Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

jel moze neko potkrepljenje

Pričalo se na ovom topiku da je aerodrom dobar za avione, ali nije toliko efikasan za helihoptere. Potraži.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pričalo se na ovom topiku da je aerodrom dobar za avione, ali nije toliko efikasan za helihoptere. Potraži.

 

secam se sad otprilike da je to bilo necije misljenje, ali "pricalo se na forumu" mi nije dovoljno merodavno da formiram neki stav

 

 

objasnjeno, nista ne vredi sto nt ima cat 3 ako helikopter ima cat 1 onda moze da se koristi samo cat 1

 

ok.

Edited by Krošek
Link to comment

Preslušati

BEG-VL-1A_2D69B8C1-A5B7-4932-8E3B-F66147AF5603 i

BEG-VL-1B_70F7D788-B5D4-4CA9-9C61-56FD1C874F28 iz Audio_zapisi_119.100rud

 

Banjički vis,alternacija Batajnica ili ILS BAtajnica, vizuelno Banjički vis.... 20 min,pre sletanja

 

Kada i kako se odlučilo da se ide na Surčin... SMSom?

 

Da, sad kad se uživo čuje sve mi deluje logičnije - Mehić je u svakom slučaju hteo na Batajnicu, ako mu je Banjica bila u prvom naletu tj. dolasku slabo vidljiva iz pravca kojim dolazi, on bi produžio do Batajnice i onda bi mogao ili tamo odmah da sleti ukoliko je na VMA baš loše, ili da uhvati koridor nazad na Banjicu koji inače relativno redovno uvežbavaju (svakih par meseci, bude i najavljeno u medijima, to rade i vizuelno prateći auto-put).

 

Pilot je išao na sigurnu kombinaciju, verovatno mu je to i bio plan prilikom poletanja.... a Mehić stvarno deluje na audio snimcima da je u potpunom 'mraku' i neobavešten šta se ovamo dogovaralo, slabo je ko njih kontaktirao dok su bili u putu tamo i nazad.

Link to comment

Evo ga i Gašić na RTSu, odmah se vidi da je on najveća žrtva  :fantom:

 

Priča iz glave.... već je u 3. minuti počeo da improvizuje :isuse: 

 

BTW, ima alibi da nije bio u Beogradu - doneo je slike sa kamera naplatne rampe u Pojatama...

Link to comment

Doctor death:

 

Zato je morao, kaže, da prebaci oba saniteta na drugo odredište i, da bi proverio lokaciju, pozvao je komandanta 204. vazduhoplovne brigade Predraga Bandića.

"Rekao sam mu doslovce 'Ako treba, doći ću i ja, gde treba.' Kada sam završio razgovor, u meni se rodio crv sumnje, da li je sve dobro organizovano, jer ja sam pre svega lekar, u timu sam spasavanja Urgentnog centra.

Zato sam seo u svoj automobil i sam krenuo put surčinskog aerodroma", ističe ministar zdravlja.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

aurgh, kakva je ovo ljigavština sa Gašićem.... ima poređane papire hronološki šta će da priča, a sve zalepljenim šarenim papirićima   :isuse:

 

ova što vodi bi nešto htela, ali baš ne ume - nemam utisak da aktivno učestvuje u predstavi...

Link to comment

gašić je jako mutav ima da se zakopa

 

eto, kaže tako kao što sam zvao bandića zvao sam i nekog iz kopnene vojske da vidim dal može da se rasčisti odron, dakle eto i tu sam kršio proceduru

Edited by theanswer
Link to comment

gašić je jako mutav ima da se zakopa

 

eto, kaže tako kao što sam zvao bandića zvao sam i nekog iz kopnene vojske da vidim dal može da se rasčisti odron, dakle eto i tu sam kršio proceduru

:fantom:

Link to comment

evo ga idiot-stručnjak, sleću na Teslu jer je to jedan od najopremljenijih aerodroma u Evropi, ima sve moderne uređaje.... pri tom kremačar ne registruje da je bitna ona ugrađena na helikopteru  :isuse:

Link to comment

Овог идиота је мучно и гледати и слушати.

 

Леб те јебо колико си  управу.А јеси ли слушао када га је питала за оставку.Човек причао о тешким одлукама које мора да донесе сваки дан радећи као министар па није баш тако лако дати оставку.Ала је овима слатка власт,али им ништа није свето.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...