Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Cestitke celom timu. Dzile je izvukao maksimum iz onoga sto je imao na raspolaganju, igraci su se borili muski, nije bilo kurcobolje. Ozbiljno smo namucili  nikad bolju zvezdu, steta za poraz u drugoj utakmici i finalu kupa, ali sve u svemu posteno smo se pobili i dali sve od sebe. Od sledece sezone ne ocekujem nista posebno, pominju se opet neki batovi, videcemo koliko ce biti para za igrace, vazno je naravno da bar trenera imamo.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka čast na borbi u ovoj finalnoj seriji, ali realno ova sezona se ne može nazvati uspješnom. Prije svega, ne vidim nijednog igrača koji će ostati u Partizanu i dogodine a da može na njega da se računa u perspektivi. Bilo bi lijepo da ostanu Novica, Džons, možda i Vilijams ali nešto nisam u to ubjeđen. Ostali mogu i da idu. Vanja Marinković je težak bust.

 

Uzasna serija za njega, ali bih sacekao jos jednu sezonu. Od ostalih bitno je (pitanje koliko je moguce) zadrzati ova tri unutrasnja igraca i naravno trenera. Jos bih ostavio Vanju (bez trake) i Vrap(b)ca ako ce da igra za uzinu. Resto tima na remont. Posto vise nismo prvi izbor za dobre domace igrace, ekipu popuniti jeftinim, ali pazljivo izabranim Amerima.

Link to comment

bradilko, crci ces. opusti se, bice bolje sledece sezone ™.

necu

cus da umrem

ovakvi kakvi smo, bili smo blizu..

kad ode vucic bice sledeca sezona..

Link to comment

realno, meni je partizanov otpor senzacionalan. spoljna linija vilson, marinkovic, milutinovic i aranitovic objektivno nije ni za siroki. dzikic je ozbiljan trener, a kkp jos uvek ima sampionske navike. sreca, pa ce to nakon jos jedne krs sezone polako da zamre.

Link to comment

Zasto bi ste hteli da Muric ostane? Kontam da je medju placenijim igracima a nije pruzio ne znam sta.

 

U svakom slucaju veoma dobro je i za KkP i za kosarku sto su se momci iscimali i trgli posle onakvog pocetka serije, Novica je kralj, na mahove mi ga je bilo nevidjeno zao kada ga ispale oni rekreativni epizodisti, bukvalno nema s kim da igra a opet je bilo na jednu loptu. Da svi igraju sa toliko volje bilo bi nevidjeno interesantno gledati cak i zacelje KLS lige.

Link to comment

Džikić bog, Novica kralj partizanštine, svi su igrali dobro koliko su mogli. Užasno smo limitiran tim ali smo se držali protiv vrlo kvalitetnih igrača. 

 

 

Mora Džikić da nam iskopa nekog pleja za sledeću sezonu, kako bi Cvetković ili neki drugi igrač tog ranga bio sveden na kratke intenzivne epizode, a da se zna ko je glavni organizator. 

 

Na dvojci smo kriminalni i to mora nekako da se preseče. 

 

Na trojci treba da zadržati Murića ako uopšte želi da ostane, ali mora da ima bolju zamenu od Vrapca. 

 

Novica bog. Zadržati Jonesa i Williamsa, dovesti još jednog kompetitivnog igrača pod košem umesto Čede i Đumića.

 

Ja bih se zahvalio Muricu. Jeste, imao je gadnu povredu ali u ove dve sezone mi se uopste nije dopao kao igrac, previse nervoze, premalo doprinosa. Marinkovic veliko razocarenje, on je trebalo da poliva u ovoj seriji.

Link to comment

realno, meni je partizanov otpor senzacionalan. spoljna linija vilson, marinkovic, milutinovic i aranitovic objektivno nije ni za siroki. dzikic je ozbiljan trener, a kkp jos uvek ima sampionske navike. sreca, pa ce to nakon jos jedne krs sezone polako da zamre.

tu si se zajebao.pune su nam dvorane.najgledaniji tim,homogenizacija,gerila..

sacuvani izlazimo iz zlatnog "perikleovog" doba

Link to comment

realno, meni je partizanov otpor senzacionalan. spoljna linija vilson, marinkovic, milutinovic i aranitovic objektivno nije ni za siroki. dzikic je ozbiljan trener, a kkp jos uvek ima sampionske navike. sreca, pa ce to nakon jos jedne krs sezone polako da zamre.

 

milutinovic nije u spoljnoj liniji

Link to comment

milutinovic nije u spoljnoj liniji

veceras je cini mi se isao na dvojku kad god bi vilson izasao, a aranitovic prelazio na keca. i ne samo veceras.
Link to comment

Zavrsnicu ABA lige i domacicu smo odigrali i iznad ocekivanja, imho. Jedino za cim cu zaliti iz ove sezone je izgubljeno finale kupa, imali smo priliku da bar taj jedan trofej uzmemo. 

Link to comment

Tržište domaćih igrača je sve lošije i za par godina će i Zvezda imati problem da se opskrbi, kamoli mi. Sad će uzeti Zagorca i to je otprilike to od igrača iz naše lige... dovoljno je reći da je Filip Čović dominantan igrač u toj konkurenciji.

Link to comment

Meni se cini da je ova godina bacena ni u sta. Dvojica crnaca koji valjaju ce otici, ovaj plej crnac ce nadam se otici..Novica je, verujem dosao da bi obezbedio angazman za narednu godinu, verujem da je uspeo u tome jer je odigrao kao Bogotac, Muric najverovatnije ide i red bi bio..

Ostaju nam Vanja i Petar koji imaju propustenu godinu, uz njih Cvetkovic i Milutinovic, koje verovatno niko nece hteti..Vrapca i Djumaru ne bi valalo da zadrzimo.

Dzile je jedini ozbiljan adut u odnosu na proslu godinu. Uzimajuci u obzir to da nisam ubedjen da predsednik zna sta radi i sta bi trebalo da radi, tek nas cekaju muke.

 

Novica je car.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

realno, meni je partizanov otpor senzacionalan. spoljna linija vilson, marinkovic, milutinovic i aranitovic objektivno nije ni za siroki. dzikic je ozbiljan trener, a kkp jos uvek ima sampionske navike. sreca, pa ce to nakon jos jedne krs sezone polako da zamre.

 

hehe

 

148oo60.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...