Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Odlican igrac, ali ne verujem da ima ista od toga. Olimpija nece da ga pusti bez milion eura. Mladi reprezentativac, odlicna desna noga, snalazljiv, solidna brzina, moze i na krilo (narocito kazu da je opasan sa levog kad se namesti na desnu nogu). Ima ugovor jos 2 godine, tako da verovatno nema teorije da ga dovedemo.

 

Pogledao sam par klipova, zaista deluje odlično. Nevezano da li će doći u CZ ili ne. Igrač koji može da igra i u prostoru i sa loptom u nogama kao napadač je vrlo tražena roba. Verujem da će imati finu inostranu karijeru. Ostavljam nadu da će ga CZ nekako dovesti, Terzić potvrdio da ga pratimo.

Link to comment

jos milije je kad pate a psuju vlast poslednjih 70 godina

 

delije disidenti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment

zzzzzzzz1125582593831912289565-670x300.j

 

Hbt pola ih ne prepoznajem... Ko je na primer u cassuci dresu? I jel ovo Arkan pored Miloja?

 

Btw sa tekmi se uvek sećam nekih trivija. Na ovoj npr, na reklamama se vrteo i CNN logo. Ne znam otkud.

Link to comment

Hbt pola ih ne prepoznajem... Ko je na primer u cassuci dresu? I jel ovo Arkan pored Miloja?

 

Btw sa tekmi se uvek sećam nekih trivija. Na ovoj npr, na reklamama se vrteo i CNN logo. Ne znam otkud.

svi oni koji ga nisu skinuli

 

:Jova:

Link to comment

    @  McCabe

 

   Stoje: Bard, dr Nešović, Žota Antonijević, Voja Kis (stric), Ivić, Miša Bukumirović, Krupni, Simeunović, Arkan, Miloje, Konstantin Ognjanović (špic, ćale mu bio guverner NBJ), Kristić, Grof, ekonom Stole

 

   Čuče/kleče, u sredini: Momčilović, Rambo, Maza i Radinović, po bokovima: civil u kravati Ne znam i ovaj u trenerci sa kopačkom Ne znam

 

   Sede ko u kafani: Blažo Raosavljević (bek u pokušaju, sada mudo u klubu, funkcija nepoznata), Adža, Maslovar, Drobnjak, Stojkovski i Vidaković

Link to comment

 

Koliko se fore daje Anđusu i Živi da krenu sa najgrđim pljuvanjem sad kad im propadne 'savetnička' kombinacija koju furaju?

Hoće li Grof izdržati tri meseca, ili je bliže dva :)

Link to comment

    @  McCabe

 

   Stoje: Bard, dr Nešović, Žota Antonijević, Voja Kis (stric), Ivić, Miša Bukumirović, Krupni, Simeunović, Arkan, Miloje, Konstantin Ognjanović (špic, ćale mu bio guverner NBJ), Kristić, Grof, ekonom Stole

 

   Čuče/kleče, u sredini: Momčilović, Rambo, Maza i Radinović, po bokovima: civil u kravati Ne znam i ovaj u trenerci sa kopačkom Ne znam

 

   Sede ko u kafani: Blažo Raosavljević (bek u pokušaju, sada mudo u klubu, funkcija nepoznata), Adža, Maslovar, Drobnjak, Stojkovski i Vidaković

 

Svaka ti cast za memoriju, cak iako juris po netu :Hail:  Gledao sam ovu Zvezdu uzivo dosta puta, ali prepoznao bih 4-5 igraca maksimalno

Link to comment

    @  McCabe

 

   Stoje: Bard, dr Nešović, Žota Antonijević, Voja Kis (stric), Ivić, Miša Bukumirović, Krupni, Simeunović, Arkan, Miloje, Konstantin Ognjanović (špic, ćale mu bio guverner NBJ), Kristić, Grof, ekonom Stole

 

   Čuče/kleče, u sredini: Momčilović, Rambo, Maza i Radinović, po bokovima: civil u kravati Ne znam i ovaj u trenerci sa kopačkom Ne znam

 

   Sede ko u kafani: Blažo Raosavljević (bek u pokušaju, sada mudo u klubu, funkcija nepoznata), Adža, Maslovar, Drobnjak, Stojkovski i Vidaković

 

Fala lave, živ bio!

 

Ladno Maslovara nisam poznao, a on mi je bio najbolji uz Ivića i Ramba. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...