Jump to content
IGNORED

Pitajte Džejmsa


MayDay

Recommended Posts

To sto nekog policajci ne pustaju da ide sam poulici vise govori o nekom nego o policajcima i zemlji u kojoj sluze. Kao sad kad bi taj neko otvorio nov topik sa tako nekim postom, vrlo verovatno bi (mu) se internet pokvario.

Link to comment

^ nisam sigurna da razumem sta to znaci, pokvario bi se internet. To sto ste napisali je vrlo ruzno. Mozda ipak ima veze sa tim da nisam imala 18 godina prolazivsi kroz instituciju gde je potrebna identifikacija, a dozvoljeno je slobodno kretanje i maloletnicima.

 

On 12/26/2017 at 9:50 PM, jms_uk said:

 


U kom paralelnom univerzumu je to cinjenica?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

Ja sam raspuste provodila tamo samo u ovom univerzumu. Bas bih volela da cujem u kom gradu se to tamo setaju sami u bilo koje doba dana. Apsolutno ne idu sami ulicom. Deca se kupe iz skole kolima i kao maturanti. U soping se ide isklucivo u drustvu bar jos jedne osobe. I ako pustis dete napolje da se igra, gledas ga kroz prozor.

 

Uglavnom, saznala sam da u Francuskoj slobodno setaju i nocu sami ulicom.

Link to comment

^
Pa dobro, izvini. Mislio sam da ako zapocnes temu tako iz nebesa neces cesto dobiti smisleni ni konstruktivni odgovor...

Donekle te i razumem jer sam imao nastavnicu engleskog u OS koja je pobegla iz Londona jer "je to jedan veoma opasan grad, gde se uvek hoda sa sagnutom glavom da se ne bi uspostavljao eye contact. Pogotovo ako si osoba zenskog pola."

Ali sa takvim pristupom se i stvara panika...

Link to comment
^
Pa dobro, izvini. Mislio sam da ako zapocnes temu tako iz nebesa neces cesto dobiti smisleni ni konstruktivni odgovor...

Donekle te i razumem jer sam imao nastavnicu engleskog u OS koja je pobegla iz Londona jer "je to jedan veoma opasan grad, gde se uvek hoda sa sagnutom glavom da se ne bi uspostavljao eye contact. Pogotovo ako si osoba zenskog pola."

Ali sa takvim pristupom se i stvara panika...
Ovo me podseća na neverovatan razgovor koje smo moja žena i ja imali sa nekim holanđanima u vezi Dubaia...

Nisu mogli da nam veruju da smo bili tamo, kupali se u moru i bazenu, šetali se po tržnim centrima, a moju lepšu polovinu niko nije probao da kupi od mene, niti je neko probao da je otme i siluje... Nisu nam ni verovali da tamo ima i žena koje šetaju po tržnim centrima bez muškaraca...

Totalno nadrealna pitanja smo dobijali, i ostali zabezeknuti...
Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Ovo me podseća na neverovatan razgovor koje smo moja žena i ja imali sa nekim holanđanima u vezi Dubaia...

Nisu mogli da nam veruju da smo bili tamo, kupali se u moru i bazenu, šetali se po tržnim centrima, a moju lepšu polovinu niko nije probao da kupi od mene, niti je neko probao da je otme i siluje... Nisu nam ni verovali da tamo ima i žena koje šetaju po tržnim centrima bez muškaraca...

Totalno nadrealna pitanja smo dobijali, i ostali zabezeknuti...

Pa holanđani, vidi samo na šta su mirelama napravili

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Na više mesta fragmente, ništa zbirno...

Ajde, skupiću večeras malo utiske, sa svih putovanja, pa pišem duži mail...

naravno ako imaš volje za tim. pitam jer sam propustio to a možda negde stoji na forumu

Link to comment
naravno ako imaš volje za tim. pitam jer sam propustio to a možda negde stoji na forumu
Ma taman imam vremena večeras, pisaću, uz koju sliku... Mislim sa negde i imamo temu Dubai, pa ću se nastaviti tamo...
Link to comment

Ja sam raspuste provodila tamo samo u ovom univerzumu. Bas bih volela da cujem u kom gradu se to tamo setaju sami u bilo koje doba dana. Apsolutno ne idu sami ulicom.


London, Birmingham, Bristol, Manchester, Edinburgh, Glasgow, Cardiff, Aberdeen, Sheffield, Plymouth, Exeter, Worcester, Liverpool, Northampton, Belfast, Coventry itd, itd.

Evo ti bar 15-ak gradova u kome se ljudi setaju samo ulicom u bilo koje doba dana. Bio i video licno.

A sad ti meni reci gde to u UK “apsolutno” se ne ide sam ulicom.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...