Jump to content
IGNORED

Ubistvo navijača u Istanbulu


nautilus

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • boshoku

    36

  • kobni zelaya

    30

  • Miralem

    25

  • harper

    17

et wall

 

Ja sam pitao da li je član organizovane navijačke grupe, nisam ništa tvrdio. Jel' bio član ili nije?

Šta to znači?

Plaćao članarinu?

Nosio obeležja grupe?

Išao na utakmice?

...

Link to comment

Jeste. Pa šta?

Pa ništa. Samo mislim da ne bi trebalo da se onda upotrebljavaju argumenti u stilu "pa možemo valjda nas trojica da se pokupimo, sednemo u kola i odemo na utakmicu", pošto to nije slučaj.

 

sve i da je bio, šta s tim? koliko sam ispratio, izboden je s leđa i tu se priča završava

Tu me isto zanima jedna stvar - jel' postoji neki izvor osim Čovićeve KZŠ da je izboden s leđa?

Link to comment

Pa ništa. Samo mislim da ne bi trebalo da se onda upotrebljavaju argumenti u stilu "pa možemo valjda nas trojica da se pokupimo, sednemo u kola i odemo na utakmicu", pošto to nije slučaj.

 

 

 

Ali kako ne. On jeste došao kolima,njih 4 ili 5 ukupno. 

Link to comment

Svet organizovanog navijanja je daleko raznovrsniji ispod povrsinske uniformnosti. Ima tu i huligana i sociopata ali i entuzijasta zeljnih zezanja i druzenja. Narocito je tako u poslednjih pet, sest godina.

 

Ima smisla posmatrati ih kao homogenu skupinu kad istaknu politicki baner na severu ali ovo nisu te okolnosti i u ovom slucaju to ne bi trebalo da bude tema.

Link to comment

Ali kako ne. On jeste došao kolima,njih 4 ili 5 ukupno.

Kako se onda našao u ovoj grupi? Bile su im karte kod nekakvog vođe grupe, ili su mogli i pojedinačno da uđu, ali su hteli zajedno?

Link to comment

Kako se onda našao u ovoj grupi? Bile su im karte kod nekakvog vođe grupe, ili su mogli i pojedinačno da uđu, ali su hteli zajedno?

 

Našli su se sa ostalim navijačima koji su takođe svako na svoj način došli u Istanbul. Gde su se našli tačno to ne znam ali kažu da je negde blizu hale odakle su zajedno krenuli ka hali. Karte nisu imali ali su kontali da će ući i da će im klub naći nešto.

Link to comment

Tu me isto zanima jedna stvar - jel' postoji neki izvor osim Čovićeve KZŠ da je izboden s leđa?

ne znam, al ne bi valjda krivotvorio kad zna da na keca može biti provaljen

 

on je svašta, al glup nije

Link to comment

Ali kako ne. On jeste došao kolima,njih 4 ili 5 ukupno.

Ovo je otprilike odgovor koji bi zatvorio tu diskusiju. Moguce da sam nesto sanjao ali sam skapirao da su dosla tri autobusa. Moja pretpostavka je da bi dosao s njima, a ne kolima da je bio u "prvoj ekipi".

 

Ali svejedno. Nek je bio ultra 101%, ubijen je svirepo. Pocinioci bi morali biti uhapseni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...