Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Ha, ubili su staru narodsku aktivaciju, više ne radi i sad ne mogu da proverim da li se konačno u title bar-u mogu birati boje, zbog čega sam čitavu akciju pravio.

 

edit: uspeo sam da ga ponovo aktiviram i zaista je title bar sad u boji, što smo imali još na Windows 3.1.

Edited by Anonymous
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kupio windows 10 za firmu, imam par uopstenih pitanja.

 

Prvo, vredi li cemu ona sekretarica Kortana (zelim da je ubijem zbog vise privatnosti) i drugo sto me interesuje valja li onaj EDGE i na skali browzera od 1 do 10 kako bi bio ocenjen?

 

Trenutno trosim firefox

Link to comment

Instalirao desetku preko osmice koja je piratska :isuse:

 

Sada ne mogu da aktiviram desetku jer mi prijavljuje gresku. Ima li neko korisne linkove kako da formatiram svoj C solid state disk i instaliram desetku from skratch?

 

Plasim se da nesto ne sjebem.

Edited by Caligula
Link to comment

Kortanu zaboravi.

 

Guglaj kmspico (uz oprez, 90 posto sajtova će ti uvaliti virus), a ISO W10 skini negde, nije problem.

 

edit: u stvari je bolja ideja da guglaš appnee kmspico

Edited by Anonymous
Link to comment

Pa ja i pitam za legalni jer je ovaj koji imam i dalje krekovan (nema onog obavestenja u cosku ekrana da je neautorizovan)

 

Nego imam firmu pa ako naidje neka kontrola/inspekcija dzaba mi sto sam platio windows ako mi je na masini krekovana verzija

 

Dakle treba mi neki tool (tutorial zapravo) koji ce iz biosa da formatira solid state disk i instalira sa USBa kupljeni windows 10

Edited by Caligula
Link to comment

SSD se ponaša kao svaki drugi HD.

 

Ja sam USB instalaciju napravio ručno, tako što sam iz Disk Managment-a na USB-u napravio aktivnu particiju i (iz Winrara) na nju iskopirao sve sa instalacionog ISO fajla. Lakše mi je nego da se mlataram sa majkrosoftovim alatkama.

Link to comment

Pa znam ali mi je prijavljivao (prosli put) da nije UEF ili nesto slicno a znam da jeste

 

U svakom slucaju hvala za link, proucicu :)

Edited by Caligula
Link to comment

Os reci da time mogu da opravim ovaj windows i ispravim serijski broj u legalan? Ne moram da reinstaliram komplet i formatiram C?

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...