Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Quote

- Videla sam kada je dolazio iz toaleta. Išao je ubrzanim hodom. Kada je došao do mene, oči su mu bile suzne, delovao je izbezumljeno, uplašeno. Videlo se da mu se nešto desilo. Pitala sam ga šta je bilo, na šta je on rekao: "Hajdemo napolje, što pre da izađemo, sve ću ti ispričati". Do detalja mi je ispričao kako ga je glumac uvukao u toalet, ljubio ga po vratu, masturbirao, pa izvadio njegov penis i stavio u usta. Dok je to pričao, drhtao je - ispričala je drugarica V. H.

 

Identičnu priču ponovio je i radnik pozorišta u Somboru B. M., koji je kobne noći oštećenog i njegovu drugaricu sreo u bašti kafića "Klub".

- Prišao sam i pitao šta je bilo jer mi je L. K. delovao čudno. Počeo je da plače i izgovorio: "On mi je rekao da nisam peder zbog toga". Nisam shvatio o čemu je govorio, pa mi je čitav događaj ispričala V. H., a on je sve vreme plakao i tresao se - rekao je svedok.

 

Link to comment

Srpski telegraf.

 

Odakle je tačno to da je otac olešio klinca od batina i da je potvrđeno gej? Pročitao kod GondžinihTM drugara na FB-u ili pak imaš informacije iz prve ruke sa lica mesta?

 

I odakle ti to da je bio za glavu viši tad?

 

Imaš slike na FB profilu, ne deluje da je klinac tog juna 2014. uopšte bio posebno visok (npr. vidljivo je niži od par ljudi s kojima se tih dana slikao, među kojima je i Vlado Georgiev koji je navodno visok 178 cm). Naprotiv.

 

Zategnut jeste bio jer je trenirao fudbal.

Edited by vememah
Link to comment
6 minutes ago, aram said:

Alo, Gondža je njemu popušio, ne obratno :fantom: 

PS: a mali više nije gej, lopata radila...


Nebitno, ista stvar (kurac). To sto je neko gej ne znaci da zeli sa bilo kojim drugim gejem da opsti u wc-u sa 15 godina. Onoliki ljudi izlazise decenijama iz ormana, ali ovaj mora da bude spreman i netraumiran za Gondžu i celokupnu situaciju.

Link to comment

oduran je ovaj linc, oduran. i presuda (sa sve objasnjenjem) jeste skandalozna. 

 

kljusad od 30+ godina rutinski jebe devojcice od 15ak vec decenijama bez ikakvog uplitanja bilo koga sa strane. 

 

pri tom, da je gondza nasrnuo na klinku od 15 godina slucaj bi stigao do suda samo ako je lekarski utvrdjeno da se klinka fizicki branila, odnosno ako ima tragova fizicke borbe. sto ce reci, ako nije plava ko sljiva, zaboravi. a da je neka klinka usla u pandursku stanicu s pricom da je glumac obljubio bez pristanka al se, eto, nije branila jer se nije snasla zbog njegove javne persone, o tome bismo citali u rubrici nasmejte se i vi.   

Link to comment

Neverovatno kako kada neko nije na tvojoj ideološkoj strani ili kad su prosto žrtva i oni koji je brane manje kul od napadača, neke vrednosti koje bi trebalo da su univerzalne više ne važe. 

Link to comment
8 minutes ago, vememah said:

Srpski telegraf

hvala :fantom:

skoro svi podaci koje imam su od nekih zajedničkih prijatelja sa Gondžom, koji su pri tome bili tamo te večeri, a neki su od ljudi koje ja nevezano poznajem, a iz Sombora su i znaju i klinca i ćaleta i kevu.

ali nebitno, silovanja nije bilo, nije ni osuđen za to. o pedofiliji tek nema govora, dečko je imao dovoljno godina. 

Link to comment

OK, hvala.

 

Taj radnik pozorišta ga je prema tvrdnji majke i dopratio do kuće.

Quote

Dečakova majka J. K. ispričala je tokom suđenja da se njen sin te noći kući vratio vidno uplašen, uzrujan i da se tresao kao da je zima, tako da mu je dala da popije bensedin za smirenje.

- Bio je uplakan i prvo nije hteo da kaže šta se desilo. Tek na insistiranje drugarice i radnika pozorišta koji su ga dopratili ispričao je. Plakao je i imao nagon za povraćanje - ispričala je dečakova majka.

Link to comment
25 minutes ago, aram said:

hvala :fantom:

skoro svi podaci koje imam su od nekih zajedničkih prijatelja sa Gondžom, koji su pri tome bili tamo te večeri, a neki su od ljudi koje ja nevezano poznajem, a iz Sombora su i znaju i klinca i ćaleta i kevu.

ali nebitno, silovanja nije bilo, nije ni osuđen za to. o pedofiliji tek nema govora, dečko je imao dovoljno godina. 

Kako se onda zove to što ga je na silu gurnuo u wc kabinu, ljubio po vratu, otkopčao pantalone i stavio njegov kurac u svoja usta? 
Sve i da je ovaj gej, jednako star kao i Jevtić i fizički snažniji, mogao se od straha paraliozvati u momentu, prosto ne vidim kako neko ovo može braniti. Druga su priča različite pravne formulacije. 
 

Edited by mraki
Link to comment
4 minutes ago, aram said:

To isto Srpski Telegraf? Izvini, ali ne bih baš to uzeo za relevantno.

Da, ima na više mesta: ST, Espreso, Alo...

 

Još malo iz Espresa:

Quote

Glumac je tokom suđenja najpre negirao da se išta desilo, da ne poznaje žrtvu. Potom je pokušao da se nagodi sa tužilaštvom, pa sa porodicom dečaka, a na suđenju se najpre branio ćutanjem, da bi posle četiri godine od događaja promenio priču i tvrdio da je on bio žrtva dečaka.

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...