Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Na kraju, ova sezona mi je svakako hiljadu puta draža i bolja od prethodne. Krivo mi je za Kup, a i za drugu finalnu, ali to je tako - vratiće se.

 

Vratili smo Džileta i kult KKP. Treba još nešto? Ne. Ostalo stiže samo.

 

Sa drugovima forumašima se uopšte ne slažem oko domaćegregionalnog tržišta; ima tamo još oho-ho da se probere. Mi nemamo para za gotove igrače poput Zagorca, ali Metalac se raspada, Marko Ivanović radi kao nekad, a i transfer Ivice Zubca širi prostor na kom može da se radi.

 

Veći deo rostera iz ove godine ne bih zadržavao. Bili su sjajni, pravi KKP vojnici, ali dolazi nova era. Ako kapiten Vanja ikad postane igrač, pojest ću svoj bijeli šal.

 

Za dolazeću sezonu nema bojazni. Malo da nas Bog pogleda i ponovo smo u sedlu.

U skladu sa avatarom. "Partizan je u nikad boljoj situaciji u novijoj istoriji. Stabilizovali smo finansije, očekuje nas rast klupskog budžeta od 2%, pregovaramo sa MMF da se povećaju plate igračima i penzionerima u ekipi. Partizanu više nikada neće pretiti bankrot, vratili smo ugled u evropskoj i svetskoj košarci, očekujemo da strani igrači sami prepoznaju priliku za investiranje u sebe i Partizan."

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kad ste izgubili kult kkp? 

 

na početku sezone je bilo malo problema jer je bilo puno onih koji su bojkotovali zbog cele situacije sa Vujoševićem

Link to comment

tesko da ima nesto da se probere za prvi tim.mozda mladji ali trebaju bolji uslovi.zvezda i mega nude vise.tu bi mogli neki prodor da napravimo.za strance ne brinem

mozda iz ex republika neki skrajnuti kao mali daca nikolic

Edited by bradilko
Link to comment

na početku sezone je bilo malo problema jer je bilo puno onih koji su bojkotovali zbog cele situacije sa Vujoševićem

 

A toooo.. Pa dobro to je zaista previse kratak period da bi se reklo tako nesto.

Iskreno po meni taj sampionski kult, sampionska tradicija i slicno, nema apsolutno nikakve veze sa navijacima, timom ili trenerom. To su vam Macvani, Novice, Tepici i njima slicni  - igraci koji znaju kako se osvajaju titule i u ime stare slave ( i oporavka karijere ) dolaze za manje pare da igraju i nose ekipu. Sve ostalo je prazno navijacko idealizovanje i poetika. To vam je najveci kapital - zato je bio veoma cudan osecaj kada su uprava i treneri krenuli malo bahatije da se ponasaju prema ljudstvu, tadasnjim i bivsim igracima.

Link to comment

ne

nisu toliko bitni dujani,macvani,kice itd.

zelim da se vrati partizan kad je kica bio direktor i takav nacin razmisljanja o buducnosti kluba,o stvaranju tima,igraca,citavog sistema..naravno kako to vec funkcionise danas do te famozne privatizacije.

ova sezona mi je bila olaksanje.videcemo dalje kako ce biti

Link to comment

Buljim u onaj post 15 sekundi i ne kontam ko je Miha. Tako sam ga lako zaboravio jbt :D

Edited by Fins fleet
Link to comment

Navodno smo završili Birčevića, navodno.

 

 

 

Stefan Birčević je prvo pojačanje Partizana u sezoni 2016/17  
 
1465813727575e8adf37da5.jpg
Osvajač srebrne medalje na SP u Španiji sa reprezentacijom Srbije, potpisao je dvogodišnji ugovor sa crno-belima.   

Nekoliko dana po završetku takmičarske sezone 2015/16, KK Partizan NIS je doveo i prvo pojačanje za narednu sezonu. Potpis na dvogodišnji ugovor  sa crno-belima stavio je Stefan Birčević, povremeni reprezentativac Srbije i osvajač srebnog odlličja na Svetskom prvenstvu u Španiji 2014. godine.

bircha_1_fiba.jpg

Odmah po ptpisivanju ugovora, Stefan Birčević je izjavio:  

„Još kao klinac kada sam se sa rukometa prebacio na košarku, govorio sam da sam to uradio zato što sam gledao Partizan na mečevima Evrolige u Pioniru i navijače koji ga fantastično bodre. Želja da se nađem u tom ambijentu i toj atmosferi bila je razlog da počnem da treniram.  Nadam se da ćemo ove sezone imati velike ambicije. Velika mi je čast što me je trener Džikić pozvao da radim sa njim. Mislim da sam došao u pravom trenutku, sa 26 godina, kada sam naspremniji i kada mogu da se u najboljem svetlu predstavim i klubu i navijačima.“ – zaključio je Birčević.

Bivši košarkaš Estudijantesa, kragujevačkog Radničkog i Metalca, crno-belu opremu će zadužiti na početku priprema za narednu sezonu. U španskoj ACB ligi, novi košarkaš Partizana je prošle sezone imao učinak od 5,8 poena i 3,3 skoka po meču.

 

Link to comment

“Problemi su veliki i njima se svakodnevno bavimo uz veliku zahvalnost koju dugujemo gotovo svim poveriocima na razumevanju koje iskazuju. Radimo na očuvanju i osnaživanju sponzorskog pula u čemu kao klub slavne tradicije i velikog značaja za državu imamo pomoć državnog vrha i samog premijera Aleksandra Vučića. U procesu smo obnove sponzorskih ugovora sa NIS-om i Telekomom a istovremeno radimo na animiranju privatnih kompanija za koje smatramo da bi mogle da pronađu svoj interes u saradnji sa brendom kakav je KK Partizan. Radimo i na redovnom izmirenju poreskih obaveza na način koji je održiv za nas u ovom trenutku.” – istakao je Peković.

 

 

Link to comment

 

“Problemi su veliki i njima se svakodnevno bavimo uz veliku zahvalnost koju dugujemo gotovo svim poveriocima na razumevanju koje iskazuju. Radimo na očuvanju i osnaživanju sponzorskog pula u čemu kao klub slavne tradicije i velikog značaja za državu imamo pomoć državnog vrha i samog premijera Aleksandra Vučića. U procesu smo obnove sponzorskih ugovora sa NIS-om i Telekomom a istovremeno radimo na animiranju privatnih kompanija za koje smatramo da bi mogle da pronađu svoj interes u saradnji sa brendom kakav je KK Partizan. Radimo i na redovnom izmirenju poreskih obaveza na način koji je održiv za nas u ovom trenutku.” – istakao je Peković.

 

 

 

 

nedic, lepo kaze tegi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...