Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

@kulov

 

ovde sam sve samo ne anoniman, mozes da saznas ko sam za 15 minuta, pa ako zelis, izvoli

Edited by Грешни Василије
Link to comment

na znam kako je to porozna granica kod knjaževca. od zaječara(vrška čuka 600+m) pa na dole ka knjaževcu(kadibogaz1000+ i aldinac nešto viši) je stara planina. tamo i leti ima snega.

Link to comment

Реално глуп ти је пример.

 

Упадање на гајбу и рат се не могу поредити једно са другим.

 

Pa mogu.

 

Ako komšiji gori stan, pa on pokušava da se spase preko tvoje terase, a ti mu ne daš da pređe nego dižeš žicu na terasi.

 

Link to comment

 

Pa kako ne mogu, upravo se to (upadanje na gajbu) dogadja u ratu. Srbi iz Hrvatske to jako dobro znaju. O praksi koju su komunisti uspostavili '45 da i ne govorimo.

 

 

Отишао си предалеко,каква 45-та.Овде је ствар јасна као дан.Ти људи (мученици) побегли су он рата и ко зна кога су све изгубили и шта су све урадили да би побегли из гована у којима је нека земља.Нисам сиграун дали си размишљао да им је останак у тој земљи био омогућен само под условом да узму пушку у руке.

Ја ти овде једноставно не причам о политици нити ко је изазвао рат,да су ти мудраци желели сваки рат на овој кугли земљској би био заустављен,причам ти о људима који беже ко зна од каквих страхота,па најмање што можемо да им пружимо јесте кора хлеба и флаша воде.

Мени лично не сметеју и волео бих да се неки од њих нађу срећу баш у Србији.Код нас и тако села изумиру и демокрафска карата нам је у курцу.

Link to comment

@kulov

 

ovde sam sve samo ne anoniman, mozes da saznas ko sam za 15 minuta, pa ako zelis, izvoli

 

Tvoj nacin komunikacije govori o tvojoj civilizovanosti, a ja stvarno nemam ni najbledju zelju da te trazim jer ne vidim poentu. Jer, da sam ja odrobijao svaku budalu na koju sam naleteo . . . do sada bih imao 5000 godina zatvora . . . Korov treba obilaziti, cupanje je gubljenje vremena.

 

moje divljenje je islo ka tome da ti ne mozes znati ko sam ja (anonimni nik). Pa ti se moze desiti da naletis na drekavca.

 

edit. Blok, sve je to u redu. Ali, madjari imaju puno pravo da tim "mucenicima" ne daju da udju u Madjarsku. Evo, i tebi ponavljam - primi ih ti na svoju gajbu. Ili, da primimo u Srbiju 1000 molera iz Sirije, sta kazes?

 

I da, uopste mi se ne bi dopala ideja da nam sirijci, avganistanci (iranci . . .) popravljaju natalitet.

Edited by kul
Link to comment

Pa mogu.

 

Ako komšiji gori stan, pa on pokušava da se spase preko tvoje terase, a ti mu ne daš da pređe nego dižeš žicu na terasi.

 

 

Комшији је горео стан па сам му ја гасио :naughty: ,лош ти је пример.Ви бре као да сте рођени пре пет дана па не знате шта је јебени рат.

Link to comment

na znam kako je to porozna granica kod knjaževca. od zaječara(vrška čuka 600+m) pa na dole ka knjaževcu(kadibogaz1000+ i aldinac nešto viši) je stara planina. tamo i leti ima snega.

Ljudi sa kojima sam pričao (vozači koji su se dobro oparili od migranata, hvale se da su im uzimali 200 evra za vožnju do Beograda :isuse:) kažu da je sam prelaz porozan u smislu vrlo relaksirane granične straže. I sam sam video migrante u Knjaževcu koji su koristili taj pravac. Pitaj boga koje su bogaze koristili.

Link to comment
 

 

edit. Zelaya, a sta bi bilo da sutra dodje 30-100 miliona kineza u Srbiju. Ono - dopalo im se i oce da ostanu trajno. Je l' bi i onda isto pricao?

 

U Srbiju je došlo već više Kineza nego što je ovih migranata do sada prošlo u ovom poslednjem turu i ušlo u EU (jer defacto je to granica EU, a ne nekakve tamo Mađarske, gde su rasisti debili pristali da neko drugi mlati gloginje njihovim kurcem).

 

a šta bi bilo da dođe sutra 900 milijardi eventualnih stanovnika Jupitera, moraš malo maštovitije te analogije da smišljaš.

Link to comment

Tvoj nacin komunikacije govori o tvojoj civilizovanosti, a ja stvarno nemam ni najbledju zelju da te trazim jer ne vidim poentu. Jer, da sam ja odrobijao svaku budalu na koju sam naleteo . . . do sada bih imao 5000 godina zatvora . . . Korov treba obilaziti, cupanje je gubljenje vremena.

:lol:

dobro je, dete. diši malo. jasno mi je da si opasan, hvala ti što si me poštedeo.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Отишао си предалеко,каква 45-та.Овде је ствар јасна као дан.Ти људи (мученици) побегли су он рата и ко зна кога су све изгубили и шта су све урадили да би побегли из гована у којима је нека земља.Нисам сиграун дали си размишљао да им је останак у тој земљи био омогућен само под условом да узму пушку у руке.

Ја ти овде једноставно не причам о политици нити ко је изазвао рат,да су ти мудраци желели сваки рат на овој кугли земљској би био заустављен,причам ти о људима који беже ко зна од каквих страхота,па најмање што можемо да им пружимо јесте кора хлеба и флаша воде.

Мени лично не сметеју и волео бих да се неки од њих нађу срећу баш у Србији.Код нас и тако села изумиру и демокрафска карата нам је у курцу.

želim da verujem da veliki broj ljudi u Srbiji misli ovako.

Link to comment

Мени лично не сметеју и волео бих да се неки од њих нађу срећу баш у Србији.Код нас и тако села изумиру и демокрафска карата нам је у курцу.

+1

 

ono što sam saznao danas da je samo nešto preko 1% ušlo u proces traženja azila u srbiji. što apsolutno potvrđuje tezu da smo im mi, makedonci, bugari, mađari, grci, samo usputna stanica do evrope

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ljudi sa kojima sam pričao (vozači koji su se dobro oparili od migranata, hvale se da su im uzimali 200 evra za vožnju do Beograda.

 

želim da verujem da veliki broj ljudi u Srbiji misli ovako.

Mislim da je sve objašnjeno ovim.

Edited by Topola
Link to comment

 

edit. Blok, sve je to u redu. Ali, madjari imaju puno pravo da tim "mucenicima" ne daju da udju u Madjarsku. Evo, i tebi ponavljam - primi ih ti na svoju gajbu. Ili, da primimo u Srbiju 1000 molera iz Sirije, sta kazes?

 

I da, uopste mi se ne bi dopala ideja da nam sirijci, avganistanci (iranci . . .) popravljaju natalitet.

 

Pravo na azil je garantovano i nekakvim međunarodnim konvencijama, to znaju čak i oni koji nemaju veze s pravom. Šta si se toliko uplašio za svoju gajbu, neće ti niko doći tamo. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...