Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Meni je taj njihov petak na dvojci sedativ :), zaredjaju krimi serije /uglavnom dobre i UK proizvodnje/ od 8 do 1-2h, ne moras da mrdnes iz fotelje, samo do frizidera povremeno. Pocnu obicno sa Midsamerom ili Lewisom, cist comfort tv food. 

 

i meni. obozavam. 

Link to comment

šta bi ono juče na fox crimu!? :o Guza Lopez kao korumpirana policajka i verovatno najjaca lol scena ovogodišnje produkcije- njen pokušaj reketiranja  :0.6: Tu je i vaskrsli Ray Liotta i još neki uglavnom davno zaboravljeni asovi holivduske dž produkcije...

 

ovo nastavljam da pratim. :fantom:

Link to comment
  • 4 weeks later...

From darkness - na momente dobro, pravi brit, ali opsti utisak vec vidjenog. Treca od 4 epizoda je fiasco, na kraju ga zanatski odrade.

 

Babylon - malo drugaciji aspekt - policija i mediji plus politika. Ima dobrih momenata, ali nije moj zanr

 

Vera - poslednja sezona, sve ok, ali ja nemam zivaca vise da slusam njen unjkavi glas.

Link to comment

why is that, pet? :naughty:

 

ja odgledala goliatha, pa hajde u nedostatku boljih, moze da prodje. u sustini gledala sam zbog billy boba.

 

spring tide ili springfloden, ima kod snowhitera, svedsko, gledljivo, ali ni blizu wallanderima, forbrydelsenima itd

 

ako neko ima nesto novo (od vremena) od skandinavaca, davajte

Edited by gagilija
Link to comment

Pa valjda je 3 sezone sve?

 

Nisam jos stigao do kraja, ali koliko sam shvatio, to je to, nece ih biti vise

 

Biće, ali bez Jamie Dornana, i sa nekom drugom pričom.

 

 

 

 

Gotov je The Fall. Hvala bogu, trebao je biti gotov nakon S1.

 

 

+1, kao što je Millennium trebao biti završen sa zadnjom epizodom druge sezone.

Link to comment

Uhhh Millenium... Koliko sam nade polagao u tu seriju..

 

 

Samo se pretvaraj da je zadnja epizoda druge sezone kraj, kao i ja. Treća sezona je katastrofa.

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...