Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Samo vidiš koje su im manjinske grupe na meti i jasno ti je kakva je to ideologija, svi koji su popušili priče o nabildanim, tetoviranim zaštitnicima maca i kuca da odu na test IQ-a

Link to comment

Oni su iskoristili ovo da se malo promovišu i prošire delatnost, to je jasno. Nemam uopšte dilemu oko toga šta su oni, ali to nije dovoljno da posumnjam u priču ovog dečka ili da na bilo koji način branim Gorana Jevtića. 

Sad se stvarno odjavljujem sa ove teme.

Link to comment

Ja ne ulazim u meritum spora, zaista je gadna tema, a takvih situacija je bilo i biće, a ja ne baratam svim informacijama, tj. ima ih a protivrječne su. Meni su zanimljivije ove nuspojave, jer su rijetkost, ali su velika društvena opasnost. Plus su me neke rečenice iz presude blago rečeno konsternirale. 

Link to comment
7 hours ago, Mos said:

Eee da je Kevin Spejsi znao za vas borio bi se do kraja i ne bi batalio glumu zbog jednog neznog spustanja u krevet uspavanog decaka pre 20 godina. :D

Jesi siguran da je spejsi ovo radio? Koliko se sećam u njegovom slučaju doslovce nije bilo kontakta, već se sve završilo verbalnom komunikacijom. 

 

Inače bi trebalo pomalo biti sramota vas koji pominjete kao argument nekakvu nabildovanost i visinu klinca i gondžinu navodno fizičku inferiornost.  Svaki relativno zdrav muskarac od 38 godina prosečne građe biće daleko snažniji od klinca od 16, sve da je ovaj ragbista i bodibilder i bacač kugle. 

Link to comment

goran jevtić je osuđen za delo iz člana 181, stav 1 u vezi sa članom 179, stav 1. Čisto da bi bilo jasnije o čemu se raspravlja. Tu ne mora da bude sile, već je dovoljno da oštećeni bude iz nekog razloga nesposobno za otpor, pod drugo stanje se podvodi i alkoholisanost, drogiranost, težak umor, a ima u praksi i situacija da je zbog drugih okolnosti oštećeni nesposoban da pruži otpor odnosno da odbije pristanak što bi inače učinio. Koliko znam, u praksi se to često primenjuje kod drastične razlike u godinama.  Čisto da se zan o čemu se razgovara, bez mog ulaženja u činjenične detalje konretnog slučaja i svrstavanja na bilo koju stranu.

 

Član 179/1 - Obljuba nad nemoćnim licem

 

(1) Ко над другим изврши обљубу или са њом изједначен чин искористивши душевно обољење, заостали душевни развој, другу душевну поремећеност, немоћ или какво друго стање тог лица услед којег оно није способно за отпор,

казниће се затвором од пет до дванаест година.

 

Član 181/1

1) Ко под условима из чл. 178. ст. 1. и 2, 179. став 1. и 181. ст. 1. и 2 овог законика изврши неку другу полну радњу,

казниће се новчаном казном или затвором до три године.

Link to comment

Ovo je najmučniji topić za citanje odavno.

 

sve i da ga je klinac zavodio, momenat kad kaže “ne”, onda je to “ne”!  Nije “a hteo je pre, dobio je štan je tražio”. Bilo da su odrasli, mlade, gejevi, strejt. Ko jebe Levijatan, oni su nebitni u celoj priči. Probudite se ljudi iz sredine prošlog veka..

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...