Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

US Open 2015

Featured Replies

Stan bi uzeo 6-7 gemova Novaku da mu je naleteo u polufinalu npr.

 

Marej nešto više, loše je igrao turnir. Posle prvog kola bilo je jasno koje finale sledi. A ako je neko na tom putu u ponekom setu namučio ovu dvojicu razlog za to je što je nemoguće igrati cele dve nedelje na turniru na maksimalnom nivou. A i nije neophodno.

 

Moje reči su mnogo manje preterivanje nego reči da je Novak imao sreće do finala. To mi je čak i vređanje Novaka.

Edited by Timmy

  • Replies 1.1k
  • Views 81.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Author

ala vi ne poznajete sarkazam, pa to je neverovatno

Može biti :)

 

ala vi ne poznajete sarkazam, pa to je neverovatno

 

 

sve ispod zlatnog slema je debakl :P

- u nikad slabijoj konkurenciji bila bi grehota da ne iskoriti šansu da uradi nešto što niko neće ponoviti u narednih 40 godina ^_^

 

prvi deo posta jeste svakako sarkastican. no drugi deo zvuci malo ozbiljnije, tj. ovo o nikad slabijoj konkurenciji. 

Ja sam skapirao da misli da je Beowl bio sarkastican.

  • Author

Ja sam skapirao da misli da je Beowl bio sarkastican.

Da

Ja sam skapirao 

-1 

 

:)

Novak bi dobio 99 od 100 mečeva sa Lopezima.

 

Ako si ozbiljan, konstatacija uopšte ne stoji. Novak je igrao taman koliko treba da dođe do finala, A tamo je već bilo zajebano.

Ebga, ja pročitao na PPP da dunster samo odbija loptice i da ništa ne zavisi od njega već samo od toga koliko će poklona dobiti od uzentanih protivnika pre nego što najzad naidje neki teniser koji će ga spakovati u kutiju za loptice i pokloniti u humanitarne svehe. Pa pošto je tako škrbav na kraju uzeo turnir nešto se razmišljam sa kakvim je to amaterima i rekreativcima igrao posle Lopeza. Mislim da ću sledeće godine i ja da se prijavim za kvalifikacije, cenim da mogu makar do 1/4.

Ebga, ja pročitao na PPP da dunster samo odbija loptice i da ništa ne zavisi od njega već samo od toga koliko će poklona dobiti od uzentanih protivnika pre nego što najzad naidje neki teniser koji će ga spakovati u kutiju za loptice i pokloniti u humanitarne svehe. Pa pošto je tako škrbav na kraju uzeo turnir nešto se razmišljam sa kakvim je to amaterima i rekreativcima igrao posle Lopeza. Mislim da ću sledeće godine i ja da se prijavim za kvalifikacije, cenim da mogu makar do 1/4.

 

Πλάκα κάνεις; :D

Ebga, ja pročitao na PPP da dunster samo odbija loptice i da ništa ne zavisi od njega već samo od toga koliko će poklona dobiti od uzentanih protivnika pre nego što najzad naidje neki teniser koji će ga spakovati u kutiju za loptice i pokloniti u humanitarne svehe. Pa pošto je tako škrbav na kraju uzeo turnir nešto se razmišljam sa kakvim je to amaterima i rekreativcima igrao posle Lopeza. Mislim da ću sledeće godine i ja da se prijavim za kvalifikacije, cenim da mogu makar do 1/4.

A jbga, ispao sam glup, nije sporno :D

pariz >>>>>>>>> (olimpijada & sinsi) X5

sve ispod zlatnog slema je debakl :P

- u nikad slabijoj konkurenciji bila bi grehota da ne iskoriti šansu da uradi nešto što niko neće ponoviti u narednih 40 godina ^_^

 

Zlatni slem i finalni turnir na kraju i sve masters turnire. Zapravo, sve turnire na kojima bude igrao. I Dejvis kup. Dakle, 1 savrsena sezona bez poraza. :fantom:

Ebga, ja pročitao na PPP da dunster samo odbija loptice i da ništa ne zavisi od njega već samo od toga koliko će poklona dobiti od uzentanih protivnika pre nego što najzad naidje neki teniser koji će ga spakovati u kutiju za loptice i pokloniti u humanitarne svehe. Pa pošto je tako škrbav na kraju uzeo turnir nešto se razmišljam sa kakvim je to amaterima i rekreativcima igrao posle Lopeza. Mislim da ću sledeće godine i ja da se prijavim za kvalifikacije, cenim da mogu makar do 1/4.

 

Ista prica je bila i tokom Wimbledona. Rodzer nikad bolji, sastavio Marija s travom u polufinalu, ne moze niko da mu uzme servis, ispresavijace ga kao Borbu, bla, bla i na kraju... prc. Ljudi nikako da se naviknu da igranje protiv Novaka nije isto sto i igranje protiv bilo kojeg drugog tenisera.

Ista prica je bila i tokom Wimbledona. Rodzer nikad bolji, sastavio Marija s travom u polufinalu, ne moze niko da mu uzme servis, ispresavijace ga kao Borbu, bla, bla i na kraju... prc. Ljudi nikako da se naviknu da igranje protiv Novaka nije isto sto i igranje protiv bilo kojeg drugog tenisera.

 

Tek sada pisu o Novaku kao pravom sampionu, kada je dosao do dvocifrenog broja slemova.

Tek sada pisu o Novaku kao pravom sampionu, kada je dosao do dvocifrenog broja slemova.

 

Kako ko. Ljudi koji poznaju tenis odavno nemaju dileme a ovi koji su se sada setili zaboravice do sledeceg osvojenog GS-a ili streak-a™, pa ce onda ponovo. Precenjuje se sposobnost savremenog sportskog novinarstva da ozbiljno pise o ozbiljnim stvarima, tu ima nesto sjajnih tekstova i gomila sezonskog djubreta kao i u svemu drugom.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.