo se i Novaku koji je najveci riterner u istoriji tenisa milion puta da ima tako bednu konverziju brejk lopti. Ljudi kad se zavuku u statistiku zaboravljaju da te poene ko i svake druge igraju dva igraca sa podjednakim sansama da ih osvoje. Stavise, iole pristojan server moze da ucini da taj procenat u startu i ne bude 50-50.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...