Jump to content
IGNORED

Ubistvo navijača u Istanbulu


nautilus

Recommended Posts

Da, pa? Jel se mozda nije pisalo isto i za ubice Tatona?

 

?

Ja kazem da ovde jesu osudjivane svinjarije koje su pravili navijaci u Srbiji. Oni koji su osudjivali svinjarije na "nasoj" strani imaju pravo da osudjuje i "tudje". Veci deo PPP-a ima pravo da na isti nacin napalmise i turske navijace. Mediji nemaju to pravo i koristim priliku da ih oteram u pizdu materinu. A sta si ti razumeo iz mog posta?

Edited by ficfiric
Link to comment
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • boshoku

    36

  • kobni zelaya

    30

  • Miralem

    25

  • harper

    17

e, i da podsetim na jos nesto- ne da ih opravdavam, ali verovatno je da ubice tatona nisu imale nameru da ga ubiju, vec su ga jurili da ga mlate. bodenje nozem je sasvim drugi nivo, i kvalifikuje se kao ubistvo sa predumisljajem.

 

sad nastavite da uporedjujete sve sa svime, generalno baljezgate i stitite forum od nacionalizma i ko zna cega jos.

 

Koliko se sjecam,  ubice Tatona su osuđene zbog ubistva pri bezobzirnom i nasilničkim ponašanju. To je bio razlog zato što je delo kvalifikovano kao teško ubistvo. 

 

Kakav je oblik umišljaja, ne znam, ali da li je u pitanju direktan ili eventualni umišljaj nije bitno za kvalifikaciju dela, bitno je za odmeravanje kazne.

Link to comment

To si ti rekao.

Uopšte mi nije jasno šta pokušavaš da objasniš™.

Taton je umirao 15 dana a ovaj 2-3 min???

 

 

Wale citaj post na koji sam odgovorio. To i ja pitam, bas isto sto i ti. 

 

I da, ovaj topik zaista postaje odvratan, navijanje je 1neukus na ovakvoj temi. Decko je ubijen sa namerom i brutalno. Ne razumem sta tu ima jos da se doda sem "pronadjite govna koja su ovo uradila i osudite ih". Na ovu temu ce moci naknadno da se pise tek kada se pronadju pocinioci i utvrde njihovi motivi. Do tada je besmisleno sve sem ovoga u italiku.

 

Ove upadice tipa "mi/nasi noz/zica/Srebrenica navijaci bi reagovali dusevnije i drugacije" i ostala nacionalna patkometrija spram Turaka unistavaju zivot na ovoj temi (i slicnim temama). 

 

Sta su jebeno navijaci? Ko su to "oni" i po cemu se jebeno razlikuju jedni od drugih? Turski su valjda bolji/gori od srpskih? Ajde citaoci Kurira da se spore oko toga, ali normalni ljudi ovde po PPPu, pa jebote.

Edited by Caligula
Link to comment

?

Ja kazem da ovde jesu osudjivane svinjarije koje su pravili navijaci u Srbiji. Oni koji su osudjivali svinjarije na "nasoj" strani imaju pravo da osudjuje i "tudje". Veci deo PPP-a ima pravo da na isti nacin napalmise i turske navijace. Mediji nemaju to pravo i koristim priliku da ih oteram u pizdu materinu. A sta si ti razumeo iz mog posta?

Mediji i sveštenik koji mladića naziva novim milošem obilićem su moroni i štetočine, još potpaljuju medunacionalnu mržnju, a malo treba..
Link to comment

Wale citaj post na koji sam odgovorio. To i ja pitam, bas isto sto i ti. 

 

I da, ovaj topik zaista postaje odvratan, navijanje je 1neukus na ovakvoj temi. Decko je ubijen sa namerom i brutalno. Ne razumem sta tu ima jos da se doda sem "pronadjite govna koja su ovo uradila i osudite ih". Na ovu temu ce moci naknadno da se pise tek kada se pronadju pocinioci i utvrde njihovi motivi. Do tada je besmisleno sve sem ovoga u italiku.

 

Ove upadice tipa "mi/nasi navijaci bi reagovali drugacije" i ostala nacionalna patkometrija spram Turaka unistava zivot na ovoj temi (i slicnim temama). 

 

Sta su jebeno navijaci? ko su to "oni" i po cemu se jebeno razlikuju jedni od drugih - turski su valjda bolji/gori od Srpskih? Pa jebote ajde citaoci Kurira da se spore oko toga, ali normalni ljudi ovde po PPPu, pa jebote.

Aha.

Nesporazum. Veliki.

Link to comment

Mediji i sveštenik koji mladića naziva novim milošem obilićem su moroni i štetočine, još potpaljuju medunacionalnu mržnju, a malo treba..

 

Podsetnik koliko malo treba ludilu da ispliva.

Link to comment

Koliko se sjecam,  ubice Tatona su osuđene zbog ubistva pri bezobzirnom i nasilničkim ponašanju. To je bio razlog zato što je delo kvalifikovano kao teško ubistvo. 

 

Kakav je oblik umišljaja, ne znam, ali da li je u pitanju direktan ili eventualni umišljaj nije bitno za kvalifikaciju dela, bitno je za odmeravanje kazne.

pa dobro, ima razlika i medju teskim ubistvima, bas zbog umisljaja. i generalno za bez umisljaja sledi manja kazna.

 

u holandiji postoji krivicno delo "nanosenje teskih telesnih povreda sa smrcu kao posledicom", koje najbolje pasuje u ovom slucaju. sto, ako se dobro secam, ne spada ni pod obicno ubistvo, jer je za njega potreban elemenat umisljaja. kazna jeste blaza, ali svakako nije zanemarljiva.

Link to comment

et Caligula

 

Tačno. Srpski i turski navijači nisu dva tasa na vagi koje treba premeravati. Oni su sa iste strane.

 

Pa to.

 

Otuda ne znam sta ovde treba napisati na temu Srbija/Turska sem komentarisati jadne izjave zvanicnika sa nase (ili obe?) strane. Kada se ovako nesto desi, prvo pomislim na roditelje, devojku ovog momka, na neku licnu situaciju i iznenadni gubitak. 

 

Nasi popovi prvo pomisle na Turke. E to su govna u kojima se davimo kao drustvo. Da li se i Turci u tome dave, manje me interesuje jer ne zivim tamo.

Link to comment

Aj miraleme, ne brukaj se. Bez umišljaja ne može da bude teško ubistvo.

 

Ima takvo delo i u srbiji slično kazna je od 2 do 12, za ubistvo 5 do 15

a otkud znam kako je regulisano u srbiji tacno.

 

zar se kod bezobzirnog i nasilnog ponasanja ne uzima da umisljaj postoji, iako mozda njega nema?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...