Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pogledao ipak video... ne znam šta reći, možda bolje ništa.

Ne verujem da ovaj dečko laže, i žao mi je što mu je to sjebalo život. Ipak, uloga Levijatana mi je nekako alert, na momente mu sugerišu i šta da kaže. Doduše, više kao podsećanje na to šta im je predhodno ispričao, pa da se ne ustručava pred kamerama. Komentari su im tek priča za sebe, nisu propustili ni da potkače sudiju Majića.

Link to comment

Traze zaposlenje kod Vucica..da budu zajebana opozicija kako bi se svetu pokazalo sa cim se on jadnicak na domacem terenu suocava i koliko je njemu tesko. 

Navukli su simpatije oko pomaganja, lecenja i udomljavanja zivotinja..i sad udri pravu agendu.

Slicno je radilo i ono govno, kome sad ne mogu da se setim imena ali postao je glodur B92 valjda. Nalog na tviteru koji prikazuje pejzaze, zivotinje i zanimljivosti..a onda cepaj po opoziciji. 

 

 

BTW..krenuo sad da citam topic od prvog posta i stao negde posle desetak strana. Sunce ti jebem.

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Nisam gledao video niti cu, ali sta koji kurac trazi levijatan ovde?

Ocigledno imaju odlicne marketing savetnike. Napravili su ulaz kroz zivotinje, zaveli su I dobar deo normalnih ljudi (sto se lepo vidi na njihovom topiku), a sad povecavaju uticaj, polje delovanje itd. Ulaze u medjuljudske odnose, a ovde imaju velika vrata na kojima pise homoseksualac pedofil glumac. 

 

Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

Ocigledno imaju odlicne marketing savetnike. Napravili su ulaz kroz zivotinje, zaveli su I dobar deo normalnih ljudi (sto se lepo vidi na njihovom topiku), a sad povecavaju uticaj, polje delovanje itd. Ulaze u medjuljudske odnose, a ovde imaju velika vrata na kojima pise homoseksualac pedofil glumac. 

 

Pricao mi kolega koji radi  u marketingu da su se cak sunjali i u Rovinju na ovom marketing festivalu i da je on bio zaprepascen kad mu je jedan kolega iz Slovenije koji se bavi pr-om i spinom u politickom sektoru onako veselo dobaciju da su "dobri ovi momci iz Levijatana, to ti 1/1 politicki uspon i spin..." .

Ovaj mu odgovorio:

Pa nije bas tako smesno, opasni su oni...

A ovaj mu odgovorio:

Pa meni jeste sa strane da proucavam, ja ne zivim u Srbiji...Ali ne brini ako pokazu neku ozbiljniju ambiciju njih ce sluzba lako da "ponisti"...

 

To smo mi ...jedna velika laboratorija

Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

Ocigledno imaju odlicne marketing savetnike. Napravili su ulaz kroz zivotinje, zaveli su I dobar deo normalnih ljudi (sto se lepo vidi na njihovom topiku), a sad povecavaju uticaj, polje delovanje itd. Ulaze u medjuljudske odnose, a ovde imaju velika vrata na kojima pise homoseksualac pedofil glumac. 

 

 

Sve je to super, ali jebu ih twitovi, tetovaze i ikonografija.

 

Los PR jbg

Link to comment

Los PR u smislu da su izgubili mnogo vise potencijalnih pratilaca.

 

Pa pogledaj ovaj topik, poceo je kao "Levijatan da ili ne" da bi se pretvorio u jedino moguce "Ne". Po fejsbuku od mojih kontakata, oni koji su se predomisljali u vezi njih vise se ne predomisljaju.

 

A ako mislis na vecinski stav Srbije onda jebiga, pa ovde i 1vucic pobedjuje ubedljivo, ovde zivi mahom stoka (pogledaj doom doom topik)

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
6 hours ago, mraki said:

Tačno ih mogu zamisliti na izborima kao jednu od “opozicionih” listi. :ph34r:

 

Pa oni ni ne fingiraju da su opozicija, kao recimo SRS ili Zavetnici, Čeda. Oni ni dotle ne dobacuju.

Link to comment
On 6.10.2019. at 20:20, Filozof manijak said:

Bio bi to čin poetske pravde da jedna patrola Levijatana odradi službenu posetu azdiju :puke:

 

 

Nemoj te skotove ni u maštanja da puštaš.

 

Za desetak godina neki od nas će morati da nose trake oko rukava. 

Vidi se kuda idemo.

Link to comment

mnogo mi je muka od svega ovoga. 

 

sa jedne strane, levijatan je cisto zlo i ovo targetiranje ljudi je uzasno i mora im se stati na put.

 

sa druge strane, sebicnost ljudi koji su u fazonu pravda za gondzutm (jer nam je ortak) me fascinira. 

 

 

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...