Jump to content
IGNORED

Pitajte Džejmsa


MayDay

Recommended Posts

7 minutes ago, jms_uk said:

Moja poslednja dva ulaska (maj i decembar) su bili iz Ciriha - moźda vole gastose da muštraju?

Moguce, mada "stari" gastosi ne donose televizore avionom ;D Tad konkretno niko nije bio zaustavljen, a bilo je i dosta stranaca i Nemaca u toj grupi. U principu, gastosi dolaze sa raznih strana preko FRA najvise oko Nove godine, tad je krkljanac u avionu, pogotovo kada dodju bakice, svaka sa tri rucna kofera :D

Link to comment

mene naši na nt aerodromu redovno zaustavljaju jer vučem krš i lom prtljaga ali naravno ništa za njih interesantno. čim čuju odakle idem dignu ruke.

ovi ovde, inače poznati drkoši, me uglavnom ne diraju mada bi mogli da zakeraju. 

Link to comment

Džejmse, tražila sam kolica kad sletim u Atlantu da me prebace do terminala za let za Pariz. Videću, možda mi neće trebati, dosta mi je neugodno.

 

Naduven mi je zglob do jaja, ne mogu da šepam po ATL. Ovaj aerodrom u Ostinu je manji od BGD, ovde ću moći.

Link to comment
Džejmse, tražila sam kolica kad sletim u Atlantu da me prebace do terminala za let za Pariz. Videću, možda mi neće trebati, dosta mi je neugodno.
 
Naduven mi je zglob do jaja, ne mogu da šepam po ATL. Ovaj aerodrom u Ostinu je manji od BGD, ovde ću moći.


Uh :sad:

Srecno!


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
[mention=906]MayDay[/mention] ti mi trebas.
Ili jms.
Let CDG-ATL - slece u 14:35, pa onda ATL-LAX polece u 16:20. Jel dovoljno vremena da se prodju kontrole na ATL (ulaz u zemlju) ili jok?


Teorijski jeste. Je li sve na jednoj karti?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
5 minutes ago, Host said:

prebukirace te sa kratkim cekanjem cak i ako zakasnis.

nisam znao da to moze. cool.

 

9 minutes ago, jms_uk said:

Teorijski jeste. Je li sve na jednoj karti?

 

Da, sve na Air France.

Link to comment

Ja sam sad imala 80 min izmedju D i E na CDG, ali nešto nisam paničila jer znam taj aerodrom ko svoj džep. A iskustvo je bilo da te sa interconnected flights odmah gurnu u autobus jedan i tamo na gejtu su mi gledali pasoš i vizu. Imala sam ja forice i da šnjuram po free shopovima. :D

 

Posle sam išla u Detroit i odatle za Cancun. Imala sam više od TRI sata i na kraju sam se provlačila izmedju redova u pasoškoj kontroli da ne vide panduri. Puštali me mučeni Indijci jer sam im rekla da ne smem da propustim let kao maid of honor na svadbi sledećeg dana. Mnogo sam se bila unervozila.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...