Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Jeste, kao bez krila i sa ofanzivnim veznim iza 2 napadaca. Moze da se zove i modifikovani 4-3-3. Uostalom formacija se i tako menja u zavisnosti od protivnika, rezultata, perioda utakmice...

Link to comment

Ovaj iz AEKa mi deluje kao Dauda za sirotinju, ako bas mora nek bude backup. Na ovom klipu u 2minuta vrte 3 gola i 2 diblinga.

 

Negde cuh da ce Muslin u strucni stab Vukomanovica, ex trenera Standarda.

Link to comment

A taman sam hteo da primetim ovo da većina Grofovih fanova nema predstavu kakav je trener, šta mu igraju ekipe itd, ali su me mučki sprečili.  Na kraju ne moramo ni da znamo, bitno je da je Kokeza znao.

 

Znači 4-2-3-1, dva zadnja vezna, popularna srpska crnogorska igra bez igre sa jakim defanzivnim blokom

 

Nema veze, rodilo se, treba ga podržati. Svako zaslužuje polusezonu-dve gratis kad dođe u klub, da se snađe, pa i Grof Božović i Saša Stojanović

Link to comment

Boussoufa i Fernandes su prilično ofanzivni igrači, a njih dvojica su odigrala najveći broj minuta u veznom redu u timu. Mislim da sam ih gledao samo par puta ove godine, tako da ne mogu da tvrdim ništa, jer se može igrati i defanzivno i ofanzivno sa ovom formacijom.

 

edit. Mene najviše impresionira činjenica da je Lokomotiva probala da reši problem neefikasnosti dovođenje Škuletića, a ne znam zašto imam utisak da se oko tog transfer pitao Božović.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

vidis da i tesla kaze kako je kod grofa sluzbovao gore visoko; dakle, ofanzivni bekovi. 

Edited by Bright Billy
Link to comment

vidis da i tesla kaze kako je kod grofa sluzbovao gore visoko; dakle, ofanzivni bekovi. 

Ма Гроф је нула тренер, зализан је и не зна како се играчи физички спремају. Уча зна. :fantom:

Link to comment

"Милош Босанчић први је од играча напустио Црвену звезду. Неколико дана после завршетка првенства, везиста је, после једне сезоне на стадиону „Рајко Митић” споразумно раскинуо уговор са српским вицешампионом

 

Некадашњи кадетски, омладински и млади репрезентативац Србије био је близу преласка у Теплице, али се трансфер изјаловио у последњи час.

 

- Нисам се договорио са Чесима јер ће довести новог тренера. Одговарало ми је да се вратим у земљу где сам са Либерецом био шампион. Не знам где ћу сад, прелазни рок још није почео. Вратио бих се и у Црвену звезду ако ме нови шеф стручног штаба жели– рекао је Босанчић"

 

:torbica:

Link to comment

Ма Гроф је нула тренер, зализан је и не зна како се играчи физички спремају. Уча зна. :fantom:

 

Trener koji je za 15 godina promenio 15 klubova i u nijednom se nije zadržao duže od godinu dana? Garant rada na duže staze, pogotovo što poseduje znanje o fizičkoj pripremi igrača, a interno je poznat kao trener-psiholog ili pedagog.

Link to comment

Ono što je sigurno je da se sa pozajmice iz kazahstankog Žetisua ne vraća ĐorđeDespotović.
„Ostaću u Kazahstanu do zime kada mi ističe pozajmica, pa ću se tada javiti novom treneru Božoviću. Najvaćnije je da igram, a u Kazahstanu imam kontinuitet“, poručio jeDespotović koji igra sve bolje u Kazahstanu i već je privukao pažnju tamošnjih većih klubova poput Ordabašija i Aktobea.  

 

:cry:

Link to comment

Gavriću je prioritet da ostane još godinu dana u Zvezdi, dok smo primili neku ponudu za Lazića, koji pokušava svim silama da ode.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...