Jump to content
IGNORED

Pitajte Džejmsa


MayDay

Recommended Posts

koliko je stepeni dok si slikao ovo? o kojoj cifri pricamo?

 

kakva spokojnost.  taj kraj kao da je groblje Bogova, mesto gde u miru pocivaju, potpuno blazeno...

Edited by mustang
Link to comment

Vozio sam Finnmark-Stavanger preko Finske i Svedske i tada ima preko 2000 km.Mislim da je verzija kroz Norvesku,duz obale oko 3300 km. Gomila prelazaka fjorda trajektom.Zahtevan put koji trazi dosta planiranja,dobar auto i lance ako je zima u pitanju.

Link to comment

Pa znas kako Englezi ne izlaze sami na ulicu, sem da prosetaju kuce 3 minuta, i tad panice? Zato sto ce svako svakoga da kidnapuje :D Pa se sad ja pitam, da li bi trebalo da pripazim da ne deluje da sam sama, ako jedan dan u Francuskoj budem morala da budem sama u tom mestu.

Link to comment
On 23/12/2017 at 12:58 AM, Host said:


Može da se prodje sa 1500 ako znas kad da dodjes. Brodovi polaze utorkom, ali da, moze da se desi da nema mesta u periodu decembar-februar pa da mora da se čeka sledeća tura. Ushuaia je kul lucki grad ima šta da se radi u medjuvremenu. U najgorem slučaju može da se iznajmi auto i ode do Calafatea, nema ni 10 sati vožnje ako ima benzina na pumpama :fantom:

 

bio sam u tom calafate 2010. jeste lepo, ali imho ne vredi tolikog puta. ja sam se spustio za vikend iz buenos airesa da vidim taj kraj koliko se moze videti za dva slobodna dana

 

IMG_0099.jpg

 

IMG_0141.jpg

 

 

Link to comment
Pa znas kako Englezi ne izlaze sami na ulicu, sem da prosetaju kuce 3 minuta, i tad panice? Zato sto ce svako svakoga da kidnapuje [emoji3] Pa se sad ja pitam, da li bi trebalo da pripazim da ne deluje da sam sama, ako jedan dan u Francuskoj budem morala da budem sama u tom mestu.


A Englezi koji nemaju kuce?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
On 12/24/2017 at 4:57 PM, Host said:

Mene su u Francuskoj u gradicu slicne velicine svakodnevno kidnapovali i silovali. Na tebi je da se odlucis da izlazis ili ne izlazis u zavisnosti od licnih preferencija :rolleyez:

Vi ste vrlo neozbiljni ovde i moderacija izgleda ne postoji, post se na svakoj temi sve sede na isto. Naravno da niko nikog ne kidnapuje i ne siluje, ali, cemu odgovaranje, ako je odgovaranje i za vas i za mene gubljenje vremena? Osim ako za vas to sto ste napisali nije gubljenje vremena? O_o

 

Lepo pitam da li je ljudima u kulturi da idu okolo sami ili ne, ako ima nekio da zna, a dovoljno je srecan u zivotu da ne podbada u odgovrima, neka kaze.

Link to comment
Vi ste vrlo neozbiljni ovde i moderacija izgleda ne postoji, post se na svakoj temi sve sede na isto. Naravno da niko nikog ne kidnapuje i ne siluje, ali, cemu odgovaranje, ako je odgovaranje i za vas i za mene gubljenje vremena? Osim ako za vas to sto ste napisali nije gubljenje vremena? O_o



Pa valjda je svrha ovog foruma gubljenje vremena?
Link to comment
13 hours ago, Ankaa said:

Vi ste vrlo neozbiljni ovde i moderacija izgleda ne postoji, post se na svakoj temi sve sede na isto. Naravno da niko nikog ne kidnapuje i ne siluje, ali, cemu odgovaranje, ako je odgovaranje i za vas i za mene gubljenje vremena? Osim ako za vas to sto ste napisali nije gubljenje vremena? O_o

 

Lepo pitam da li je ljudima u kulturi da idu okolo sami ili ne, ako ima nekio da zna, a dovoljno je srecan u zivotu da ne podbada u odgovrima, neka kaze.

Mi neozbiljni ?  A ti baš ozbiljno pitaš tako nešto i očekuješ ozbiljan odgovor ?  Pa ljudi ti se smeju zato što je pitanje besmisleno, kao i preambula o Englezima koji ne izlaze iz kuće da ih ne bi kidnapovali.  

U kom svetu ti živiš... dobro da nisi pitala da li sme da se pije voda sa česme...

 

 

 

Link to comment

OK, ja pitam iz iskustva. Na Zapadu se svakodnevno zadajaju propagandom, zbog cega mnogi verovatno ne idu ulicom sami, sto je meni ocigledno smesno, medjutim, bila sam vec u situaciji da me panduri nisu pustili da idem dok nije neko dosao po mene... nebitno. Englezi ne idu sami ulicom ni danju. Fact. Ljudi se smeju zato sto nemaju necem drugom da se smeju, pa im je bilo zgodno da odgovaraju kao da pitam jer sam paranoicna, iako se sam se tome ocigledno smejala, a ne zato sto imam razlog... najbolje je pitati Francuze, od ovog foruma nikakve vajde nema.

Link to comment
1 hour ago, Ankaa said:

 bila sam vec u situaciji da me panduri nisu pustili da idem dok nije neko dosao po mene...

I ja, imao sam tada 12 godina i zaglavio na koncertu Riblje Corbe do kasno uvece.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...