Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Znam, namerno sam napisao tako jer je to sintagma koju su najcesce koristili u svim zivim novinama i portalima. Falilo mi je samo jedno tm :D

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

branko lazic mu u prethodnih par dana objasnio koliko su na ceni i kako danas prolaze te sposobnosti.

 

aranitovic niti ima tako dobar sut, niti je brz ili dobar sa loptom da bi smo dobili neku poor man's verziju huana karlosa, a sto je za istoga neki maksimum u karijeri ako nesto drasticno ne promeni.

 pazi - ja smatram da ima sut i da zna s loptom i neda mi se sad  trazit neke klipove da ti to dokazujem, fakta je da mu dule nije dao da igra (iako je bilo prilika da ga ukljuci u igru) i da mu je tako stvorio problem sa samopouzdanjem

 

lazic jeste elitni defanzivac i nije cudo sto je zatvorio ovog mladog slabog razvijenog igraca,a inace, sto se tice cijene tih sposobnosti na velikom terenu pogledaj druze ko je plej sampiona evrope a ko je plej sampiona nba... nisu neka tijela al jebiga... znaju s loptom...probacuju kroz obruc...

Link to comment

Lako je moguće da Krstić dođe, samo Nem a ne Nen.

sve je to isti djavo

krstic je krstic

jos ako je ovaj nem mladji od nen eto visegodisnjeg resenja na nekoj poziciji

Link to comment

Samo da se poklonim Novici jos jednom  :ziga:  :ziga:  :ziga:

Ostalo je nebitno. Falio je Cvele mnogo, ali mnogo, ni sa njim ne bismo dobili ali bilo bi drugacije

Link to comment

Vazno je da imaju viziju, sto zadrzavanje Koprvice potvrdjuje ...

 

Koprivica ima ugovor, kontam da je u pitanju smešan ugovor, tako da može da bude na treninzima i pravi broj, neće sigurno graditi igru oko njega.

Link to comment

Na kraju, ova sezona mi je svakako hiljadu puta draža i bolja od prethodne. Krivo mi je za Kup, a i za drugu finalnu, ali to je tako - vratiće se.

 

Vratili smo Džileta i kult KKP. Treba još nešto? Ne. Ostalo stiže samo.

 

Sa drugovima forumašima se uopšte ne slažem oko domaćegregionalnog tržišta; ima tamo još oho-ho da se probere. Mi nemamo para za gotove igrače poput Zagorca, ali Metalac se raspada, Marko Ivanović radi kao nekad, a i transfer Ivice Zubca širi prostor na kom može da se radi.

 

Veći deo rostera iz ove godine ne bih zadržavao. Bili su sjajni, pravi KKP vojnici, ali dolazi nova era. Ako kapiten Vanja ikad postane igrač, pojest ću svoj bijeli šal.

 

Za dolazeću sezonu nema bojazni. Malo da nas Bog pogleda i ponovo smo u sedlu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...