Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

bitno je sto je kesa bila plava zato sto su ljudi skloniji da poveruju da je informacija tacna ukoliko su navedeni sporedni detalji te vrste, to cini scenu zivopisnijom i laksom da se vizualizuje, te implicira da je bilo svedoka koji su te detalje navodili.

 

pretpostavljam da su ovakve informacije deo obuke agenata sluzbe koji treba da rade na dezinformacijskim zadacima.

 

ma jasno mi je, samo zajebavam od muke :D

 

ipak, hvala na ovako jasnom objašnjenju, ja ne bih umeo tako koncizno i precizno :)

Link to comment

bitno je sto je kesa bila plava zato sto su ljudi skloniji da poveruju da je informacija tacna ukoliko su navedeni sporedni detalji te vrste, to cini scenu zivopisnijom i laksom da se vizualizuje, te implicira da je bilo svedoka koji su te detalje navodili.

 

pretpostavljam da su ovakve informacije deo obuke agenata sluzbe koji treba da rade na dezinformacijskim zadacima.

Gistro ruska skola - ono Vladimir Volkoff u rinfuzi...

 

ma jasno mi je, samo zajebavam od muke :D

 

ipak, hvala na ovako jasnom objašnjenju, ja ne bih umeo tako koncizno i precizno :)

+1 +2

Link to comment

Nije valjda da su Sale Radić i Miro Lazanski jedini vojni analitičari u Srbiji, ne može da prođe nijedna emisija o helikopteru, ni na jednoj televiziji, bez njih. Zašto su Ljubodrag-Ljubo Stojadinović i Miloš Vasić potpuno medijski skrajnuti? 

Link to comment

traka sto snima razgovore u kabini pukla i nije premotana 4 godine a crnu kutiju ne moze niko da ocita jer nema etalon:

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/549691/PAD-HELIKOPTERA-Sramna-istina-o-crnim-kutijama

 

 

 

-Bilić: Đenka, ko nam čita SARP?To ovi iz sto prve?

-Đenisijević: Nemamo etalon za čitanje SARP-a.

-Bilić: Šta nemamo?

-Đenisijević: Etalon za čitanje SARP-a.

-Bilić: Čemu to služi?

-Đenisijević: Da bi se pročitao SARP

 

:lolol:  :isuse:  :lolol:  :isuse:  :lolol:  :isuse:  :isuse:  :isuse::frust:

Edited by MancMellow
Link to comment

Posle većerašnje emisije valjda je i zadnjoj budali jasno da je "novinar" lažanski oduvek bio saradnik službi. Doduše, on to sad i ne krije, čak mu to i imponuje. Po onoj narodnoj, čega se pametan stidi ...

Link to comment

Posle većerašnje emisije valjda je i zadnjoj budali jasno da je "novinar" lažanski oduvek bio saradnik službi. Doduše, on to sad i ne krije, čak mu to i imponuje. Po onoj narodnoj, čega se pametan stidi ...

 

Сећам се њега још пре неких 10-15 година,када је возио оног кабриолет војног џипа,шетао клинке и нека скупа одела.Баш да је све то од новинарске плате, не верујем.

Edited by Блок_64
Link to comment

Posle većerašnje emisije valjda je i zadnjoj budali jasno da je "novinar" lažanski oduvek bio saradnik službi. Doduše, on to sad i ne krije, čak mu to i imponuje. Po onoj narodnoj, čega se pametan stidi ...

 

Kojih tačno službi? Stalno se pominju službe i njihovi saradnici, koje su to službe, ko su ti ljudi i u čijem interesu (interesima) rade i zašto?

Meni Srbi ne deluju dovoljno sposobno da organizuju bilo kakvu "službu" koja bi služila bilo čemu osim kurčenju po pripadnosti.

 

Pitam (ne samo tebe, uopšte), ne zajebavam.

Link to comment

ovo zaslužuje poseban topik. u srbiji funkcionišu dve primarne i jedna podslužba. bia, vba i sektor pri mip-u. na nesreću ili sreću službe su recidiv sfrjota, ko zna kako bi izgledale da su osnovane i utemeljene u poslednjih petnaest godina.

 

u lokalnim okvirima uglavnom služe za kurčenje, a međunarodnim, mislim za sprdnju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...