Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Nismo isti.

 

Malo mi glupo da branim Ikara posto on to zna i sam ali malo je lejm ovo podmetanje da je napisao nesto sto nije. *** Ono sto Ikar jeste napisao je da ste na sampionski karakter odigrali ovu seriju tesno protiv nominalno boljeg tima ali da ce taj karakter izbledeti kako prolaze godine bez titula. I to jeste tacno ako se taj scenario ostvari, jedan od razloga zasto mi igramo tesko ove serije protiv Partizana je zato sto ih igramo protiv kluba koji nam je godinama zatvarao vrata trofeja ispred nosa. Samopouzdanje u sportu se tesko stice ali se relativno lako gubi.

Edited by teacher
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Ono sto Ikar jeste napisao je da ste na sampionski karakter odigrali ovu seriju tesno protiv nominalno boljeg tima ali da ce taj karakter izbledeti kako prolaze godine bez titula.

Ludi vladar Srbije ludi sve vise i i sve izvesnije i sigurnije gubi konce u rukama. To je plus za nas. Godine bez titula nas verovatno cekaju ali sigurno ne takva cifra da zaboravimo kako se osvajaju.

Da citiram jednog vaseg poznatog navijaca "Za najkasnije dve godine bice bolje" :)

 

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Malo mi glupo da branim Ikara posto on to zna i sam ali malo je lejm ovo podmetanje da je napisao nesto sto nije. Od ovog Fantoma s Cemovskog polja se takav nitkovluk i mogao ocekivati ali mi nije jasno zasto se ti prikljucujes. Ono sto Ikar jeste napisao je da ste na sampionski karakter odigrali ovu seriju tesno protiv nominalno boljeg tima ali da ce taj karakter izbledeti kako prolaze godine bez titula. I to jeste tacno ako se taj scenario ostvari, jedan od razloga zasto mi igramo tesko ove serije protiv Partizana je zato sto ih igramo protiv kluba koji nam je godinama zatvarao vrata trofeja ispred nosa. Samopouzdanje u sportu se tesko stice ali se relativno lako gubi.

a ti si fantom pristinski ili slicno?nisam te dzabe prozvao zika minovic jos davno.danas bi bio urednik nekog toletoida ali to je za tebe proslost..

ne treba nam prevod ikareve patkometrije draga rubriko "odjeci i reagovanja"

Link to comment

Ludi vladar Srbije ludi sve vise i i sve izvesnije i sigurnije gubi konce u rukama. To je plus za nas. Godine bez titula nas verovatno cekaju ali sigurno ne takva cifra da zaboravimo kako se osvajaju.

Da citiram jednog vaseg poznatog navijaca "Za najkasnije dve godine bice bolje" :)

 

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

 

 

Malo mi glupo da branim Ikara posto on to zna i sam ali malo je lejm ovo podmetanje da je napisao nesto sto nije. Od ovog Fantoma s Cemovskog polja se takav nitkovluk i mogao ocekivati ali mi nije jasno zasto se ti prikljucujes. Ono sto Ikar jeste napisao je da ste na sampionski karakter odigrali ovu seriju tesno protiv nominalno boljeg tima ali da ce taj karakter izbledeti kako prolaze godine bez titula. I to jeste tacno ako se taj scenario ostvari, jedan od razloga zasto mi igramo tesko ove serije protiv Partizana je zato sto ih igramo protiv kluba koji nam je godinama zatvarao vrata trofeja ispred nosa. Samopouzdanje u sportu se tesko stice ali se relativno lako gubi.

Link to comment

Kako zlurada, a smesna izjava Ikara o zamiranju :lol: Ali to je taj sportski stav...

 

ne budi nevaljao, ikar je govorio o zamiranju sampionskih navika.

 

ne bih reagovao ali zelim da verujem da ekskluzivu o zamiranju kluba ipak drzi yolo... :kralj:

Link to comment

@ harper: stvar je prosta. bradilko ne razume jer se previse uzbudio. a timmy ne razume jer... prosto ne razume. prekomplikovano za njega.

Link to comment

cestitke komsije na dobrom otporu. ocekujem da se dodatno stabilizujete ovog leta, da psihomandatar uleti sa nekim parama, da se pojacate, pa da dogodite ljuti boj vodimo i na regionalnom planu, ne samo u kls.

Link to comment

Dzikic izjavio da nema sanse da Dzons ostane, 'skocila mu je cena a mi nemamo para da je platimo'.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

 jbg nije se moglo do jos jedne pobjede bez raspolozenog beka u cijeloj seriji

cvele je dosta falio. s njim bi ,mislim, i vilson bolje igrao, jer mu valjda ne odgovara da je prvi (jedini)plej. mada ce meni vilson ostat u sjecanju kao kul igrac uprkos brukanju u ovoj seriji, nikad mu necu zaboravit onih 40 i jos neke partije u abi(bas protive zvezde )

 

znam da je to nemoguce (ko da je ikad i bilo) al ovaj tim kad bi se odrzao poharao bi sledeće sezone. ,najozbiljnije, mislim da tenutno nijedan klub u evropi nema ovakav par krilnih centara, i plejmejkerski dvojac je veoma solidan bio cijele sezone (i prije dzikica), dzile iz ostalih izvlaci max. sem marinkovica. aranitovic  je po meni otkrovenje, ko sto napisa neki clan foruma jednom - pravi scorer. al on je nazalost poslije pravog naleta napadacke snage u bozicevom mandatu, jedini pao poslije dziletovog dolaska. jbg meni  zao sto je marinkovic ispred njega al jasno mi je da ga se ne mogu sad tek tako odreci. realno to je duletova greska.

Edited by Kurdy
Link to comment

kako je moglo da bude, ja zadovoljan. jebiga, mogli smo barem kup, ali i to je otislo kod miloja, pa moze nekako da se prezali. mislim da su vlazni snovi da novica ostane. u najboljoj varijanti moguce je da se ponovo letos oda splavovima, pa da zajebe neki ugovor :lolol: . onda moze dzile da mu drzi kuru mrsavljenja do sledeceg plej ofa. 

nadam se da cemo barem krstenog centra da navatamo dogodine, pa sta nam bob da.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...