Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 13.10.2019. at 4:23, Tsai said:

mnogo mi je muka od svega ovoga. 

 

sa jedne strane, levijatan je cisto zlo i ovo targetiranje ljudi je uzasno i mora im se stati na put.

 

sa druge strane, sebicnost ljudi koji su u fazonu pravda za gondzutm (jer nam je ortak) me fascinira. 

 

 

 

+1

 

I hvala za preporuku za Two lovers.Dobar film.

Link to comment

mene fascinira donošenje sudova bez poznavanja činjenica... 


Gondža (i ne, nije mi ortak, u životu ga nisam ni video a ni gledao bilo na filmu bilo u pozorištu) je najebao ni kriv ni dužan samo zato što je tata ovog momka lokalno pandursko mudo koje ne voli što mu je sin gej. A kad sad ode u zatvor sa Levijatan/tabloidi etiketom pedofila ima da ga tamo siluju svaki dan i pitanje je da li će živ izaći... 

to su fakti i svako ko podržava ovu zatvorsku kaznu je saučesnik :fantom:

Link to comment

ne, sasvim bukvalno. seks sa starijim maloletnikom (16,5 godina) NIJE krivično delo.

@vememah  nemam pojma o radniku pozorišta, svedočenje drugarice ne govori skoro ništa, koliko sam video.

Edited by aram
Link to comment
1 minute ago, aram said:

ne, sasvim bukvalno. seks sa starijim maloletnikom (16,5 godina) NIJE krivično delo.

Klinac sam kaže da nije imao ni 15 i da nikakvog pristanka sa njegove strane nije bilo, već ga je ovaj pokušao silovati. Nemam razloga da mu ne verujem. Postoje i svedoci.

Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Nemam razloga da mu ne verujem.

ja imam, matematičke razloge. to se desilo 2015. a sad ima 21 godinu. pokušao da ga siluje tako što mu je popušio? a puna klonja svedoka?

Link to comment
27 minutes ago, aram said:

ja imam, matematičke razloge. to se desilo 2015. a sad ima 21 godinu. pokušao da ga siluje tako što mu je popušio? a puna klonja svedoka?

Pogledao sam sad opet, ispravio se, kaže da je napunio 15 te godine, i da još nije imao 16. Nebitno je tih par meseci, sem možda u pravnom smislu. I dalje nemam razloga da mu ne verujem, i ne vidim koji bi bio njegov motiv da laže. Da je istinita ta teza da je gej i da je pristao, moglo je proći tako da niko ne sazna, a ne da mu ovo sjebe život. Svedoci su valjda bili ispred i videli ga uznemirenog, nisu svedočili samom činu. Koje su to činjenice o kojima pričaš, to da mu je otac pandur?

To što tabloidi i Levijatan čereče Jevtića, nikako nije dovoljno da ga vidim ovde kao neku žrtvu i da mi uopšte padne na pamet da ga branim.

Edited by mraki
Link to comment
21 minutes ago, aram said:

ja imam, matematičke razloge. to se desilo 2015. a sad ima 21 godinu. pokušao da ga siluje tako što mu je popušio? a puna klonja svedoka?

 

Obrazloženje nemoći nemoćnog šesnaestogodišnjeg lica je sramotna papazjanija.

 

Bio je nemoćan "usled prijatnog iskustva u pogledu ranijih interakcija koje je imao sa glumačkim svetom", kao i "stanja nedovršenog procesa razvoja i formiranja ličnosti i psihoseksualne identifikacije"? Marš bre.

 

Ako ceniš da jedan 16-godišnji mladić nije formiran kao ličnost pa zato ne može da se stara o sebi, menjaj zakon po kom ti je age of consent 14 godina. 

 

 

Link to comment

Pri tome je nemoćni 16-togodišnjak nabildovani magarac za glavu viši od kilavog Gondže. I nikakve prijave ne bi bilo da tata pandur sutradan nije nemoćnog koji je ohrabren pomislio da je dovoljno odrastao da se autuje odvalio od batina i naterao da kaže da je silovan. Meni je klinca žao iz drugih razloga - zato što očigledno više ne sme ni da pomene da je gej i zato što ga ćale maltretira i još ga prepustio ovim bivolima iz Levijatana. Ali računam da će se, kad tad, iščupati. A ovo što se sprema Gondži ima bojim se vrlo ružan kraj.

 

I ponavljam, svako ko podržava ovu zatvorsku kaznu je saučesnik u tome :fantom:

Link to comment
36 minutes ago, Frank Pembleton said:

Čekajte, zar nije bio mlađi maloletnik?

15 g.?



... Shiit has hit the fan...
 

 

14 godina je granica za seksualne odnose.

Edited by napadaj
Link to comment
6 minutes ago, aram said:

Pri tome je nemoćni 16-togodišnjak nabildovani magarac za glavu viši od kilavog Gondže. I nikakve prijave ne bi bilo da tata pandur sutradan nije nemoćnog koji je ohrabren pomislio da je dovoljno odrastao da se autuje odvalio od batina i naterao da kaže da je silovan. Meni je klinca žao iz drugih razloga - zato što očigledno više ne sme ni da pomene da je gej i zato što ga ćale maltretira i još ga prepustio ovim bivolima iz Levijatana. Ali računam da će se, kad tad, iščupati.

A ovo sve znamo kako?

 

Pokušaću da se isključim iz dalje diskusije...

Edited by mraki
Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...