Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

 

9 hours ago, dragance said:

“Ne”, znači ne, makar bio u kupleraju ili, pazi sad, i sa suprugom u krevetu dok ste oboje nagi. 

 

Ovo sa suprugom je poseban maler.

Dok buljiš u mrak, glumeći razumevanje.

Link to comment
14 hours ago, francuski sobar said:

Listam malo temu ispočetka i vidim da ovaj nik još uvek nije trajno banovan!?!?

 

 

 

Mislim da na ovom boardu ne banuju zbog homoseksualnosti. 

Link to comment
20 hours ago, harper said:

Goran Jevtic to nije razumeo, razmisljao je kurcem vrelim usnama

 

Realno ovo jeste proces u kojem je spotlajt jak zbog ucestvovanja javne licnosti (cini mi se da je i nagradjivan?). E sad koliko ovde ima politike ne znam, ovakvi slucajevi su interesantni javnosti worldwide, "me too" pokret i slicni  PC cirkusi gde je tesko povuci granicu izmedju sive zone mracnog predmeta zelja i cistog zlocina nad nekim.

 

I anonimusi su (to pravnici znaju boje) cesto u sivoj zoni kod ove vrste krivicnog dela, ovde se zbog upletene javne licnosti sve to multiplicira. Evo skoro devedeset strana a niko od nas ne zna sta se zaista u tom WCu dogodilo, slutim da toga nisu do kraja svesni ni sami akteri.

 

Moze biti da ce Jeftic na kraju biti zrtva ekspresnog pokajanja ovog klinca nad sopstvenim autovanjem - mozda bas tome nije dorastao pa osecaj krivice jednostavno srucio (posle jebanja nema i te kako ima kajanja) na glumca.

 

E sad, ko ce to klupko razvezati ne znam, ali mi na ovom topiku necemo sigurno.

 

Edited by Caligula
Link to comment
10 minutes ago, Caligula said:

 

Moze biti da ce Jeftic na kraju biti zrtva ekspresnog pokajanja ovog klinca nad sopstvenim autovanjem - mozda bas tome nije dorastao pa osecaj krivice jednostavno srucio (posle jebanja nema i te kako ima kajanja) na glumca.

 

 

Ovo mi izgleda najrealnije a i ovakav rasplet najizglednije... Autovanje u ovakvoj zatucanoj sredini je samo po sebi trauma, a jos dodaj tome sav ovaj medijski cirkus jer je iz nekih razloga bilo potrebno Jevtica provuci kroz blato... horor kompletan

Link to comment
11 minutes ago, Leia said:

 

Ovo mi izgleda najrealnije a i ovakav rasplet najizglednije... Autovanje u ovakvoj zatucanoj sredini je samo po sebi trauma, a jos dodaj tome sav ovaj medijski cirkus jer je iz nekih razloga bilo potrebno Jevtica provuci kroz blato... horor kompletan

 

Takoe

 

A sam matori Jeftic je trebalo to da zna, makar intuitivno oseti sta iz svega moze da se izrodi.

 

To su osetljive stvari - iskusni shwaleri uglavnom pazljivo biraju shwalerke (i obrnuto), stabilne zene koje nece praviti scene, sranja i slati pisma ili SMSove suparnici. Ima i ona "ko sa decom spava upisan se budi", mozda je to kljuc ovog slucaja. Problem je sto je pre svega tom tinejdzeru velika medijska steta vec napravljena, i samo to je dovoljno da se prema Jefticu ne oseca neka jaka empatija zbog blata u koje je i sam gurnut.

 

Spoiler

edit: da je mene kao petnaestogodisnjaka dovatio neki tadasnji glumac e da mi poduva, ne znam kako bi to izveo bez mog ... hm ... fizickog uzbudjenja. A ja se tada lozio na Nedu Arneric a ne na Batu Stojkovica. Prosto, (neka me ispravi/demantuje neko ko je strejt sa foruma) ako si strejt ne dize ti se na muskarce, pa ma sta ti oni radili u prljavom WCu

 

Edited by Caligula
Link to comment
49 minutes ago, Leia said:

 Da je lako biti racionalan i drzati svoje slabosti pod kontrolom drugi bi ovo svet bio...

