Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne sumnjam da će se naći sredstva za jedno 20 najtalentovanijih i najperspektivnijih igrača u Crnoj Gori.

+1

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Povezanost sa Rajom mu je ubedljivo najveca mana. Ne bi me cudilo da je zbog kupovine Skuletica ostao bez proslog posla.

 

Orlando je verovatno zacementiran u prvih 11 dok ga ne zavaljaju. Videcemo kolko ce dovesti novih.

 

Jel kupovao najtalentovanije crnogorce i u drugim timovima?

Edited by katamaran
Link to comment

Nema potrebe, već smo kupili oba najtalentovanija igrača CG. Ostatak pojačanja ce doći iz tradicionalnog trokuta: Afrika-Kruševac-povratnici iz Rusije. 

Link to comment

Grof potpisao 1+1 ugovor. Neprijatno iznenadjenje je to sto nece imati kondicionog trenera "Први помоћник биће Ћалов, други помоћник Петровић. Кондицију радимо ми јер мислим да тиме треба да се баве фудбалери, не атлетичари."

 

:mellow: 

 

Kaze da je 2010. kad su smenili Pizona dogovorio sve sa Adzicem da dodje da vodi ekipu do kraja godine. Imao je ugovor sa Dnjeprom od juna, jer je hteo da se odmori malo, a onda kad ga je Adza zvao na par meseci on pristao. Al su se onda Ukrajinci pobunili i stavili veto. A nama uterali Dostanu :(

Link to comment

Da, brilijanta izjava oko kondicije. Nije isključeno da neki treneri umeju da spreme igrače, ali... Dao je i par finih izjava.

Link to comment

Nema potrebe, već smo kupili oba najtalentovanija igrača CG. Ostatak pojačanja ce doći iz tradicionalnog trokuta: Afrika-Kruševac-povratnici iz Rusije.

Oba? Ti ko da ne znas da je svaki cg igrac najtalentovaniji. Cim jednog zavaljaju dva nova zauzmu njegovo mesto.
Link to comment

Da, brilijanta izjava oko kondicije. Nije isključeno da neki treneri umeju da spreme igrače, ali... Dao je i par finih izjava.

 

Kako sam procitao negde nije imao kondicione trenere ni u Lokomotivi ni u Dinamu. Imao je nekog lokalnog u Amkaru. Moguce da on tako radi... 

 

Meni se najvise svidja ona da ne voli da dovodi igrace da bi popunio broj, vec bolje da dovede jednog koji moze da igra nego 5 koji ce da popunjavaju broj. Nada da cemo pazariti malo ali kvalitetno...

Link to comment

Grof potpisao 1+1 ugovor. Neprijatno iznenadjenje je to sto nece imati kondicionog trenera "Први помоћник биће Ћалов, други помоћник Петровић. Кондицију радимо ми јер мислим да тиме треба да се баве фудбалери, не атлетичари."

 

:mellow: 

 

Kaze da je 2010. kad su smenili Pizona dogovorio sve sa Adzicem da dodje da vodi ekipu do kraja godine. Imao je ugovor sa Dnjeprom od juna, jer je hteo da se odmori malo, a onda kad ga je Adza zvao na par meseci on pristao. Al su se onda Ukrajinci pobunili i stavili veto. A nama uterali Dostanu :(

 

 

Posle Kristića i Lalatovića još jedan trener koji zna da trenira kondiciju™...

Link to comment

Grof potpisao 1+1 ugovor. Neprijatno iznenadjenje je to sto nece imati kondicionog trenera "Први помоћник биће Ћалов, други помоћник Петровић. Кондицију радимо ми јер мислим да тиме треба да се баве фудбалери, не атлетичари."

 

:mellow: 

 

 

Jos jedan iz plejade strucnjaka opste prakse koji misle da znaju sve o pripremi igraca samim tim sto su igrali fudbal. No, ovaj bar zna osnovni zanat, za razliku od ovih koji su mu bili konkurencija.

Link to comment

Meni se najvise svidja ona da ne voli da dovodi igrace da bi popunio broj, vec bolje da dovede jednog koji moze da igra nego 5 koji ce da popunjavaju broj. Nada da cemo pazariti malo ali kvalitetno...

 

+1

 

meni to deluje odlično

Link to comment

Posle Kristića i Lalatovića još jedan trener koji zna da trenira kondiciju™...

 

Zaboravio si na cuveni Zalizankovicev francuski holisticki pristup. Muceni Kristic ne zna ni kako je on sam sedeo na Zvezdinoj klupi, teska posla da je on mogao da zahteva kondicionog.

Link to comment

Kao što Harper reče, taj trened "ja sam i kondicioni trener" je ovde doneo prvi Janković. Ostali trener su bili skraćeni za kondicione zbog nedostatka novca, pa su preuzimali odgovornost.

Link to comment

I dalje mislim da oni rade presporo. Sada su odložili i početak priprema. Zvezdi je potrebno 5-7 pravih pojačanja što pre to bolje. Za sada deluje sve prilično paralisano i Božović kreće sa stavom da prvo pogleda, pa da tek onda deluje, što mi se čini potencijalno pogrešnim, ali to je posledica menjanja trenera.

Link to comment

Zaboravio si na cuveni Zalizankovicev francuski holisticki pristup. Muceni Kristic ne zna ni kako je on sam sedeo na Zvezdinoj klupi, teska posla da je on mogao da zahteva kondicionog.

 

o da, francuski pristup ftw... prosto mi je neverovatno da jedan klub koji želi da bude ozbiljan, dozvoljava da treneri sami biraju da li hoće ili neće kondicione trenere za saradnike. što je najgore, to može i da prođe u srbiji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...