Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nije mašina, ali nije ni otpadak. Nadavao se golova za Las Palmas u Segundi, pa prešao u Tursku letos (gde je razočarao), pa tek na kraju februara je prešao u AEK i igra redovno. Recimo, juče je dao dva gola, što opet ne govori o njegovom kvalitetu ni pozitivno ni negativno. Da bi bio sarkastičan, moraš da budeš informisan, makar malo.

 

I da, jebo ih Radonjić. Kapiram da sve što je free je interesantno, ali ovaj retard može samo da šteti.

 

Adašević baš optimistično to gleda, nisam siguran da Zvezda ima čime da privoli Gaćinovića, koji je inače Ramadanijev/Zahvijev igrač, pa verujem i da ga je njihov investicioni fond kupio, a oni nemaju problem da nađu svojim igračima gde da imaju sigurne minute.

 

Siguran sam da će u Grofovom sistemu, neopterećenom viškom treninga kondicije, doći do izražaja njegov golgeterski potencijal.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

To je prezime koje donosi uspehe i titule.

 

Samo u košarci.

 

edit.

 

CGpwdS7UkAAwaEt.jpg

 

Nadam se da im ne pada na pamet da prodaju/otpuste Mbodja, jer pored toga što mislim da od njega može da se napravi pristojan štoper, lik pokazuje lojalnost kakva se retko viđa.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Siguran sam da će u Grofovom sistemu, neopterećenom viškom treninga kondicije, doći do izražaja njegov golgeterski potencijal.

 

255x160_24945-TMS-StatlerWaldorf-Balcony

Link to comment

 

Adašević baš optimistično to gleda, nisam siguran da Zvezda ima čime da privoli Gaćinovića, koji je inače Ramadanijev/Zahvijev igrač, pa verujem i da ga je njihov investicioni fond kupio, a oni nemaju problem da nađu svojim igračima gde da imaju sigurne minute.

 

Ma uopste nisam neki optimista, samo sam uklopio ono sto bih ja najvise voleo od svega sto se pominje uz ipak kakvu takvu ogradu od Zige i Krasica. Kod Nineta mogu da idu jedino na ono sto je Grof pomenuo da ce morati jer para bas i nema - na emocije. Objektivno sem Krunica, vecina onih igraca koje sam uvrstio su pre zelja nego sto postoje iole ozbiljne sanse da se dovedu. Ali prelazni je rok, pa mastamo malo :)

Link to comment

Siguran sam da će u Grofovom sistemu, neopterećenom viškom treninga kondicije, doći do izražaja njegov golgeterski potencijal.

Пази кад си мање духовит него онај што иде на пецање, а то није мало достигнуће.

Link to comment
Belgija je definitivno postala obećana zemlja za bivše trenere Crvene zvezde. Standard iz Liježa odlučio se da poverenje ukaže Slavoljubu Muslinu, Aleksandar Janković ima iza sebe skoro pa savršenu sezonu u Mehelenu, a pred novim izazovom je Čedomir Janevski...

 

Makedonski stručnjak potpisao je ugovor sa Muskronom, objavio je taj belgijski klub na zvaničnom sajtu.Iako je tokom mandata u Ljutice Bogdana ostavio loš utisak Janevski ima sasvim solidnu reputaciju u Belgiji.

Link to comment

Kolko god imao kilave statistike prosle sezone meni ovaj Chrisantus uopste ne deluje lose.

 

edit: sto vise gledam sve vise mislim da bi ovde pokidao. Bilo bi lepo da je jeftin posle lose sezone

 

Samo imamo jedan problem, nama nije potreban stranac koji igra na poziciji napadača i verovatno sedi na klupi, dok nemamo igrača na krilu, niti dobrog defanzivnog veznog igrača.

Link to comment

Samo imamo jedan problem, nama nije potreban stranac koji igra na poziciji napadača i verovatno sedi na klupi, dok nemamo igrača na krilu, niti dobrog defanzivnog veznog igrača.

Зар Грујић не игра позади?

Link to comment

Ne kupujem ja njega na mestu defanzivnog veznog (makar ne na početku karijere), pogotovo ne u formaciji u kojoj on to igra sam. On i Ristić traže nekoga ko ume da pokriva, pre nego da oni pokrivaju nekoga.

Link to comment

Bilo bi najbolje da neki iskusni DM bude iza Grujica i Ristica, 2 brza krila i Jovic, ali ovo je Zvezda ko zna na sta cemo liciti za tacno 4 nedelje u ovo doba

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...