 

kao što Toni negde na ovom topicu reče, to nas i razdvaja od životinja

Neko ko ima 40ak godina bi trebalo da ume da drži svoje nagone i slabosti pod kontrolom, da se i bukvalno ne bi našao unutar 4 zida (ali ne svoja :fantom:)

 

Mladcu je život uništen dok ga još nije ni okusio.

Gondža će tek propištati majčino mleko ako opstane ova presuda od godinu dana robije.

 

Svi učesnici slučaja su na gubitku, osim tabloidne rulje žedne krvi i skandala (i političke ekipe koja zadovoljno trlja ruke jer je zglajznuo joše jedan protivnik)  

....zato što neko nije mogao da kontroliše svoje slabosti, jbg 

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

edit: da je mene kao petnaestogodisnjaka dovatio neki tadasnji glumac e da mi poduva, ne znam kako bi to izveo bez mog ... hm ... fizickog uzbudjenja. A ja se tada lozio na Nedu Arneric a ne na Batu Stojkovica. Prosto, (neka me ispravi/demantuje neko ko je strejt sa foruma) ako si strejt ne dize ti se na muskarce, pa ma sta ti oni radili u prljavom WCu

I labavi ume da zabavi.

Link to comment
51 minutes ago, Filozof manijak said:

 

kao što Toni negde na ovom topicu reče, to nas i razdvaja od životinja

Neko ko ima 40ak godina bi trebalo da ume da drži svoje nagone i slabosti pod kontrolom, da se i bukvalno ne bi našao unutar 4 zida (ali ne svoja :fantom:)

 

Mladcu je život uništen dok ga još nije ni okusio.

Gondža će tek propištati majčino mleko ako opstane ova presuda od godinu dana robije.

 

Svi učesnici slučaja su na gubitku, osim tabloidne rulje žedne krvi i skandala (i političke ekipe koja zadovoljno trlja ruke jer je zglajznuo joše jedan protivnik)  

....zato što neko nije mogao da kontroliše svoje slabosti, jbg 

 

E nek si mu rekao, o bezgreshni :fantom:

Silovanja nije bilo definitivno, cim je mladac poceo da protestuje nije bio dalje zadrzavan. Toliko se moze zakljuciti iz dosadasnjih svedocenja njih dvojice, drugih svedoka bilo nije. I moja spekulacija je bazirana na tome, ni manje ni vise, a to sto je odbaceno misljenje sudskog vestaka meni prosto vrishti na neku psinu. 

Link to comment

Niti sam ja bezgrešan, niti sam mu išta rekao.

Verujem da se sam sebi najebao majki zbog svega što ga je zadesilo (mislim na Gondžu)

 

Uhvatio sam se samo za onaj deo oko kontrolisanja svojih slabosti.

(ili da napišem suprotno tvojoj izjavi:

- kad se ne bi trudili da budemo racionalni, i kad se ne bi trudili da držimo svoje slabosti pod kontrolom, kakav bi tek tada svet bio) 

 

 

 

 

PS: Što se tiče slučaja. uveren sam da je psina....

                           ...ali svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju.

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

 

- kad se ne bi trudili da budemo racionalni, i kad se ne bi trudili da držimo svoje slabosti pod kontrolom, kakav bi tek tada svet bio) 

 

Molim te nastavi ovaj niz, uverena sam da cemo svi imati puno toga pametnog i korisnog da naucimo :fantom:

 

edit. A narocito onaj deo o policiji, u zemlji Indiji

Edited by Leia
Link to comment
7 minutes ago, Leia said:

edit. A narocito onaj deo o policiji, u zemlji Indiji

 

Za one koji ne prepoznaju reference i metafore i koji nisu rasli u SFRJ tokom osamdesetih:

 

 

 

ili da prevedem, da je Gondža kontrolisao svoje nagone, svega ovoga ne bi bilo.

 

Što bih ja voleo da ne kontrolišem svoje slabosti, i polupam lobanju SNS direktoru kombinata i analno mu obradujem seksi sekretaricu........al jbg, kacam sisa, pa nemam hrabrosti da se prepustim nagonima :fantom: 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...