Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kako prenosi list Sport, rukovodstvo Crvene zvezde, preciznijeSlaviša Kokeza, na pregovore sa novim šefom struke Miloradom Božovićem Grofom otputovalo je avionom Vlade republike Srbije.

 

aj sad jedan kredit za pojacanja.  :fantom:

Link to comment

22.06 Zreb za prvo i drugo kolo kvalifikacija

02.07 + 09.07 Prvo kolo kvalifikacija

16.07 + 23.07 Drugo kolo kvalifikacija

17.07 Zreb za trece kolo kvalifikacija

30.07 + 06.08 Trece kolo kvalifikacija

07.08 Zreb za cetvrto kolo kvalifikacija

20.08 + 27.08 Cetvrto kolo kvalifikacija

28.08 Zreb za grupnu fazu

 

Gledam ovaj raspored, i ne mogu da se otmem utisku da mi zapravo ucestvujemo u intertoto kupu, samo se ne zove tako da ne bi zvucalo bezveze onima koji to igraju.

Link to comment

Jel neko zna nešto o centarforu Olimpije Šporaru, Zvezda ga kao prati?

Odlican igrac, ali ne verujem da ima ista od toga. Olimpija nece da ga pusti bez milion eura. Mladi reprezentativac, odlicna desna noga, snalazljiv, solidna brzina, moze i na krilo (narocito kazu da je opasan sa levog kad se namesti na desnu nogu). Ima ugovor jos 2 godine, tako da verovatno nema teorije da ga dovedemo.

Link to comment

Gledam ovaj raspored, i ne mogu da se otmem utisku da mi zapravo ucestvujemo u intertoto kupu, samo se ne zove tako da ne bi zvucalo bezveze onima koji to igraju.

Naravno. Potpuno zasluženo smo se našli u tom rangu.
Link to comment

Ja se uopšte ne sećam Božovićevih igračkih dana.

 

Jel on bio u prvom timu?

 

        Bio je 2 godine i to prilično standardan. Prvo je činio štoperski tandem sa Duškom Radinovićem a posle sa Stojkovskim, mada je ta floskula "štoperski tandem" prilično diskutabilna. Naime, Bard je u to doba gurao u tim sve što ima bilo kakve veze sa defanzivom. Recimo, Risto desno, Mitko levo, u sredini odbrane Grof, Duško i Aca Kristić, ispred odvratni Maza i Radman formiraju zid na sredini, Maslovar organizuje, a Rambo i Ivić šta urade. To je bio tim i taktika za derbije sa Partizanom i Vošom kao i za neugodna gostovanja u Kikindi, Kuli...ma sva su bila neugodna. Anto Drobnjak je igrao samo na Marakani. 

Link to comment

Hvala.

 

Taj period mi je ostao u groznom sećanju. Najgrđi mi je bio derbi u polufinalu kupa, kada je neko (Maza valjda) u 40. minutu prišao klupi da pita koliko ima do kraja, na šta mu je Živa rekao: "Izdržite još pet minuta da ne primite gol".

 

I naravno, primili smo gol u 44. minutu. Ono durisanje lopte preko ograde u 90.minutu je takođe bilo grozno. 

 

Paradoksalno je da je Živa uprkos tome uspeo da ima poztivan skor sa Partizanom. Za Vošu već nisam siguran. 

Link to comment

Hvala.

 

Taj period mi je ostao u groznom sećanju. Najgrđi mi je bio derbi u polufinalu kupa, kada je neko (Maza valjda) u 40. minutu prišao klupi da pita koliko ima do kraja, na šta mu je Živa rekao: "Izdržite još pet minuta da ne primite gol".

 

I naravno, primili smo gol u 44. minutu. Ono durisanje lopte preko ograde u 90.minutu je takođe bilo grozno. 

 

Paradoksalno je da je Živa uprkos tome uspeo da ima poztivan skor sa Partizanom. Za Vošu već nisam siguran. 

 

     Molim lepo.

 

    Zapravo i nema. Istina je da je u te dve sezone međusobni skor u egalu, po 4 pobede i 2 remija, ali je u poslednjem derbiju (3:2 za Zvezdu na Marakani) na klupi sedeo Žota Antonijević, Živa je već popio otkaz. Čak nisam siguran ni za prvi od tih 10 derbija (1.1 na Marakani, Lukić i Mijat), sezonu je počeo Vladica Popović pa je ubrzo otišao, ne sećam se da li je u oktobru još bio tu. Tu utakmicu sam slušao na radiju na ekskurziji u Budvi. Deca sankcija na moru.

 

    Delim tvoja osećanja o tom periodu, mada je tu bilo odličnih igrača, samo su se zatekli u klubu u pogrešno vreme, odmah posle Barija i Tokija i pride nisu mogli da igraju Evropu. Sa sve idiotom na klupi.

Link to comment

Ziva nije uspeo da pobedi u Kikindi.  :lolol:

 

Inace, koliko je puta kod Andjusa pricao da je vodio tim sacinjen od drugoligaskih igraca, car. Zaboravio sam za koga je od tih igraca pricao da je podigao polutku sa zemlje i odneo kuci. 

Link to comment

Preuzeto sa drugog foruma. Svi potencijalni timovi u prvom kolu kvalifikacija, fali samo pobednik kupa Gibraltara, ali ne bi trebalo da nam on predstavlja problem :D

 

 

 

 

q1-0530.png

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...