Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

Čudi me da se niko nije sjetio da pomene da je Vavrinka izvrgnut ruglu na zvaničnom(!) sajtu turnira prije nego što je i isti i počeo, kada su napisali pikantan tekst o njegovom ljubavnom životu, gdje su između ostalog napisali i kako mora da će biti teško slušati ime prvog protivnika na turniru koje podsjeća na ime njegove bivše supruge (Ilhan, Ilham).

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja prosto moram da iznesem jedno svoje zapaženje koje mi se duže vreme mota po glavi - Novak Djokovic ima problem u glavi - odnosno ima tu neku potrebu da se svakom dopadne i da ga svi vole. To se vidi i po njegovom ponašanju van terena u (manje ili više) uspelim pokušajima da bude zabavljač. Sa takvim stavom nikad ne može biti pravi šampion. 

 

 

Disclamer : ne pratim tenis, svo moje znanje o njemu potiče od foruma - ovog i onog, ponajviše od Harperovih sjajnih postova :Hail: 

i ono što sam odgledao sa odgledao više zbog ostalih ukućana nego iz sopstvenog interesovanja. 

 

A ovo što sam napisao se ne odnosi samo na Djokovicevo ponašanje na terenu, nego i van njega. 

Link to comment

Aman ljudi.. isamarao ga wawa za medalju (trofej) i to je to. Kakva bre **rac publika i simpatisanje. Odigrao covek mec zivota, novak nije, i to je to. Moze biti 50 razloga zasto je to tako, pritisak vs. rasterecenost, zamor nakon nadala i mareja, i sta sve ne.. ali to nije bitno. wawa bi onom igrom dobio feda, nadala, mareja i novaka zajedno. Igrao je vanzemaljski tenis za koji je novaku bilo potrebno da igra svoj apsolutni maksimum da bi ga (mozda) dobio. To se nije desilo, i covek je uzeo trofej apsolutno zasluzeno. Tacka. Kakva k publika.

 

A ako cemo vec o tome, ako je morao od nekoga da izgubi, neka to bude stan the man. Prvo jer je covek car, drugo sto i on (po onome sto sam cuo) verovatno prolazi kroz par problema na privatnom planu, i sa jedne strane mi je drago da je uzeo ovaj trofej. To sto je sjebao djoleta usput, pa jbg.. desava se. To je sport. Ajmo dalje. Ako je novak sampion kakvim bi ga mi voleli videti, iz ovoga ce izaci jaci. Bice jos prilike za to.

To je to. 3x Wimbledon, 2x USO su sasvim sigurno sjajne zamene i dovoljna motivacija umesto RG. Nadam se da će uskoro doći do dvocifrenog broja GS.

Degutantno je rasoravljati o publici posle aplauza kojim su mu iskazali ogromno poštovanje.

Link to comment

Znači mislite da bi ga uzdržanije pozdravili da ga je konačno osvojio i da je kompletirao GS pred njihovim očima?

 

sigurno ne bi dobio ovakav aplauz da je pobedio.

Link to comment

A sta je problem da publika ne navija za Novaka (iz njima znanih razloga), a da mu na kraju oda priznanje kao velikom sampionu? Meni to nije licemerno.

Link to comment

Kakav konzervativizam beowl, imas na njega pravo, ali dozvoli da se ne slozim. "cobanin chang" je imao koliko godina? 16? 18? igrao 5-ti set protiv "Ivana Groznog" masine koja je mlela protivnike, jedva stajao na nogama ... snalazio se kako je znao i umeo u okviru pravila. Servirao iz ruke jer nije imao snage da izbaci lopticu, a ne zato sto je hteo ne znam sta.

Jedan lep primer improvizacije koji nije uobicajen i sasvim je normalno da je za to nagradjen od publike. Znali su ljudi da prisustvuju necemu o cemu ce se pricati duuuugo i normalno je biti egzaltiran. To je bila jedna mini diverzija ... bar sam ja to tako doziveo, nikako TM "cobanina changa". Cista iznudica.

Inace i meni je Lendl bio simpatican teniser, navijao da uzme W i sl.

Apsolutno.

Pogledaj kako je ta ista publika nagradila Martinu Hingis kada je servirala iz ruke protiv Steffi Graf. (hint: masovni ubica bi bio toplije pozdravljen)

Link to comment

pa dobro, osvojice djovak i taj RG pa ce ga nagraditi trulim rajčicama, strpimo se malo. ne može biti drugačije, francuz je to plus teniska neznalica.

Link to comment

Znači mislite da bi ga uzdržanije pozdravili da ga je konačno osvojio i da je kompletirao GS pred njihovim očima?

 

E svašta

 

Tenis se ne igra samo nedeljom, ponekad se igra i subotom. Znam da ga nije popularno gledati i komentarisati kad Novak pobedjuje ali treba da znas da nema potrebe nagadjati kako bi ga pocastili posle pobede jer smo to videli nekih 25-26 sati pre zavrsetka finala. Sa vise znanja ces se manje blamirati ubuduce.

Link to comment

odakle sva ta istrazivanja javnog mnjenja na RG apropos odnosa prema Novaku?

ja sam gledajuci prenos najvise od svega cuo riku i urlike nasih navijaca sa tribina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...