Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

zadesilo me juče, pa sam gledao meč. Đoković je izgubio zato što je igrao loše, ono nije bila njegova uobičajena igra, dok je za protivnika imao igrača kome je išlo od ruke i koji je igrao neopterećeno

 

što se tiče publike, to mi nije jasno, čemu uopšte razmišljanje na tu temu, čemu one imitacije, glupiranje, tiha patnja da ga vole i kod njega i ovde, ko igra za raju i zanemaruje taktiku....

 

sva ta želja da se svidi publici, čemu to uopšte? najbolje će da prođe ako igra svoju igru, a publiku da zaboravi, dok je uspešan u svom poslu ne mora da se svidi nikome, posle i tako nema veze

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

o cemu vi pricate uopste neveruem. rasizam u siroj teniskoj publici je notorna cinjenica. pored lendla, evo jos jedan odlican primer:

 

Here are the facts. Serena is the number-one tennis player in the world. Maria Sharapova is the number-two tennis player in the world. Sharapova is tall, white and blond, and, because of that, makes more money in endorsements than Serena, who is black, beautiful and built like one of those monster trucks that crushes Volkswagens at sports arenas. Sharapova has not beaten Serena in nine years.

Kakve ovo veze ima sa rasizmom? Da serena izgleda kao beyonce kupala bi se u novcu. Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Kriv je Beker!!

 

"Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović optužio je Borisa Bekera da je veliki krivac za poraz Novaka Đokovića na Rolan Garosu, jer ga, kako kaže, ne podržava na pravi način!

 

Obradović smatra da Beker ne ume da "upravlja" Đokovićem onako kako je to potrebno najboljem teniseru sveta.

- Loša je bila energija na klupi. To je stvarno uticalo na ovakav ishod meča. Ne dopada mi se, pre svega, spuštena i nezainteresovana faca Borisa Bekera, koji nije dobro reagovao i nije davao podršku Novaku na pravi način."

 

:pera:

Link to comment

Kriv je Beker!!

 

"Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović optužio je Borisa Bekera da je veliki krivac za poraz Novaka Đokovića na Rolan Garosu, jer ga, kako kaže, ne podržava na pravi način!

 

Obradović smatra da Beker ne ume da "upravlja" Đokovićem onako kako je to potrebno najboljem teniseru sveta.

- Loša je bila energija na klupi. To je stvarno uticalo na ovakav ishod meča. Ne dopada mi se, pre svega, spuštena i nezainteresovana faca Borisa Bekera, koji nije dobro reagovao i nije davao podršku Novaku na pravi način."

 

:pera:

 

Jel se taj čovek zajebava? 

 

Neka ga neko zatvori negde ili ga barem uvije u bjelu šulju. 

Link to comment

Kriv je Beker!!

 

"Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović optužio je Borisa Bekera da je veliki krivac za poraz Novaka Đokovića na Rolan Garosu, jer ga, kako kaže, ne podržava na pravi način!

 

Obradović smatra da Beker ne ume da "upravlja" Đokovićem onako kako je to potrebno najboljem teniseru sveta.

- Loša je bila energija na klupi. To je stvarno uticalo na ovakav ishod meča. Ne dopada mi se, pre svega, spuštena i nezainteresovana faca Borisa Bekera, koji nije dobro reagovao i nije davao podršku Novaku na pravi način."

 

:pera:

 

:lolol:

 

Kakav bi spektakl bio Obradovic u Djokovicevoj lozi u finalu nekog slema.

Link to comment

@kojot

 

e tacno tako, da izgleda onako kako prosecni belac zamislja lepu crnkinju :)

Ne, nego da je dobra riba kao sto su ove. Naravno da ima i toga da je publika koja se lozi na tenis uglavnom sacinjena od belaca koji se uglavnom loze na belkinje. To nema nikakve veze sa rasizmom. Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

новак је антипатичан увек био увек ће и бити, чему ове расправе сваки пут кад га публика не воли, да је рецимо шпанац био би најомраженији тенисер на овом форуму, фолирање, глуматање, напушавање публике, па онда анализе што га људи не воле, мислим...

Edited by Dionysos
Link to comment

 

 

Voleo bih da je tako, ali topik nije komentarisalo 2985 clanova, vec je toliko komentara napisano. Na topiku je pisalo 127 forumasa.

 

Voleo bi da citas RG topik na kome pise 2985 forumasa? :o

Link to comment

Tako sto je zaradio reputaciju foliranta?

 

Upravo. Dočim je neke druge folirante frenetično podržala i dan danas ih smatra herojima koji su napravili istorijske podvige.

Link to comment

Jel se taj čovek zajebava? 

 

Neka ga neko zatvori negde ili ga barem uvije u bjelu šulju. 

 

Da se za glupe izjave nešto osvaja, Obradović bi bio naš najtrofejniji sportista ubedljivo.

Link to comment

Sad tek vidim ovo o čemu pričate, nerealno koliko ga ne vole i ne poštuju

 

Ne sećam se, tj nisam obraćao pažnju na te detalje, jel su i Lendla ovako rasistički  disrespektovali kad izgubi?

 

Link to comment

 

 

Voleo bih da je tako, ali topik nije komentarisalo 2985 clanova, vec je toliko komentara napisano. Na topiku je pisalo 127 forumasa.

Znala sam da će se neko već osvrnuti na moju nepreciznost u izražavanju, ali me mrzelo da ispravljam.

 

Inače, tenis uobičajeno komentariše nas tridesetak, tako da je 127 isto spektakularan broj  :)

Link to comment

hteo sam da poentiram adidasovim odbacivanjem djokovica, pre par godina, i uzimanjem marija za glavnog promotera, sa losijim rezultatima. ali vidim da su i marija otkacili, presao je na under armour nedavno.

 

pre par dana je mari imao izjavu o morezmo, da ne moze da veruje koliko kritike ona trpi zbog njegovih rezultata, mnogo vise od svih prethodnih trenera. zato sto je zena.

tako da nije bas med i mleko u belom sportu, i snobovi su ispod stoka.  :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...