Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Bozovic je nesumnjivo bolji trener od ove plejade genija koja se povezivala s klubom u poslednje vreme ali treba sacekati i videti kako ce se snaci s ovom upravom i ovim uslovima kakvi su u Zvezdi. Zvezdi je trener najmanji problem.

 

I ja se bojim nekih nesuglasica sa ovom bagrom i brzog odlaska Bozovica ponovo na neki daleki istok. A sa drugom recenicom se bas i ne bih slozio.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Ocekujem da dovede kondicionog i novog trenera golmana. Mislim da sa njim radi Djukanovic ex gk Partizana, bice interesantno videti da li ce ga pratiti i u Z.

Link to comment

Postoji li jedan razlog da trener, koji kao regularno trenira klubove iz ruske prve lige, dođe u ovakvu Zvezdu? A pritom nije stranac pa da se kaže da nema predstavu šta ga čeka, nego odlično poznaje situaciju u domaćem fudbalu.

 

Kako prenose Dnevne novine, Miodrag Božović je tokom utorka boravio u Beogradu i obavio preliminarne razgovore sa premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem, osvjedočenim navijačem Crvene zvezde, o mogućnosti da preuzme kormilo nekadašnjeg kluba.

 

1068690-20.jpg

Link to comment

hqdefault.jpg

 

Javlja mi se da ako dođe izaslanik mafijaša zvani Grof, da će posle 2 nedelje uslediti neviđena pljuvačina na ovom mestu, kao i nevera šta čovek radi...

Link to comment

Nisam veliki ljubitelj Božovića, ali je definitivno bolji od domaćih specijalaca i večitih kandidata za trenera Zvezde. Kondocioni trener, SD, pa igrači, imaju još 10 dana.

Link to comment

 

 

„Pitate me kakav je Grof trener? Znate, o vrlinama i manama ljudi mnogo govore njihovi nadimci. :Hail: A kada za nekog kažu da je Grof jasno je da je Crvena zvezda za trenera dobila velikog čoveka. Neću da ispada da se šlihtam nekome, jer nisam takav čovek, ali sa Božovićem sam imao impresivnu saradnju u ruskom Amkaru. Pre svega reč je o velikom psihologu:Hail: :Hail: :Hail: , kaže za naš portal Miodrag Božović (wtf, jel ovo psiholog platio članak pa se novinaru omaklo?).

Link to comment
Pa dobro, kako je moglo da bude, odlicno smo prosli. Nije da ce nam ista pomoci, al ajde, makar da se naramo da ce raspad kasnije doci. 

Link to comment

Normalan trener je prvi preduslov da budemo gledljivi sledece sezone. Nadam se da se nece mnogo ulagati u pojacanja nego se opet forsirati klinci.

Link to comment

Kako da ne.

Kuću stavljam da ćemo kupiti 3-4 tamnoputa igrača sa egzotičnih destinacija i minimum 2 najbolja igrača CG...

Link to comment

Nisam veliki ljubitelj Božovića, ali je definitivno bolji od domaćih specijalaca i večitih kandidata za trenera Zvezde. Kondocioni trener, SD, pa igrači, imaju još 10 dana.

 

Sportskog direktora imamo - Vucic Aleksandra. Ostaje da vidimo koje igrace ce sada da dovede, nakon sto je uspesno obavio posao oko trenera.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...