Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

15 minutes ago, jovanovic said:

Na osnovu navoda iz presude da je maloletnik plakao i molio glumca da prestane smo forumski zakljucili da je bilo dobrovoljno, u suprotnom bi po izjavi savetnika advokata odbrane sesnaestogodisnji mladic visok 2 metra, cija se visina tokom prethodnih 5 godina drasticno smanjila, resio Gondzu sa par udaraca.

 

Na osnovu navoda iz presude da je maloletnik "usled stanja anksioznosti, iznenađenosti, i prijatnosti prethodne interakcije" postao nemoćno lice nedovršenog psihoseksualnog razvoja... smo forumski zaključili da je presuda golo govno.

 

Šesnaestogodišnjak koji poslušno sledi matorog konja u WC "na piće", te u zatvoreni odeljak "da opere masne ruke od bureka" može posle koliko hoće da tvrdi da je plakao i molio za milost. Da bih mu ja (forumski) poverovao, moraće da donese uverenje o teškoj mentalnoj retardiranosti.

Link to comment

Rešavanjetm u 4 zida je i bilo (ako ćemo tako zvati odvaljivanje od batina klinca od strane ćaleta pandura), ali pošto je sutra bilo jasno da je svima u pozorištu poznato šta se desilo, tj. pukla bruka, ćale je odlučio da se ima sudskim putem dokazati da njegov sin nije peder, a usput i jebati mater prljavom pedofilu :fantom:

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Šesnaestogodišnjak koji poslušno sledi matorog konja u WC "na piće", te u zatvoreni odeljak "da opere masne ruke od bureka" može posle koliko hoće da tvrdi da je plakao i molio za milost. Da bih mu ja (forumski) poverovao, moraće da donese uverenje o teškoj mentalnoj retardiranosti.

 

Jbg, piće u wcu je ok, ali pušenje, tome se nije nadao. I dok je on skontao šta će, jel gay ili nije, gotovo, ovaj ga popuši' već, tj silovanje obavljeno :(

 

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

I da, ne znam ko bi to branio zrele muškarce koji na silu pokušaju da imaju nešto sa klinkom od 16 ili ženom bilo koje dobi, ne vidim odakle taj argument.

 

Klinku bi itekako pitali "zašto je nosila minić", tj. kakvo je to piće mislila da služe u WC-u gde se našla prateći zrelog gospodina glumca.

 

Klinca ne pitaju, nego konstruišu apsurdne "nisam hteo, nisam verovao" narative o nedovršenom formiranju ličnosti.

Link to comment

Kevin Spejsi i nije batalio glumu, batalile su njega producentske kuće... zato sad osniva svoju i vraća se pozorištu. 
 

Koliko znam, sve optužbe protiv Spejsija do sada su odbačene... 

Edited by aram
Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

 

Dobar typo. :D

frojdovski :D

 

3 minutes ago, mraki said:

Ali aman ljudi, klinac tvrdi da nikakav pristanak nije dao. Ovaj ga je spopao i pokušao nešto na silu. Pozorišni festival je bio u toku, ovaj je tu radio/volontirtao, želeo da bude glumac, imponovalo mu je da popriča ili popije piće sa nekim od glumaca, ali to ne znači da je hteo da se jebe. A neko je sve to iskoristio i sjebao mu život i apsolutno nemam razloga da mislim da je bilo drugačije. Da je priča o ocu panduru i sinu geju tačna, siguran sam da bi to rešavali u svoja 4 zida, samo da se ne pročuje.

I da, ne znam ko bi to branio zrele muškarce koji na silu pokušaju da imaju nešto sa klinkom od 16, ne vidim odakle taj argument.

u ovim slucajevima (silovanje/prisila) gde se sve desava iza zatvorenih vrata, potpuno je nebitno da li ti, ja ili iko drugi ima ili nema razloga da misli bilo sta. sud nije tu da veruje jednoj ili drugoj strani nego da utvrdi istinu na osnovu dokaza. 

