Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

hm, on sto aranitovic igra u odbrani je sramotno i za matore rekreativce, a ne nekoga ko planira da zivi od basketa. mladji brat mu je/bice za tri klase bolji igrac.

 

marinkovicu mozda dati sansu i sledece godine, aranitovic s onakvom odbranom i pre svega sveukupnim stavom koji ima na terenu, nije igrac za partizan.

 

on the same note, evo sta je dzile rekao o novici:

 

"Ljudi ne veruju kada im kažemo za koliko novca igra Novica. To je definicija onoga ’došao sam da pomognem’. Novica je igrac koji nije bebi puder. On zahteva od ljudi oko sebe obavezu najveceg moguceg stepena. Kada igraš sa njim, ne možeš da se ne boriš, to je neprihvatljivo. On je totalno ’old skul’ covek. Možeš da igraš loše, ali ne i da se ne boriš. Bilo je trenutaka kada mladi ne kapiraju to šta je on, ali to nije samo problem Partizana, to je problem srpske košarke"

 

To je definicija sporta/takmicara, a u cemu su nas komsije prvenstveno sile u prethodne dve godine (uz, naravno, neosporan kvalitet).

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

 jbg nije se moglo do jos jedne pobjede bez raspolozenog beka u cijeloj seriji

cvele je dosta falio. s njim bi ,mislim, i vilson bolje igrao, jer mu valjda ne odgovara da je prvi (jedini)plej. mada ce meni vilson ostat u sjecanju kao kul igrac uprkos brukanju u ovoj seriji, nikad mu necu zaboravit onih 40 i jos neke partije u abi(bas protive zvezde )

 

znam da je to nemoguce (ko da je ikad i bilo) al ovaj tim kad bi se odrzao poharao bi sledeće sezone. ,najozbiljnije, mislim da tenutno nijedan klub u evropi nema ovakav par krilnih centara, i plejmejkerski dvojac je veoma solidan bio cijele sezone (i prije dzikica), dzile iz ostalih izvlaci max. sem marinkovica. aranitovic  je po meni otkrovenje, ko sto napisa neki clan foruma jednom - pravi scorer. al on je nazalost poslije pravog naleta napadacke snage u bozicevom mandatu, jedini pao poslije dziletovog dolaska. jbg meni  zao sto je marinkovic ispred njega al jasno mi je da ga se ne mogu sad tek tako odreci. realno to je duletova greska.

 

Aranitovic ne moze da igra seniorsku kosarku. Ima telo devetogodisnjaka i ne moze u odbrani da sacuva ni moju sestricinu. Imao je ludacku seriju za tri poena kod pere  na pocetku, ali je zato sada kad je bilo tvrdo promasio sve sto je sutnuo. Zahvaliti mu se pod obavezno. 

Link to comment

Aranitovic ne moze da igra seniorsku kosarku. Ima telo devetogodisnjaka i ne moze u odbrani da sacuva ni moju sestricinu. Imao je ludacku seriju za tri poena kod pere  na pocetku, ali je zato sada kad je bilo tvrdo promasio sve sto je sutnuo. Zahvaliti mu se pod obavezno. 

e do qrca i današnja seniorska kosarka kad je ne mozes igrat ako nisi nabildan, imali smo jednog imo je i razvijeno tijelo i igrao dobru odbranu-boris dallo...

ne znam meni je aranitovic ostavio bolji utisak kod nesretnog bozica,tad je valjda imao i najvise slobode i samopouzdanja,dok je marinkovic u tom periodu stvarno lose igrao, onda je dosao dzile i skratio mu minutazu i momak se opet syebo... ja samo mislim da bi bilo korisnije za partizan da su njega gurali od pocetka jer po meni ima vise kosarke u rukama a to nikad nije za bacit koliko god se danas cijenile neke druge sposobnosti u seniorskoj kosarci

Link to comment

Pa Dule i PSD su se popickarali sa Krstom jer ovaj nije hteo da plati vece obestecenje od uobicajenog kad je odlazio u NBA. Od tada se govori da nije u najsjajnijim odnosima sa upravom Partizana.

Link to comment

e do qrca i današnja seniorska kosarka kad je ne mozes igrat ako nisi nabildan, imali smo jednog imo je i razvijeno tijelo i igrao dobru odbranu-boris dallo...

ne znam meni je aranitovic ostavio bolji utisak kod nesretnog bozica,tad je valjda imao i najvise slobode i samopouzdanja,dok je marinkovic u tom periodu stvarno lose igrao, onda je dosao dzile i skratio mu minutazu i momak se opet syebo... ja samo mislim da bi bilo korisnije za partizan da su njega gurali od pocetka jer po meni ima vise kosarke u rukama a to nikad nije za bacit koliko god se danas cijenile neke druge sposobnosti u seniorskoj kosarci

 

Ne mora da bude tajson, ali ne sme bas ni da bude rahitican. Covek je igrac manje u odbrani, a kod pere se nije znalo ko pije a ko placa, nije bilo ni naznake nekog sistema, pa se on tu snasao sutirajuci bez ikakvih obaveza. 

Link to comment

 

znam da je to nemoguce (ko da je ikad i bilo) al ovaj tim kad bi se odrzao poharao bi sledeće sezone. ,najozbiljnije, mislim da tenutno nijedan klub u evropi nema ovakav par krilnih centara, i plejmejkerski dvojac je veoma solidan bio cijele sezone (i prije dzikica), dzile iz ostalih izvlaci max. sem marinkovica. aranitovic  je po meni otkrovenje, ko sto napisa neki clan foruma jednom - pravi scorer. al on je nazalost poslije pravog naleta napadacke snage u bozicevom mandatu, jedini pao poslije dziletovog dolaska. jbg meni  zao sto je marinkovic ispred njega al jasno mi je da ga se ne mogu sad tek tako odreci. realno to je duletova greska.

:lolol:

Link to comment

... a to nikad nije za bacit koliko god se danas cijenile neke druge sposobnosti u seniorskoj kosarci

branko lazic mu u prethodnih par dana objasnio koliko su na ceni i kako danas prolaze te sposobnosti.

 

aranitovic niti ima tako dobar sut, niti je brz ili dobar sa loptom da bi smo dobili neku poor man's verziju huana karlosa, a sto je za istoga neki maksimum u karijeri ako nesto drasticno ne promeni.

Link to comment

Od tada se govori da nije u najsjajnijim odnosima sa upravom Partizana.

 

Ovo treba da stoji u enciklopedijama pod odrednicom "eufemizam" :D

 

A inace se govori i da borba nije ravnopravna, posto je kucacu preko Sabonisa asistirao jedan big man koji je umeo da asistira i na terenu :fantom:

Edited by Malvo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...