Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

A Bardova ruka na ramenu Rajana Gigsa, dok je Drobnjak Kristija Golubovic sa kosicom.

Grofa smo upoznali kad jw u Sapcu bio turnir u malom fudbalu Zvezda, Partizan, Vojvodina i novinari i gro ovih igraca nije bilo posto se neko zenio, mislim golman Simeunovic, imao sam pun blokcic autograma.

Kosan vodio Vosu, Pantelic i Kocic prdeli sa nama na tribinama, Vorkapic za Partizan, secam da je Miloje bio nas ortak (zamisli Zvonko nas prepoznao i sutradan, ducca i ja bili glavni drusrvu) tih par dana posto smo visili iza gola i pricali sa njim, bio je tu i Maza, Adzic...

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

ako ne proda po 95% ugovora petorice mladih igraca zahaviju, morace bar jednog od njih da proda nekom klubu za normalne pare.

Edited by Bright Billy
Link to comment

na kraju ce to pravilo da natera velike menadzere da kupe male klubove

Mislio sam da to vec rade? 

Link to comment

Imaju menadžeri i svoje klubove i klubove sa kojima usko sarađuju. Ovo je samo legalizacija posla i blago otežanje poslovanja. Može Apolon da kupi nekoga za 2,4 miliona, da da 60% prava na tog igrača matičnom klubu i vrati ga na pozajmicu i da dobije isti efekat kao i da je Zahavi otkupio 40% igrača za 2,4 miliona evra.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Kako bjese ono za Maksimovica, u nekom trenutku je izjavio da nije ni znao da je bio "clan" Apolona...

 

Negdje sam citao, ali moguce da pogresno pamtim, da je i Standard jedan od takvih klubova, kao Apolon.

Link to comment

Realno, pola ovih ne možemo da prođemo, sa 1/4 ce bitu cupavo, rekao bih da jedino Bala town iz Velsa, sanmarićanska La fiorita  i simpatični College Europa garantuju siguran prolazak u 2.kolo...

 

q1-0530.png

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...