Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

o da, francuski pristup ftw... prosto mi je neverovatno da jedan klub koji želi da bude ozbiljan, dozvoljava da treneri sami biraju da li hoće ili neće kondicione trenere za saradnike. što je najgore, to može i da prođe u srbiji.

Zvezda (želi da bude) ozbiljan klub? Ti imaš bolje mišljenje o Zvezdi od nas.
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Naleteo slučajno na yt na hajlajtse Zvezda Bordo... Iznervirao se više nego u originalu. Mislim da glupavije stvorenje od Bajkovića nikad nije nosilo zvezdin dres, uključujući sve sportove. 

Link to comment

Nazalost Zvezdini golmani od Jevrica na ovamo su imali mnogo katastrofalnih odbrana po klub...Smuci protiv Bajerna i Lacija, Bajko protiv Bordoa, Stojkovic protiv Strazbura nego ajd sad, sve je to proslo

Link to comment

Podeseca na pokojnog Franceska "Frenkija" Andjula, lokalnog mafijasa u Bostonu.

 

Sto se tice kondicionog trenera, to je "problem" o kome se poslednjih nekoliko godina diskutuje i debatuje kada je rec o timskim sportovima (fudbalu, kosarci).  Naime primeceno je da veliki broj igraca nije u stanju da snagu, izdrzljivost, brzinu i agilnost stecene na kondicionim treninzima primeni u realnim situacijama u toku utakmica. Zbog toga mnogi treneri prihvataju tzv.. funkcionalno integrisane trening programe koji su hibrid taktickih, tehnickoih i kondicinih trninga.  Pretpostavljam da su Jankovic, Stojanovic, Lalatovic i Bozovic proponenti te vrste priprema i treninga ili da je taj izbor iznudjen nemastinom.   Kako bilo Zvezda odigra manje od 40 takmicarskih utakmica godisnje (30 u prvenstvu 4-5 u kupi i 2-4 u Evropi).

Link to comment

Nazalost Zvezdini golmani od Jevrica na ovamo su imali mnogo katastrofalnih odbrana po klub...Smuci protiv Bajerna i Lacija, Bajko protiv Bordoa, Stojkovic protiv Strazbura nego ajd sad, sve je to proslo

 

Stojke dao, Stojke uzeo :)

Link to comment

Podeseca na pokojnog Franceska "Frenkija" Andjula, lokalnog mafijasa u Bostonu.

 

 

danny2.jpg

 

Посрбице пошто ми је затворска казна истекла да ти честитам на одличном уводу и да пожелим да ти досади писање уводника. ^_^

Link to comment

Znam, Vasicu, preterao sam.  I pored briljantina u kosi, ovako neobrijan i u ovoj trenerci Bozovic vise lici na beskuscnika nego na mafijasa, a jos manje na grofa.

Link to comment

levi u standardu

 

Nekadašnji trener Crvene zvezde Slavoljub Muslin preuzeo je Standard iz Liježa, potvrdio je danas potpredsednik kluba Bruno Venanci.
Muslin je sa belgijskim klubom potpisao ugovor na godinu dana, sa opcijom da se produži na još jednu sezonu.
Link to comment

Znam, Vasicu, preterao sam. I pored briljantina u kosi, ovako neobrijan i u ovoj trenerci Bozovic vise lici na beskuscnika nego na mafijasa, a jos manje na grofa.

Meni je isti Sir Oliver
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...