Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako neko nije pogledao, a interesuje ga - Saša Radić na RTV, '1na1', od pre dva dana - puno bitnih stvari, naročito oko procedura i kršenja, ali deo sa alkoholom i puštanjem te informacije u medije je strava (~ 18. minuta)

 

Okačeno na Youtubu.

 

http://youtu.be/RRgvax31YBA

 

BTW ima na RTV sajtu u boljem kvalitetu.

Bio on odma posle nesrece u duetu sa Malinovicem isto u 1na1, i nocas na N1 kod jugoslava.

Link to comment

Naredio je ministar Slina da promenite naziv topica. Treba da stoji "helihoptera"...  :lol:

 

A jel' rekao 'helihopter' doktor? Nije da sam previše začuđen, ali ipak.

Link to comment

Sutra uveče je Radić kod Olivere Kovačević.

Doduše, nije sam, društvo će mu praviti Dejan Vuk Stanković, Lazanski i Goran Jevtović.

Link to comment

Ovo je uzas:

 

http://vesti-online.com/Vesti/Drustvo/484081/Vojska-Ne-objavljujemo-detalje-iz-postovanjaa-prema-zrtvama 

 

 

 

Generalštab VS nije dao saglasnost za objavljivanje svih priloga izveštaja Komisije za osnovno ispitivanje udesa iz pijeteta prema poginulima prilikom pada vojnog helikoptera 13. marta, piše u saopštenju povodom, kako se navodi, netačnih napisa u pojedinim medijima posle gostovanja ministra odbrane Bratislava Gašića na RTS.

 

Ako na ovaj nacin, sugerisuci da postoje i jos neki detalji koji bi mogli da naskode uglodu poginulih, misle da im iskazuju neko postovanje, onda ... Nemam reci.

Link to comment

Ovo je uzas:

 

http://vesti-online.com/Vesti/Drustvo/484081/Vojska-Ne-objavljujemo-detalje-iz-postovanjaa-prema-zrtvama 

 

 

Ako na ovaj nacin, sugerisuci da postoje i jos neki detalji koji bi mogli da naskode uglodu poginulih, misle da im iskazuju neko postovanje, onda ... Nemam reci.

 

verovatno se misli na slike sa nesreće i neke lične detalje kao i neke vojne šifre i slično. mislim da je i ovo što je objavljeno dovoljno.

Link to comment

verovatno se misli na slike sa nesreće i neke lične detalje kao i neke vojne šifre i slično. mislim da je i ovo što je objavljeno dovoljno.

Onda su ga srocili ...

Link to comment

verovatno se misli na slike sa nesreće i neke lične detalje kao i neke vojne šifre i slično. mislim da je i ovo što je objavljeno dovoljno.

 

 

... mislim da se radi o tome. U izvestaju sigurno ima fotografija sa mesta nesrece, nece valjda jos i time da hrane tabloide i ovu bolesnu naciju.

Link to comment

Usudila bih se reći da ovaj put tabloidi prate interesovanje nacije™, a nacija je, meni se čini, zdravo zainteresovana.

Odatle i sva ova luđenja.

Priča o pijanim pilotima nije prošla, priča o jadnom Vučiću ne prolazi.

Prvi put su (ova vlast) u situaciji da moraju ozbiljno da spinuju priču.

Ispostaviće se da je odluka o nežrtvovanju Gašića ozbiljan promašaj.

I još jedna stvar, čini mi se da će Bandić odigrati finalnu ulogu u ovom igrokazu.

Ne znam da li u ovom trenutku, zbog istrage, sme da se oglašava u medijima, ali onog trenutka kad se bude oglasio,

biće u mogućnosti da ozbiljno uzdrma vlast, ili da je ponovo ustoliči.

(ili u meni progovara detinji optimista).

Link to comment

Usudila bih se reći da ovaj put tabloidi prate interesovanje nacije™, a nacija je, meni se čini, zdravo zainteresovana.

 

 

Pre bih rekao da prate morbidnu radoznalost nacije. Tabloid bi sutra objavio slike leseva ali nikada ne bi pokrenuo (u novinarskom smislu) pitanje zasto je uopste poslat helikopter, ko je objavio laznu vest da u sanitetu nema kiseonika i jos pedeset bitnih pitanja od kojih svako salje ponekog mamlaza u zatvor.

Link to comment

Pre bih rekao da prate morbidnu radoznalost nacije. Tabloid bi sutra objavio slike leseva ali nikada ne bi pokrenuo (u novinarskom smislu) pitanje zasto je uopste poslat helikopter, ko je objavio laznu vest da u sanitetu nema kiseonika i jos pedeset bitnih pitanja od kojih svako salje ponekog mamlaza u zatvor.

 

Тачно.Поред свега тога колико се на сајту политике смо видели да је хеликоптер слетео,а на сајту ртс-а да се очекује и лоначр.Када би се истрага повела и у том правцу,још би неке ствари биле јасније када је цео овај догађај у питању.

Link to comment

Тачно.Поред свега тога колико се на сајту политике смо видели да је хеликоптер слетео,а на сајту ртс-а да се очекује и лоначр.Када би се истрага повела и у том правцу,још би неке ствари биле јасније када је цео овај догађај у питању.

Eno na FB urednik predmetnog dnevnika PTC pojašnjava situaciju "čekamo Lončara". Naravno to posle Mašićevog gostovanja i pozivanja da se jave novinari koji su bili na ANT to veče.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...