Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

U helikopteru su bili, pored vojnika, i zdravstveni radnici, civili. 

 

Steta sto se niko od novinara nije setio to da pomene Vucicu kad je rekao "Vojnici za to i sluze, da ginu. Sta je tu spektakularno?"

Jaooo, propustila sam tu izjavu. Voimeoca.  :fur:

Edited by MayDay
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, imamo bar nekakvu potvrdu stava koji je MUP izneo te večeri. I to je nešto.

 

Gašić bi na ovo trebalo da odgovori... [ovde sam napisao šta da odgovori ali sam se lupio po čelu i obrisao - duvaj ga što ću da ti pomažem keramičarski smrade]. Ali on je suviše glup za tako jednostavan odgovor tako da jedva čekam njegovu keramičarsku reakciju.

 

IMHO Slina svojom izjavom ponajviše urinira po Bandiću i pokazuje mu kako treba da se ponaša pravi komandant i profesionalac. Pandur nije zvao svoje ljude da im kaže: "Ne pitaj me ništa, imamo zahtev..." nego je postupio kao profesionalac. Slina naravno potpuno nesvesno priređuje golden shower Bandiću jer je suviše glup da namerno i svesno šukne keramičaru i njegovim brigadnim generalima ali za ovu priliku mu je izjava više nego dobro došla.

 

 

Одлично.Дефинитивно у свему овоме што се десило има много информација које реално нико са здравим разумом не може тек тако да прихвати.Корисно је што су они већ почели сами да се саплићу о препреке на путу које су сами себи поставили.На аудио снимку се лепо чује да је Мехић рекао да имају горива за још три минута а керамичар је јуче на тв изјавио да су га имали више него довољно.Можда га је керамичар имао довољно у свом аудију.Ту не сме да зафали а за хеликоптер ако буде буде.

Због свих погинулих добро је што се бура око пада хеликоптера не стишава и што и даље траже одговори на нека питања.

Премијер ове тужне земље је мислио да ће блебетањем о себи и причом о економском просперитету ове земеље (који још увек нико не види ) затворити причу о паду хеликоптера и да ћемо сви набити главу у песак.Срећом по све нас и по људе који би се можда у некој будућности слали у овакве самоубилачке мисије зарад политичких поена то се неће десити.

Мене и даље фасцинира прича коју идиоти из владајуће странке фурају,а то је да њих прогоне политички непријатељи.

 

И све то да стави човек по страни,мени није јансо од чега је сазидан керамичар,када никакву па макад и моралну одгворност не уме и неће да прихвати и да поднесе оставку.Вероватно би на његово место дошао други идиот као што је и он али то не мења ствар личне и моралне одговорности.

Edited by Блок_64
Link to comment

 

 

To što u ovoj zemlji izgleda postoji samo jedan čovek koji je u stanju da pokuša da vidi i šumu od drveta, a mnogi šumu od drveta ne vide, i pokušava da kaže da se pogledaju pravi razlozi i ne traži krivce u drugom, a taj nesrećnik sam ja, ovi svi drugi prebacuju jedni na druge. Sreća moja pa nisam ni znao da se to dešava tog dana, ali evo opet ću ja nekako ispasti kriv. Nije ni to loše, bar da postoji neko ko je uvek kriv za nešto u Srbiji - poručio je Vučić.

 

:isuse:

Link to comment

Па ко га је терао да гура нос у те ствари и да стаје иза својих дупелизаца ако није знао шта се дешава.

 

И опет олош води борбу против замишљеног непријатеља.

Edited by Блок_64
Link to comment

politika objasnila

 

 

Centralna teza teoretičara zavere inače glasi da je sedam osoba, uključujući i malog Šahina iz porodice Ademović, stradalo, jer su ministri želeli da se slikaju sa bebom iz Novog Pazara po uspešnom okončanju akcije spasavanja. Po ovoj teoriji, beba i njenih šest spasilaca bi bili živi da nisu leteli za Surčin već za Kragujevac, Kraljevo, Batajnicu ili VMA, odnosno bilo koje drugo odredište osim onog koje su odabrale nadležne službe.

 

naivnost francuske sobarice na kub...

Link to comment
To što u ovoj zemlji izgleda postoji samo jedan čovek koji je u stanju da pokuša da vidi i šumu od drveta, a mnogi šumu od drveta ne vide, i pokušava da kaže da se pogledaju pravi razlozi i ne traži krivce u drugom, a taj nesrećnik sam ja

 

:lol:  Какав нарцис.

Link to comment

Zato što i nije to rekao?

 

U  pravu si, parafrazirao sam, ali rekao je nesto veoma slicno. ("Vojska, to je tezak posao i ovakve stvari su u sklopu sluzbe. Ne sluzi vojska za slikanje i poziranje pred kamerama, nego je to opasan i rizican posao.") I tako dalje u tom smislu.

Link to comment

To je valjda rekao za one što su poginuli dok su razminiravali. Njihov posao i jeste samo rizik i opasnost, ništa glamur. U njegovom svetu to je neka vrsta pohvale

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...