Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da ima nekog sa mudima na određenom mestu - pa da ga sačekaju ispred studija i uhapse, pretresu mu stan pokupe sve kopije 'strogo poverljivo' dokumentacije, i dignu tužbu za podrivanje državne bezbednosti  :misko:

 

Alo dežurni iz službe što sad čitaš ovo - reaguj bre!

Link to comment

nije meni problem lazanksi, svi znamo zasto je ta bubasvaba u emisji, mene nervira ovo govno vuk stankovic koji sluzi da sve razvodni.

Link to comment

"Pa ministri se ionako slikaju svaki dan. Zašto bi skupljali političke poene ako nisu u kampanji? Ja ne verujem u tu konstrukciju kao konstrukciju u vezi sa istinom." :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

"Pa ministri se ionako slikaju svaki dan. Zašto bi skupljali političke poene ako nisu u kampanji? Ja ne verujem u tu konstrukciju kao konstrukciju u vezi sa istinom." :isuse:

Lazanski?

kolumnista Politike, odma se vidi. to je ta linija, teorija zavere, ko bi normalan, dobronameran i moralno ispravan uopšte mogao da pomisli da se helikopter šalje/preusmerava zbog slikanja, itd.

Link to comment

Ne nego ovaj Stanković koga kojot gore pominje, po profesiji francuska sobarica.

 

Nije da ne veruje u konstrukciju, nego ne veruje u konstrukciju kao konstrukciju u vezi sa istinom.

Link to comment

Vuk Stanković, čovek beše diplomac nekakve Vukove diplomatske akademije SePeOa pre godinu-dve... sećam se slika kad su delili diplome

Link to comment

kaze pukovnik lazanskom, a dobro vi ste stari saradnik sluzbe.  ^_^

 

 

p.s. dobra je bila emisija, pre toga arhitekta razvalio vesica.

Link to comment

Ne nego ovaj Stanković koga kojot gore pominje, po profesiji francuska sobarica.

 

Nije da ne veruje u konstrukciju, nego ne veruje u konstrukciju kao konstrukciju u vezi sa istinom.

e jbg, pokvari mi konstrukciju :D

taj Vučina, on je kao neki analitičar? i mrtav ladan se pita za ministre ove vlade što bi skupljali poene kad nisu u kampanji :lol:

Link to comment

Vuk Stanković, čovek beše diplomac nekakve Vukove diplomatske akademije SePeOa pre godinu-dve... sećam se slika kad su delili diplome

Koji mrak... Nadam se da prvo uce engleski - "You know"...

Link to comment

a sto je bitno da je kesa bila plava?

 

bitno je sto je kesa bila plava zato sto su ljudi skloniji da poveruju da je informacija tacna ukoliko su navedeni sporedni detalji te vrste, to cini scenu zivopisnijom i laksom da se vizualizuje, te implicira da je bilo svedoka koji su te detalje navodili.

 

pretpostavljam da su ovakve informacije deo obuke agenata sluzbe koji treba da rade na dezinformacijskim zadacima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...