Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Deluje da smo pronašli pojačanje na poziciji pišača sa terase...

 

"Милош Босанчић је напустио Црвену звезду, у најтрофејнији српски клуб би могао да дође нови бивши члан Партизана – Немања Радоњић! 

 

Нису у Звездиној управи преломили да би Радоњић представљао појачање, што представља и даље врућу летњу тему у Љутице Богдана. О таленту и играчким квалитетима доскорашњег омладинског репрезентативца Србије нема спора, проблематично је што не води спортски живот и то га је већ много коштало.

 

Ноћни изласци већ дуго су приоритет рођеног Нишлије у односу на фудбал, што се може видети и на друштвеним мрежама. Бавили су се том проблематиком и италијански медији, објашњавајући зашто се није пробио до првог тима Роме и Емполија, чији је тренутно члан.

 

Чисти папири представљаће предуслов за долазак у Звезду, улагање у обештећење не долази у обзир."

 

11238258_707197869389685_221314534720557

Edited by Apollo Creed
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Makaulej Krisantus (24) mogao bi da bude jedno od inostranih pojačanja Crvene zvezde.

Brzonogi Nigerijac je član atinskog AEK, koji se vratio u elitu, ali dovodi dvojicu proverenih napadača, pa bi strelac četiri gola na 13 utakmica imao manju minutažu.

 

sp-geti_620x0.jpg

 

Čini se kao odlična zamena za one&only... 

 

14172912187263.jpg

Link to comment

Mediji su vec nakrcali 20tak imena, tako da je meni skroz normlano da ce da vade izu naftalina sve sto j eikad dovodjeno u vezu sa Zvezdom. ZA malog Radonjica me ne bi cudilo cak i da ima istine. Mi prakticno nemamo ni jedno krilo, i on bi tu fudbalski gledano uleteo kao dupe na nosu. Ali na zalost kod njega je vanfudbalsko mnogo bitnije i pitanje je koliko uopste takav lik moze da se ukanali u normalan fudbalski zivot. A bez toga ce da bude samo problem. 

 

Rajkovic - Rodic, Lukovic, Jovanovic, Petkovic (Pavicevic) - Ristic, Grujic, Ninkovic, Krunic, Gacinovic - Jovic. 

 

Recimo da bi ovo bilo najboje od onog sto trenutno cirkulise kroz medije (iskljucujem Zigu iz postovanja, a Krasica jer je lepo covek rekao da ga boli paja da se mlati ovde za dzabaka). Bas bi bilo lepo gledati ovakav tim. Steta samo sto novinari retko kad potrefe, ne zato sto nema intresovanja vec sto je to intresovanje nerealno jer za realizaciju treba i neko dolarce, ili evric :)

Link to comment

Makaulej Krisantus (24) mogao bi da bude jedno od inostranih pojačanja Crvene zvezde.

Brzonogi Nigerijac je član atinskog AEK, koji se vratio u elitu, ali dovodi dvojicu proverenih napadača, pa bi strelac četiri gola na 13 utakmica imao manju minutažu.

 

sp-geti_620x0.jpg

 

 

 

 

Mašina za davanje golova!

Link to comment

On je igrac nekog investicionog fonda. Dakle sa Vosom nema nikakve veze. Jasno je da mogu da ga utope gde im srce zeli, ali Terza je fino saradjivao sanekoliko tih investicionih Fondova (mislim da je i sa ovim), pa nije nemoguce. Ne kazem da je realno, nego da bi bilo lepo. A da fora postoji, postoji. Cak mi se cini mnogo veca nego za Rodica, jer je Rodic igrac kluba, a ne investicionog fonda...

Link to comment

A na koju foru mi mozemo da dovedemo Gacinovica?

Kod njega se pita samo investicioni fond a sa fondovima smo odavno na prst u dupe.

Link to comment

Mašina za davanje golova!

 

Nije mašina, ali nije ni otpadak. Nadavao se golova za Las Palmas u Segundi, pa prešao u Tursku letos (gde je razočarao), pa tek na kraju februara je prešao u AEK i igra redovno. Recimo, juče je dao dva gola, što opet ne govori o njegovom kvalitetu ni pozitivno ni negativno. Da bi bio sarkastičan, moraš da budeš informisan, makar malo.

 

I da, jebo ih Radonjić. Kapiram da sve što je free je interesantno, ali ovaj retard može samo da šteti.

 

Adašević baš optimistično to gleda, nisam siguran da Zvezda ima čime da privoli Gaćinovića, koji je inače Ramadanijev/Zahvijev igrač, pa verujem i da ga je njihov investicioni fond kupio, a oni nemaju problem da nađu svojim igračima gde da imaju sigurne minute.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...