 

jebiga, iz kog god ugla da gledas, dokazi govore da je jevtic spopao klinca jer mu je ovaj (namerno ili slucajno) dao do znanja da ima prodju. zaista, sta je mislio da ce zajedno raditi u klonji? klinac se kad je doslo do konkretnog cina predomislio. u toj situaciji jevtic ga nije ni na koji nacin silio da nastavi zapocetu rabotu vec je mladac izasao iz vc-a uznemiren.

 

kao sto rekoh, ni uz najbolju volju nisam u stanju da vidim kako je ovo vredno 11 meseci robije. 

 

 

Link to comment

Ali meni zbilja ovde ništa nije jasno.

Zašto je klinac otišao u wc  sa glumcem, a pogotovo zašto je ušao u kabinu ?

Šta je očekivao, mislim, 15 godina ipak nisu 3 godine.

Jer ako je posle bio u tako jadnom stanju, znači da sigurno nije želeo to što mu se dogodilo.

Nelogična je cela priča.

Ja verujem da se može biti itekako izbezumljen kada se nešto takvo dogodi. Niti ne mora da bude silovanje.

Ja sam se kao studentkinja rasplakala samo kada mi je jedan kreten predložio ono što nisam želela. Trebalo mi je pola dana da se smirim. Zbog gluposti u suštini.

Zato razumem.

Ali ne razumem kako su se oni našli zajedno u istoj wc kabini.

 

Link to comment
35 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Na osnovu navoda iz presude da je maloletnik "usled stanja anksioznosti, iznenađenosti, i prijatnosti prethodne interakcije" postao nemoćno lice nedovršenog psihoseksualnog razvoja... smo forumski zaključili da je presuda golo govno.

 

Šesnaestogodišnjak koji poslušno sledi matorog konja u WC "na piće", te u zatvoreni odeljak "da opere masne ruke od bureka" može posle koliko hoće da tvrdi da je plakao i molio za milost. Da bih mu ja (forumski) poverovao, moraće da donese uverenje o teškoj mentalnoj retardiranosti.

Zašto je tako teško poverovati u to? Klinac mašta da se bavim glumom jednog dana, koristi svaku priliku koja mu se ukaže da porazgovara sa nekim od glumaca, možda se i ulizuje ali to ne znači da želi da se jebe! Jbte, kao da je to nešto toliko neobično, deca još u školi trče u wc za popularnijim vršnjacima, a viđao sam i po firmama da trče za menadžerima ne bi li prozborili koju. Čak i u filmovima/serijama možeš videti milion primera toga, kako se razni dilovi sklapaju u toaletu.

Edit: @dùda u kabinu ga je valjda uvukao na silu, klinac je samo prao ruke u toaletu.

Kao da sad gomila nekih drugih klinaca ne bi ušla u toalet sa nekim svojim idolom, recimo poznatim fudbalerom, bez ikakvih zadnjih namera.

Edited by mraki
Link to comment
30 minutes ago, Mos said:

Eee da je Kevin Spejsi znao za vas borio bi se do kraja i ne bi batalio glumu zbog jednog neznog spustanja u krevet uspavanog decaka pre 20 godina. :D

Vidiš da je sad iznenada banuo u BG, ko zna šta se tu krije.

Edited by mraki
Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

 

Edit: @dùda u kabinu ga je valjda uvukao na silu, klinac je samo prao ruke u toaletu.

Kao da sad gomila nekih drugih klinaca ne bi ušla u toalet sa recimo svojim idolom, poznatim fudbalerom, bez ikakvih zadnjih namera.

Hvala, to nisam znala.

Dakle ipak je bilo upotrebe sile.

Link to comment
8 minutes ago, dùda said:

Hvala, to nisam znala.

Dakle ipak je bilo upotrebe sile.

Da, sam dečko je to rekao, ušao da opere ruke, nije ni znao da ima nekog unutra. Ugurao ga u kabinu i pribio uz wc šolju, pa počeo da ga ljubi po vratu. Otkopčao mu pantalone, sagnuo se i počeo da ga oralno zadovoljava, ovaj se tu nekako uspeo otrgnuti i pobeći. Imaš video sa njegovom pričom pre par strana, ako ti nije suviše mučno za gledanje.

Edited by mraki
Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...