Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar prosli put nije bio Milan Nedic? Ocekuje se da ce u nekoj od narednih biti ili Milan Acimovic ili Dragisa Cvetkovic

dok ne dodje do druga tita, ne priznam

Link to comment

uopšte nam ne treba takav igrač.

Ne znam da li je Partizan uopšte u situaciji da dovodi igrače koji su mu potrebni ili samo one koje može.

Link to comment

Ne znam da li je Partizan uopšte u situaciji da dovodi igrače koji su mu potrebni ili samo one koje može.

 

nije bitno u kojoj si situaciji nego kakav tip igrača dovodiš. ne vidim potrebu za dva cvetkovića na pleju. nama treba neko ko može da kreira sam sebi šut i da ubaci nešto sa te pozicije ako je cvetković drugi plej.

Link to comment

Od komsijskog, vise me brine ovaj nas projektovani™. Ni ono sto je na papiru bilo potpisano nije ispunjeno, o nekom povecanju izlisno je i govoriti.

 

Zato bih ja preporucio da se smanje ambicije oko pojacanja. Koga god Dzile da dovede, sigurno ce izvuci maksimum. Ja nista vise ne trazim..

Link to comment

nije bitno u kojoj si situaciji nego kakav tip igrača dovodiš. ne vidim potrebu za dva cvetkovića na pleju. nama treba neko ko može da kreira sam sebi šut i da ubaci nešto sa te pozicije ako je cvetković drugi plej.

Ne brini, bices zadovoljan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...