Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta fali da dodje rasic?ta nije ovo 2010.dobro je odigrao u megi.dobri domaci igraci su deficitarni.

 

ma gde je dobro odigrao. odigrao je dobro poslednju utakmicu, do tada nije mogao okean da pogodi

Link to comment

par puta sam ga gledao i nije bio los.ostajem pri stavu da bi bio korisno pojacanje i da mi boljeg domaceg igraca ne mozemo dovesti

ako ista ima to je sut.pogodice

Edited by bradilko
Link to comment

par puta sam ga gledao i nije bio los.ostajem pri stavu da bi bio korisno pojacanje i da mi boljeg domaceg igraca ne mozemo dovesti

ako ista ima to je sut.pogodice

 

ne treba nam domaći igrač na toj poziciji jer takvog igrača kakav nam treba tu nema domaćih igrača adekvatnih

Link to comment

ne treba nam domaći igrač na toj poziciji jer takvog igrača kakav nam treba tu nema domaćih igrača adekvatnih

+1

 

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja se nadam da ova pojacanja koja sad stizu sluze da popune pevca umesto raznih Vrapceva i Milutinovica, a da prava pojacanja stizu u septembru. Rasic je Ceda Vitkovac spoljnih pozicija, ne treba nam on ako cemo da igramo ozbiljan basket. Ako ne, dobar je.

Link to comment

 Rasic je Ceda Vitkovac spoljnih pozicija, ne treba nam on ako cemo da igramo ozbiljan basket. Ako ne, dobar je.

 

Naravno. Ako nam sad Miško uvali Rašića, mi ćemo biti zacementirani na pleju za sezonu. Pre bih uzeo nekog kvalitetnijeg kasnije nego Rašića sad da kompletiramo tim ranije. Svakako se tim neće kompletirati do ko zna kad. Uz to, imam potpuno poverenje da Džile može da nam nađe odgovarajućeg igrača od preko, tako da bih se pre kockao sa nekom njegovom mačkom u džaku nego sa igračem za koga se vrlo dobro zna koliko može i ne može. Jeste da nam to kockanje sa mačkom u džaku tipa Akojon pa Vilson nije baš leglo poslednje 2 godine ali sada se ima vremena razmisliti od juna pa na vreme naći stranca.

Edited by theanswer
Link to comment

mogu van vleet i rasic zajedno, kao niang i novica.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...