Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

zanimljivo, ako devojka koju upoznate u klubu pristane sa vama da ode do toaleta, legalno je istu ubaciti u kabinu i vrsiti polne radnje dok ista place i moli vas da prestanete...

Link to comment
Just now, jovanovic said:

zanimljivo, ako devojka koju upoznate u klubu pristane sa vama da ode do toaleta, legalno je istu ubaciti u kabinu i vrsiti polne radnje dok ista place i moli vas da prestanete...

Ti cesto u klubu zoves devojku da idete zajedno do toaleta?

Moze i obrnuto...

Link to comment

“Ne”, znači ne, makar bio u kupleraju ili, pazi sad, i sa suprugom u krevetu dok ste oboje nagi. Možda to nisu predavali na časovima marksizma i staljinizma.

Edited by dragance
Link to comment
6 minutes ago, dragance said:

“Ne”, znači ne, makar bio u kupleraju ili, pazi sad, i sa suprugom u krevetu dok ste oboje nagi. Možda to nisu predavali na časovima marksizma i staljinizma.

Imas li uopste najblazu predstavu o tome koliki si po nekad magarac?

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Glasao bih je u svakom objektu, više puta.

 

12 minutes ago, dragance said:

“Ne”, znači ne, makar bio u kupleraju ili, pazi sad, i sa suprugom u krevetu dok ste oboje nagi. Možda to nisu predavali na časovima marksizma i staljinizma.

 

Link to comment

Zapravo, jedino sto se iz ovog slucaja moze zakljuciti je da svako ko se na bilo koji nacin javno suprostavio ovom rezimu mora da bude vrlo oprezan, da kontolise nagone i da strogo vodi racuna da se nikakva njegova/njena aktivnost ni po kom osnovu ne moze nategnuti u krivicno delo. Postoji jasna sprega izmedju kriminala na vlasti, tabloida i pravosudja koja salje u zatvor nekog lika zbog toga sto je popushio drugom liku a abolira na sudjenju ubice koje vozeci 100km/h gradskim ulicama ubijaju decu, u zavisnosti od toga da li si se javno poklonio Vozdu ili nisi i da li si deo te infrastrukture ili nisi. Dosli smo do toga da sudovi, ne tuzioci i advokati, sto bi bilo prirodno, vec sudovi, u zakonima zapravo traze obrazlozenje za odluke koje su unapred donete, na osnovu toga se prihvataju ili odbacuju vestaci, prilagodjavaju izjave i radi se sve da se te unapred donete odluke realizuju kroz neku formu pravnog procesa,

 

Goran Jevtic to nije razumeo, razmisljao je kurcem i zato ce sada da ga popushi zbog pushenja. Da bude do kraja jasno, da nije u pitanju Goran Jevtic vec, recimo, Svetislav Goncic ovo ne bi doslo ni do suda a najverovatnije ni do javnosti. Mi sada mozemo da tumacimo rezultat ovog sudjenja na osnovu ovih ili onih preferencija ili procena sta se zaista desilo u tom toaletu ali nam je svima jasno zasto su bas ovo sudjenje i bas ovaj okrivljeni postali zvezda srpske tabloidne javnosti, vazda zedne krvi onih koji se javno izjasne protiv ovog nastranog rezima.

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, jovanovic said:

zanimljivo, ako devojka koju upoznate u klubu pristane sa vama da ode do toaleta, legalno je istu ubaciti u kabinu i vrsiti polne radnje dok ista place i moli vas da prestanete...

naravno da nije legalno - pa jebote!

 

ali devojka bi morala dokazati da nije zelela seks. ili svedocima (a u tim slucajevima kao sto znamo svedoka uglavnom nema) ili fizickim povredama koje bi dokazale da se branila ili bar pokusala da se brani. ne bi joj se sigurno verovalo na rec, sto je u slucaju ovog klinca ocito. 

 

 

36 minutes ago, dragance said:

“Ne”, znači ne, makar bio u kupleraju ili, pazi sad, i sa suprugom u krevetu dok ste oboje nagi. Možda to nisu predavali na časovima marksizma i staljinizma.

u pravu si. 

 

samo pitanje je da li je ovo ne dokazano bez ikakve sumnje? ima li svedoka koji su ga culi kako se buni, jeca i vice ne u trenutku radnje? ima li koga da je tome prisustvovao? virio? slusao iza vrata? snimao telefonom? ako ne - ima li fizickih naznaka da se klinac na bilo koji nacin odupirao? jedna ogrebotina? bilo sta? ili se decku veruje na rec?

 

jeste jevtic ljigavac (meni je gadna sama pomisao da se bacio na srednjoskolca) al za ljigavost se, koliko mi je poznato, jos uvek ne robija. 

 

osim ako javnost ne odluci drugacije. jer, sta je trazio to ce i da dobije... :ph34r:

 

 

Edited by adam
Link to comment

Mislim da svi treba da kontrolišu svoje nagone. Po tome se i razlikujemo od životinja. Sa ostatkom se slažem, svakako da će jeftić najebati vrv više nego što zaslužuje i svakako da goncić ne bi dobio ni packe, ali to je ipak druga tema.

Link to comment
15 minutes ago, dragance said:

Moje oblizavanje na fotografije javnih licnosti = silovanje? Sta bese ono rece o magarcu?

Ma nista, zaboravi, nego mi ajde pre nego sto se ja udavim od smeha, a ti od valjuskanja u PC na jednom, a predatorisanja, izvini oblizivanja na drugom topiku, kako to izgleda NE u kupleraju?

To neko trzisno NE, meri se metrom, sta, daj covece ne mogu da docekam objasnjenje?

Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

Samo mi nije jasna gondzina borba protiv sistema, al moguće da sam nešto propustio. Ne može čovek sve borce više ispratiti.

 

Valjda je njegova interpretacija gospođe ministarke shvaćena kao satira i podrugivanje današnjoj vlasti.

Neposredno pose toga se i desio ovaj slučaj, ako me pamćenje ne vara

Edited by Filozof manijak
Link to comment
48 minutes ago, dragance said:

“Ne”, znači ne, makar bio u kupleraju ili, pazi sad, i sa suprugom u krevetu dok ste oboje nagi. Možda to nisu predavali na časovima marksizma i staljinizma.

Mislim da će se svako normalan složiti sa ovim. Radi se o tome da ne možemo sa sigurnošću znati je li tog "Ne" bilo, kao i da, ako jeste, šta je usledilo posle toga. Ako su "polne radnje" bile na potpuno dobrovoljnoj osnovi, a dečko se u nekom trenutku uspaničio, predomislio i tražio da prestane, što je ovaj i uradio (a nekako mi to uopšte ne izgleda kao nemoguć scenario) - ne vidim kako može biti krivičnog dela. 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...