Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Hvala, mada vidim sad da sam se pogresno odrazio ™.

 

Stari kompjuter (2010) mi na izdisaju, pa planiram kupiti novi. A posto imam legalno kupljen Office 2010 sa onim sto mi treba (Access, Publisher), onda ne bih da kupujem Office 2016, ako ne moram.

Link to comment

 uninstalirati firewall prije apgrejda

 

laptop iz 2008/9., windows 7, upgrade na windows 10 i nema interneta, ni ethernet ni wifi. windows diagnostics kaze da ne valjaju drajveri, dell kaze da nece praviti nove za ovaj model.  comodo av i firewall disabled, 2-3 sata guglanja i cackanja, napokon potpuno sklonim comodo, i sve radi.

Link to comment

Zeni se sam komp prebacio na Win 10, ona jos pomislila da sam ja nesto zajebao™, a ja jos nemam pojma sta se desava (to dok je trajao upgrade sa 7 na 10).

 

Malopre mi izlete ovo, dakle i meni se sprema auto-install, tesi me ovo sto pise da za metar dana moze da se vrati na 7.

Dajte jos neki info za nas nepismene :wacko:

 

edit: Uf sad tek videh da ima opcija i cancel schedule upgrade.

 

gTT2UlA.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment

vratih se kuci posle 4 dana i sada me doceka na kompu plavi screen da li prihvatam windows 10. on ga je eoder vec instalirao i ako ne prihvatim vratice mi na winxp. samo me interesuje da li ce mi bilo sta nestati sa kompa od programa jer sve sto imam, ukljucujuci i sam win xp, je sa 'trafike'

 

odbila sam legal shit i sada kao ide nazad na xp. javljam ako bude bilo nekih problema

uspelo je :)

ps da li to brazilci igraju fudbal negde, komsije se deru, cela ulica odzvanja

Edited by mustang
Link to comment

Sve ce ti ostaviti kako je bilo, samo ce ti apgrejdovati sistem.

 

Trebala si to zavrsiti, osim ako ti komp nije praistorijksi slab

 

by Tapatalk

Link to comment

vratih se kuci posle 4 dana i sada me doceka na kompu plavi screen da li prihvatam windows 10. on ga je eoder vec instalirao i ako ne prihvatim vratice mi na winxp. samo me interesuje da li ce mi bilo sta nestati sa kompa od programa jer sve sto imam, ukljucujuci i sam win xp, je sa 'trafike'

 

odbila sam legal shit i sada kao ide nazad na xp. javljam ako bude bilo nekih problema

uspelo je :)

ps da li to brazilci igraju fudbal negde, komsije se deru, cela ulica odzvanja

 

Jednostavno rešenje protiv teletabis os-a.

 

https://www.grc.com/never10.htm

Link to comment

Da se nastavim na zenine probleme sa Win 10. Od juce kako se sam nametnuo™ kao novi OS imala je problema na laptopu sa wi-fi jedno 5 puta. Prekine konekciju sam, bez ikakvog razloga.

Link to comment

Da se nastavim na zenine probleme sa Win 10. Od juce kako se sam nametnuo™ kao novi OS imala je problema na laptopu sa wi-fi jedno 5 puta. Prekine konekciju sam, bez ikakvog razloga.

 

Instaliraj najnovije drajvere za wifi

Link to comment

Pa dobro, jel su ispeglali stogod na tom njindonjsu 10 ili je i dalje cas nesto radi, cas ne radi, cas ikonica ima, cas nestane, itsl? I sta je bilo sa onim da ce nesto sistemski da ogranicavaju ilegalni download, sa torenta i slicno? Mene to najvise zanima, mada mislim da sam skoro 100% resio da ne prelazim na 10ku. Sedmica je majka  -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...