Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aman ljudi.. isamarao ga wawa za medalju (trofej) i to je to. Kakva bre **rac publika i simpatisanje. Odigrao covek mec zivota, novak nije, i to je to. Moze biti 50 razloga zasto je to tako, pritisak vs. rasterecenost, zamor nakon nadala i mareja, i sta sve ne.. ali to nije bitno. wawa bi onom igrom dobio feda, nadala, mareja i novaka zajedno. Igrao je vanzemaljski tenis za koji je novaku bilo potrebno da igra svoj apsolutni maksimum da bi ga (mozda) dobio. To se nije desilo, i covek je uzeo trofej apsolutno zasluzeno. Tacka. Kakva k publika.

 

A ako cemo vec o tome, ako je morao od nekoga da izgubi, neka to bude stan the man. Prvo jer je covek car, drugo sto i on (po onome sto sam cuo) verovatno prolazi kroz par problema na privatnom planu, i sa jedne strane mi je drago da je uzeo ovaj trofej. To sto je sjebao djoleta usput, pa jbg.. desava se. To je sport. Ajmo dalje. Ako je novak sampion kakvim bi ga mi voleli videti, iz ovoga ce izaci jaci. Bice jos prilike za to.

Link to comment

sedi jedan, ne slusas forumska predavanja strucnjaka. objasnili su da je prevod tih ovacija "hvala ti sto si izgubio".

to sam ja napisao, stvarno sam imao takav utisak u tom trenutku. kontrast između toga kako su reagovali na Novakovu igru tokom meča (a i ranije u toku turnira) i završnog aplauza je bio vrlo upečatljiv. delovalo je kao da se publika ustezala da mu oda zasluženo priznanje sve dok nije izgubio. kao da su bili u stanju da mu aplaudiraju tek kad je bilo jasno da ne može da pobedi. nisam baš nikakav teniski stručnjak a ne znam ni koji bi razlozi bili za tako nešto, ali tako mi je izgledalo.

Link to comment

meni je izgledalo ko aplauz vasi micicu kad je mega na kraju izgubila od zvezde u finalu kupa prosle godine. sad kad si izgubio, mozemo da pozdravimo tvoju odlicnu utakmicu. da je zvezda izgubila jebali bi mu sve po spisku.

Link to comment

to sam ja napisao, stvarno sam imao takav utisak u tom trenutku. kontrast između toga kako su reagovali na Novakovu igru tokom meča (a i ranije u toku turnira) i završnog aplauza je bio vrlo upečatljiv. delovalo je kao da se publika ustezala da mu oda zasluženo priznanje sve dok nije izgubio. kao da su bili u stanju da mu aplaudiraju tek kad je bilo jasno da ne može da pobedi. nisam baš nikakav teniski stručnjak a ne znam ni koji bi razlozi bili za tako nešto, ali tako mi je izgledalo.

 

Ne pravdaj se zbog toga sto si napisao savrseno tacnu i krajnje ostroumnu stvar kakve, inace, stalno pises na sportu..

Link to comment

Ne pravdaj se zbog toga sto si napisao savrseno tacnu i krajnje ostroumnu stvar kakve, inace, stalno pises na sportu..

ma nije pravdanje, nemam šta da pravdam utisak iznesen na pbp topiku. samo sam objasnio šta mi se učinilo. nije isto kad pustiš klip aplauza i kad ga vidiš u kontekstu meča i turnira.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...